Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?

[es] :: Web razvoj :: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?
(TOP topic, by Marko Bijelic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56982 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 16:47 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!:
Ljudi, ne morate da se svadjate, ne razumem u cemu je problem. Ja sam samo trazio saradnike a vi krenuste sa pricom o strucnosti i ugledu.


Ne tražiš saradnike već volontere.

Citat:

Ne bih da ispadnem krivac svadje izmedju vas dvojice, mene samo intresuje da li je neko zaintresovan za udruzivanje, programeri,neki ekonomista itd...


programeri -- rade za pare
neki ekonomisti -- vide odma da nema tu para

Citat:

Ja nisam odustao od svog plana kao sto je flylord rekao, vec sam samo odustao od trazenja pomoci ovde jer sam mislio da cete mi vi strucni ljudi pomoci da realizujem plan, pa da ste vi neki 'indijanci' ja ne bih trazio pomoc na ovom forumu, ali vase iskustvo me je navelo na to jer kao sto sami kazete "ne moze jedan klinac sve sam i bez plana".


Znaš kad će dobiti volontersku pomoć na neviđeno.... nikada. Ćao, ja sam Bond, James Bond, živim u Monte Karlu, ortaci me zovu još i WawaHOO! i hoću da realizujem svoj plan... Kapiš?

Citat:

Sam ne mogu,zato i trazim pomoc, a plan imam i to detaljan, mozda se iz moje prve poruke u temi vidi ne ozbiljnost razmisljanja ali imam detaljan plan 'sta i kako'.


Ako je tvoj plan toliko dobar, onda na konto istog možeš ubjediti nekog da uloži pare u taj projekat. Kad budeš imao konkretne pare, dođi opet ovdje da popričamo ;)


Citat:

Pa ne mogu ja sve ovde da napisem, imamo mnogo strucnih koji ce mi ukrasti ideje


Yeah, mi svi ovdje čekamo kada će da se pojava neka inovativna glava od koje ćemo da krademo ideje. Sama ideja bez konkretne realizacije ne vrijedi ni pišljivog boba. Za detalja, vrati se na prethodni pasus mog odgovora.

Citat:

I dalje pozivam sve koji zele da se ukljuce u 'projekat' da postuju ovde da bi smo malo prosirili i poboljsali plan i da bi smo realizovali ovo sto jos nismo ni poceli


Ja ti fino napisah iznad, šta i kako. Savjet: Ne zaleći se ;)

Što me opuste ovakve teme u kasno poslepodne ;)
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 16:47 - pre 218 meseci
@DDN: Vidi, diskutovati sa tobom nema svrhe. Ova tema ce biti lockovana i prociscena od off-topica uskoro i pustena ponovo, samo ne zelim da isecam ljude na pola reci. Da kazu svi sta imaju, pa cemo da ocistimo...

Ti ocigledno nisi referentan za web development, i ne znam odakle ti vise tvrdoglavosti da SVE NAS ubedjujes da smo umisljeni sto decku ne pruzamo podrsku oko necega sto NE TREBA da mu pruzimo. Tvoje poznavanje weba i web koncepata se fenomenalno vidi iz ove izjave:
Citat:
DDN: Eh da, samo mi reci neki drugi razlog vodjenja bloga osim tog istog - "vidi me mama". Pa zar citava koncepcija istog ne lezi na zeljama pojedinaca da ih drugi primete i ostave komentar na njihove nadahnute teme? Vec postoje forumi gde ljudi razmenjuju misljenja i znanja, nekima je izgleda i to malo.
Programerska sujeta je stvarno neverovatna.

Tebi je blogging i forumasenje isto? Tj. blogging je samo zelja pojedinaca da drugi ostavljaju komentare na njihove nadahnute teme, jer zaboga sta ce to kad vec postoje forumi gde se razmenjuju misljenja?

Vidis, sad si lupio ko maksim. I time samo jos vise diskreditovao sebe u ovoj temi.
Citat:
DDN:
Svi su brze bolje pozurili da ti odbruse kako nemas pojma, sta ti mislis itd, a niko da ti stvarno pomogne nekim savetom.

Tebi izgleda ne dopire do mozga da je dobio najbolji savet u datoj situaciji. A to sto se nekom taj savet ne svidja, to nije moj problem...
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 16:51 - pre 218 meseci
Uz svu nasu (i to svih nas) pomoc to ne bi bio maciji kasalj.
Naravno da ideja moze da se realizuje. Niko nije rekao da ne moze da se realizuje. I bas zbog iskustva ne ulecemo tek tako u poslove koji imaju velike troskove, kao sto je tvoj predlog, bez nekog dobrog razloga. I ako si pomislio da mi hocemo da unistimo tvoju ideju, onda gresis. Lose si sve shvatio.
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 16:55 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!:
Znaci ne moguce je napraviti nesto cool i nemoguce je nauciti kako se to pravi...


Moguće je. Ali moraš sve da uradiš sam, ili eventualno da nađeš nekog saradnika, po mogućnosti iz offline svijeta. Nabaviš debele knjižurine, učiš i radiš u idealnom slučaju jedno dvije godine, nećeš ništa završiti, ali ćeš nadam se nešto naučiti. Kada se naučiš na vlastitim greškama, biće ti jasno koliko smo mi danas u pravu. Naravno, stvari možeš da povežeš danas, za dvije godine, pet godina ili nikad. Ti odlučuješ.

Citat:

Hvala za hladan tus...ne bih da skrecem sa teme jer cete je odmah zakljucati


Mi sa Web razvoja nemamo običaj da zaključavanjem prekidamo zanimljive teme.

Citat:

ali ja ne vidim razlog zasto vi kada vec imate iskustvo i znanje ne zelite da pomognete, dajte ljudi da se slozimo i da napravimo nesto.


kad budeš imao znanje i iskustvo, naučićeš zašto ne želimo da ti pomognemo. Reputacija, reputacija, reputacija, reputacija, reputacija, reputacija, reputacija. Moraš za početak da radiš na tome ;)

Citat:

Ne mora to odmah da bude Froogle ali razvijacemo se, zasto svi zelite da unistite moju ideju.


Nije tvoja, nego Googletova ideja. Tj. Google je prvi od tog napravio poznat proizvod, čija je originalno ideja pitaj boga, ali datira od prvih dana e-commercea što će reći već tamo negdje od '95/6...

Citat:

Mislim da bi uz vasu pomoc i zajednicke snage to bio macji kasalj ali vi izgleda niste zaintresovani...??????????


Nismo zainteresovani.
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
..shall-bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 16:59 - pre 218 meseci
Citat:

Znaci ne moguce je napraviti nesto cool i nemoguce je nauciti kako se to pravi...
Hvala za hladan tus...ne bih da skrecem sa teme jer cete je odmah zakljucati ali ja ne vidim razlog zasto vi kada vec imate iskustvo i znanje ne zelite da pomognete, dajte ljudi da se slozimo i da napravimo nesto. Ne mora to odmah da bude Froogle ali razvijacemo se, zasto svi zelite da unistite moju ideju.Mislim da bi uz vasu pomoc i zajednicke snage to bio macji kasalj ali vi izgleda niste zaintresovani...??????????

@WawaHOO!: Cuj me, nemoj mesati babe i zabe. Niko nije rekao da je nemoguce napraviti nesto cool, a jos manje da ti zelimo unistiti ideje i snove. Ja ti pomazem najbolje sto mogu i kazem ti - BATALI. Veruj mi da nisi svestan ni 2% problema koji ti predstoje, programiranje i pravljenje takvog sajta je 5% cele price. Naraviti takav sajt - lako, napraviti PARE od njega - mission impossible!

Jel sad shvatas o cemu ti pricam? A ti jos pritom ides u fazonu "mi cemo to sve bratski, drugarski, nema sefa, svi radimo i pevamo i grlimo se zajedno". Pa ti mislis da su ti "cool" sajtovi nastali tako?

Ili da je se nasla ekipica od 5-10 SUROVIH, PREKALJENIH PROFESIONALACA, sedela mesecima i razmisljala, pravila biznis plan, jurila investitore - a to je sve tek pocetak price. Ti hoces da pravis komercijalni projekat, eeeej bre... pa ne ide to tako!

I jos kad to kazemo - ispadamo babaroge koje hoce da zadovolje svoju sujetu i bolesne komplekse!??!

Shvati, da bi se upustio u realizaciju sopstvenog projekta, koji pritom zahteva extenzivne resurse i novac (kako ti mislis da promovises svoj sajt? U potpisu na ES-u?!?), da bi ekipa od par ljudi radila mesecima na tome (i to dzabe, a od cega ce da zive?) i da bi sve to na kraju postalo uspesno, poznato, i zaradilo pare (pritom da to ne bude 2015-te), trebaju ti sledece stvari:
1. PARE
2. LJUDI
3. ZNANJE
4. ISKUSTVO
5. PARE

Zaokruzi sta imas od ovoga, sta ti fali, pa onda stani i sam razmisli...

[Ovu poruku je menjao boccio dana 09.05.2006. u 20:44 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 20:52 - pre 218 meseci
Meni marketing nije bas problem, mislim da je petnestak bilborda (moj cale ih drzi) po uzem centru grada dobra reklama.
Najveci mi je problem da isprogramiram sve te skriptove koje sam smislio. Imam ja malo iskustva (vrlo malo) sa programiranjem ali kao sto ste rekli to nema sanse da uradim sa takvim iskustvom. Zato i trazim partnere da mi pomognu malo u svemu tome, vi pricate programiranje najlakse a ja mislio da je najteze. Dobro, barem sam nesto novo naucio
Hvala na savetima, potrudicu se da napravim ovo pa makar morao sam da radim i do 2015 sto rece boccio
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 20:56 - pre 218 meseci
Kakvi crni bilbordi??? Jel ti to mislis da reklamiras proizvode klasicnih prodavnica ?!?!?
More programiranje je trivijalno za ovo. Ali te sada ama bas nimalo ne razumem sta ti tacno hoces da pravis...

[Ovu poruku je menjao flylord dana 09.05.2006. u 21:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 21:01 - pre 218 meseci
Citat:
flylord: Kakvi crni bilbordi??? Jel ti to mislis da reklamiras proizvode klasicnih prodavnica ?!?!?
More programiranje je trivijalno za ovo. Ali te sada ama bas nimalo ne razumem sta ti tacno hoces da pravis...


Pa valjda i vlasnici online prodavnica izlaze u grad, pa i nadlanu.com je sajt a isto se izreklamirao najvise sa bilbordima...
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.pat-pool.le.sbb.co.yu.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 21:04 - pre 218 meseci
@Wawahoo

Dobro, najbolje je da nadjes neku kintu za programera, gde si video neko dzabe da radi? Pa napravi sta hoces, i iskreno ti zelim da smo svi ovde lupali gluposti odvracajuci te i da ces uspeti, mada se u to ne bih kladio.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 21:07 - pre 218 meseci
Citat:
bojan_bozovic: @Wawahoo

Dobro, najbolje je da nadjes neku kintu za programera, gde si video neko dzabe da radi? Pa napravi sta hoces, i iskreno ti zelim da smo svi ovde lupali gluposti odvracajuci te i da ces uspeti, mada se u to ne bih kladio.


U redu, jel mozes da mi preporucis nekog programera i da mi kazes kolika bi "kinta" trebala za to...
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 21:17 - pre 218 meseci
Gle ne moze da ti se kaze kolko to kosta jer niko nije video ceo projekat. Ali, ako uzmes neki prostiji katalog, i ako ti ga neko bude pravio od nule, ispod 600e ne racunaj, sa jako malo opcija i mogucnosti. I to je neka optimisticna cena. I pitanje da li ce da bude na vreme gotova aplikacija i sta sve da ima i kolko ce da bude istestirana. Ako uzmes nekog ko se vec bavi katalozima, i da ti napravi dogradnju na to sto tebi treba, opet ce te kosta vise stotina evra u zavisnosti od toga sta se bude pravio. Ali su ti tada realnije sanse da dobijes na vreme, nesto sto funkcionise.
Pa ce ti trebati dizajn da se napravi.
Pa ce ti trebati neki online marketing strucnjak (SEO i sl)
Hosting ce da te kosta najmanje od svega
I opet da se ponovim, NE MOGUCE je da ti neko da procenu na osnovu par recenica
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 21:19 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!: Pa valjda i vlasnici online prodavnica izlaze u grad, pa i nadlanu.com je sajt a isto se izreklamirao najvise sa bilbordima...


pa nije poenta da vlasnici izlaze u grad, nego korisnici tog sajta.. jer, ne znam kako da ti kazem, ali su ti oni najbitniji. Da bi na ovome zaradio pare, treba da imas veliki broj posetilaca... Onih koji hoce nesto da kupe. I sad mi samo reci, sa tih 10-ak bilborda u centru grada, koliko posetilaca mozes da dovuces na site? 1? 2? 3? 10?
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 22:31 - pre 218 meseci
Citat:
WawaHOO!:
Meni marketing nije bas problem, mislim da je petnestak bilborda (moj cale ih drzi) po uzem centru grada dobra reklama.


Ajde skokni pitaj ćaleta koliko košta jednomjesečni zakup tih petnaestak bilborda po užem centru Beograda :)
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 22:44 - pre 218 meseci
pa otac mu je, valjda ce mu da za dzaba
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 23:18 - pre 218 meseci
A šta je onda frka i s programerima ... mogli bi i oni da se plaćaju bilbordima ... tako da je priča konačno zaokružena.
 
Odgovor na temu

Marko Bijelic

Član broj: 3296
Poruke: 1077
*.teol.net.

Sajt: markobijelic.com


+1 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 23:43 - pre 218 meseci
kao što to nK reče, interesuje me tržišna cijena. Petnaest bilborda u užem centru Beograda može (dodušem, malčice teže, ali može) da se prebije, tj. kompenzuje za cash iliti direktno za programerske usluge ;-)

Meni ionako kroz dva mjeseca trebaju jedno dva-tri bilborda u užem centru Beograda ;))
 
Odgovor na temu

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

Član broj: 2954
Poruke: 3859
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 23:49 - pre 218 meseci
A jel bih mogao i ja da uletim u posao? Plss :) Za mene 4 bilborda je dovoljno :) Mada... Jel znate bre vi kolko kosta da se ostampa tako nesto?!?!?!
 
Odgovor na temu

boccio
Boris Krstović
Spoonlabs.com
nbgd

Član broj: 7594
Poruke: 2458
*.ptt.yu.

Sajt: bocc.io


+771 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?09.05.2006. u 23:51 - pre 218 meseci
Citat:
flylord: Jel znate bre vi kolko kosta da se ostampa tako nesto?!?!?!

Ma bre auto sprej u ruke, a merdevine valjda imas :)

[Ovu poruku je menjao boccio dana 10.05.2006. u 00:51 GMT+1]
Jeff, one day you’ll understand that it’s harder to be kind than clever.
 
Odgovor na temu

Mystery_Men
Nebitan Lik
masem putnicima na autobuskoj stanici ,
ponekad i na zeleznickoj
somwhare in brda

Član broj: 75046
Poruke: 159
*.gromnet.net.

Sajt: www.upcomingsites.com


Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?10.05.2006. u 02:49 - pre 218 meseci
Da umesam i ja svoju tastaturu u ovu pricu:)
-ovako : to je obiman posao na kojem mora biti angazovano najmanje 10-ak ljudi , da bi to uopste imalo neke sanse da prodje - treba ti prodaja , administracija , programeri , dizajneri , saradnici ,poslovni partneri--> po neki potrcko , i ko zna jos sta , da bi to uopste moglo da uspe
-to sve nema nikakve sanse da prodje ili da uspe (ili ima neke minimalne) , svejedno , (konkretno mislim na trziste zvano Srbija) , ko jos u Srbiji kupuje i placa preko interneta?(cast izuzetcima) Previse smo daleko od tog standarda kada ce svaki prosecan gradjanin imati platnu karticu (i imati poverenja u on line prodaju (mentalitet:))--> moze da prodje al tek za koju godinu , jedino ako nisi planirao da pokrenes nesto ogromno , tipa online prodavnice koja prodaje strane proizvode , ima strane saradnike , ima marketing sirom evrope ili sveta , da ta online prodavnica bude uradjena na minimum nekih 6 svetskih jezika...ali to sve minimum kosta = $$$ $$$.....sto neverujem da bilo ko od nas u ovoj prici poseduje...

E sad moj savet sta je realno i sta mozes da pokusas:
-Napraviti neku mini online prodavnicu koja se bavi prodajom iskljucivo Srpskog brenda = rucni radovi , narodna nosnja , unikatni predmeti , alkoholna pica (sirom poznata:) , slike , ikone , gravure , i mnogo tu stvari moze jos da se ubaci , koje bi neko iz inostranstva verovatno i kupio (dovoljno uvaliti 3 , 4 skupe stvari mesecno nekom bogatom gastarbajteru , amerikancu ili kome god vec..) i imas sigurno lepu kintu mesecno (naravno svaki proizvod , rad mora biti uslikan u ogromnoj rezoluciji)...
-Naravno sve to se odradi na nekoliko stranih jezika , osmisli sistem prodaje i isporuke , angazujes par ljudi da odrade programerski deo posla , dizajnera , itd...regnes adresu tipa = www.fromserbia.com (lupio sam domen mozda i postoji) , nadjes saradnike i to je to...- mnogo vece sanse ima da prodje ovo nego neki ogroman projekat , kojih vec ima na kile na internetu...
-eto dao sam WawaHOO! ideju , a bogami i sebi jos jednu pilot ideju:) , (mozda je i realizujem:), da nisam video ovu temu nebi mi ni pala na pamet:)....i sam imam dosta poznanika koji se bave umestnosti , slikari , vajari , pozlatari , graveri:D , eto mozda mnogo dobre ideje od koje moze da kapne mnogo dobra kinta , autor proceni koliko kosta njegov rad - ti roknes cenu koja tebi deluje adekvatnom i prodas onima koji imaju pare:) ,(dovoljno par dobrih prodaja godisnje:) ->naravno strancima:)-->primera radi u cuo sam da se u dijaspori nasi ljudi oduseve kada vide-> drinu bez filtera (zasto je ne prodavati u nekoj vecoj kolicini po ceni winstona:)?

i naravno da niko nece da radi za dzabicu neki ogroman projekat...tipa on line prodavnice...
uuuuu potiljak!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
85.222.170.*



+6455 Profil

icon Re: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?10.05.2006. u 06:38 - pre 218 meseci
Citat:
Mystery_Men:
Napraviti neku mini online prodavnicu koja se bavi prodajom iskljucivo Srpskog brenda = rucni radovi , narodna nosnja , unikatni predmeti , alkoholna pica (sirom poznata:) , slike , ikone , gravure , i mnogo tu stvari moze jos da se ubaci , koje bi neko iz inostranstva verovatno i kupio (dovoljno uvaliti 3 , 4 skupe stvari mesecno nekom bogatom gastarbajteru , amerikancu ili kome god vec..) i imas sigurno lepu kintu mesecno (naravno svaki proizvod , rad mora biti uslikan u ogromnoj rezoluciji)...


Al ovo je stvarno fenomen :)

Kome god padne na pamet online prodavnica, prvo šta mu padne na pamet je da otvori prodavnicu sa nekim Srbovanjem... Pa ljudi moji, da ta prodavnica stvarno može da pravi profit, sada bi bilo ne jedna nego 20 takvih prodavnica... A ja se nešto ne sećam da postoji ijedna... Osim par propalih pokušaja...

Ono što gastarbajteri stvarno hoće da kupe - rakija, kajmak, pršut, suvo meso, kobasice, kolači, slatkiši itd. su proizvodi koje ne možeš da im posalješ... Tako da ono... A za ove ručne radove i te fore, pa to sigurno ima baba u njihovom lokalnom getou koja pravi te stvari, ili su možda čak i svoju babu poveli sa sobom...

 
Odgovor na temu

[es] :: Web razvoj :: Trazim saradnike za izradu web prodavnice ?
(TOP topic, by Marko Bijelic)
Strane: 1 2 3 4 5 6 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 56982 | Odgovora: 122 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.