Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Savet za odabir multifunkcionalnog štampača

[es] :: Ostali hardver :: Savet za odabir multifunkcionalnog štampača

[ Pregleda: 4303 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

masterminded

Član broj: 91273
Poruke: 96
*.erstebank.co.yu.



+1 Profil

icon Savet za odabir multifunkcionalnog štampača12.04.2006. u 08:52 - pre 219 meseci
Treba da kupim štampač za kancelariju (ne štampamo mnogo) koji je po funkciji i skener, kopir i faks (može i bez njega) i koji me neće zaviti u crno zbog tonera. Savetovano mi je da izbegnem ink jet štampu. Šta vi mislite o tome. Koji model mi preporučujete, do 250 eura
 
Odgovor na temu

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: Savet za odabir multifunkcionalnog štampača12.04.2006. u 12:13 - pre 219 meseci
Recimo Samsung SCX 4100, koji nema fax (cena od 155 do 185 evra) ili mnogo bolji Samsung SCX 4216f, koji ima i fax, kao i sve prateće kontrole, koje omogućavaju potpunu kontrolu. Njegova cena je nešto više od postavljene (oko 260-280 evra), ali mislim da vredi.

Za manje ili kućne kancelarije ovo je idealna stvarčica, jer se štedi i novac, ali i prostor. Eksploatacija je time jeftinija, jer se ujedno štedi i potrošni materijal.

Naravno, ovo ne znači da je ovaj Samsung najbolji izbor - sa njim (skuplji model) imam iskustva, ali svakako treba pogledati i ponude drugih proizvođača. Što se ink-jet MF mašina tiče, slažem se da je njihova upotrebljivost u najmanju ruku pod znakom pitanja, tako da su laserske varijante jedini razumen izbor.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

masterminded

Član broj: 91273
Poruke: 96
*.erstebank.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Savet za odabir multifunkcionalnog štampača12.04.2006. u 14:35 - pre 219 meseci
Hvala. Ima li neko još neki predlog?
 
Odgovor na temu

Milos Milosevic
Beograd

Član broj: 98063
Poruke: 140
212.200.223.*



Profil

icon Re: Savet za odabir multifunkcionalnog štampača24.06.2007. u 18:27 - pre 204 meseci
Isti problem, odabir MF stampaca...

Cuo sam jos preporuka za navedeni Samsung,
koji sada kosta oko 220+ E,
ali sam naisao i na mnogo jeftinije modele Cannon-a i HP-a.

Ima li jos iskustava i preporuka?
Pozdrav!

Vreme je tica koja te kiti šarenim perjem no koja će doći
i da počupa svoje Ako budeš suviše vezao dušu svoju za perje
vreme će ti sa perjem i dušu očupati Ah kako će tada biti
nagota tvoja

Sv Vl. Nikolaj Velimirović
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Savet za odabir multifunkcionalnog štampača

[ Pregleda: 4303 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.