Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u

[es] :: Windows mreže :: Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u

[ Pregleda: 3478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

1900-ti
Beograd

Član broj: 52886
Poruke: 144
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u11.04.2006. u 13:49 - pre 218 meseci
Da li neko zna da li je moguce ograniciti broj ikonica na desktopu, imam domen kontroler, pa da li je moguce to odraditi preko grupnih polisa i ako jeste kako.
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u11.04.2006. u 14:09 - pre 218 meseci
Izmeniš standardni profil korisnika i napraviš obavezni koji ćeš podesiti već kako želiš (mrzi me sad da prevodim )

Citat:
A mandatory user profile is a preconfigured user profile. The user can still modify the desktop, but the changes are not saved when the user logs off. The next time the user logs on, the mandatory user profile is downloaded again. User profiles become mandatory when you rename the NTuser.dat file on the server to NTuser.man. This extension makes the user profile read-only.
 
Odgovor na temu

1900-ti
Beograd

Član broj: 52886
Poruke: 144
*.mediaworksit.net.



Profil

icon Re: Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u11.04.2006. u 14:22 - pre 218 meseci
ok, to znam, ali interesuje me da kada napravim domenski nalog, preko neke grupne polise definisem da taj korisnik moze maksimalno 7 ikonica da ima na desktop-u
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Kako ograniciti broj ikonica na desktop-u

[ Pregleda: 3478 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.