Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako promeniti ikonicu za konekciju

[es] :: Windows desktop :: Kako promeniti ikonicu za konekciju

[ Pregleda: 3407 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Kako promeniti ikonicu za konekciju20.08.2004. u 00:30 - pre 239 meseci
Ovako. Imam problem sa ikonicom za konekciju koja se nalazi u Systray-u. Problem je u tome sto sam ubacio neke tweakovane fajlove i ovo ne bi bio problem da je ta ikonica barem malo funkcionalna, ali nije. Ikonica se nalazi u fajlu netshell.dll. Probao sam da vrtatim originalni netshell.dll sa WinXp Pro CD-a, ali u njemu nema uopste ikonica. Tako da ne znam gde se kod Windowsa nalazi ta ikonica, tj. u kojem dll fajlu. Kako da promenim tu ikonu, posto u tom tweakovanom dll-u ima dosta drugih ikonica koje bih mogao da koristim? Imaju i neke slicne onoj originalnoj. To su ustvari 4 ikonice, za 4 razlicita stanja veze.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

reiser

Član broj: 7895
Poruke: 2314



+102 Profil

icon Re: Kako promeniti ikonicu za konekciju20.08.2004. u 00:40 - pre 239 meseci
Ti zelis da uradis replace samo te 4 ikonice u netshell.dll, zar ne ?
Uzmi Resource Hacker, otvori netshell.dll i uradi replace...
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kako promeniti ikonicu za konekciju20.08.2004. u 01:22 - pre 239 meseci
A pre toga napravi backup.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.beotel.net

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Kako promeniti ikonicu za konekciju20.08.2004. u 13:12 - pre 239 meseci
Ok. Upravo skidam taj program, pa cu da probam. Hvala puno. Javicu sta sam uradio.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Kako promeniti ikonicu za konekciju

[ Pregleda: 3407 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.