Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)

[es] :: GPS :: Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)

[ Pregleda: 3456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

katila
Kalmar Attila
Senta

Član broj: 59975
Poruke: 56
*.tippnet.co.yu.

Sajt: www.fb.com/kalmarattila


Profil

icon Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)07.04.2006. u 08:48 - pre 218 meseci
Pozdrav,

Pocetnik sam sto tice GPS-a, sad cu da kupim moj prvi aparat.
Video sam da se pojavio na trzistu Garminov eTrex Vista Cx, sto je malo veci od Vista C jer ima microSD karticu (32Mb u originalu), i moze da se ubaci veci ako ima potrebe.
Cena uredjaja je trenutno 43.583,00 din sa PDV-om, a onaj "stariji" Vista C je 37.807,00.
Pitanje je da li vredi da uzmem taj noviji, ili necu imati potrebe da ubacim vecu memoriju?
Vista C ima ugradjenu 24Mb, ako dobro znam.

Drugi pitanje:
Ja sam razmisljao da onda kad uzmem GPS odma da uzmem i "SCG ROADMAP 2005 - OEM samo uz uređaje" za 4.201,00 din, jer ako kupujem posebno, onda cena mu je 7.351,00 din...
Ocu li onda imati sve sto mi treba?

Dajte mi savet...
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)07.04.2006. u 11:24 - pre 218 meseci
Mislim da ti dodatna memorija u odnosu na ugradjenu i nije potrebna.

Prema tehnickim podacima na Garminovom sajtu. Cx nema ugradjenu memoriju vec koristi kartice (uz uredjaj se dobija kartica od 32 MB).

Ovo je zgodno ako ti treba veliki izbor mapa koje mozes da kupis na karticama, pa kaa ti neka terba, ti zamenis karticu.

Ako ti je namera da korsitis samo SICG Road map i eventualno jos nesto uz nju, onda ti dodatna memorija nije potrebna.
 
Odgovor na temu

DigitNBG
Danijel M
BG

Član broj: 40300
Poruke: 342
195.178.35.*

Sajt: www.gps-srbija.com


Profil

icon Re: Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)07.04.2006. u 18:45 - pre 218 meseci
Slazem se sa Brokerom - Ukoliko ti treba samo SiCG (veci putevi) onda je dovoljno, ali ako recimo zelis da planiras put do severne Nemacke - i to da ubacujes samo regione kroz koje prolazis nece ti ugradjena memorija ni biti pribizno dovoljna. Mozda je veci izdatak u startu ali zbog toga sto za razliku od drugih sistema kod Garmina mapa koju koristis je skup vise mapa koje sklopis na Map sorsu i ubacis u uredjaj nije deljiva, bolje je imati vise Micro SD kartica sa razlicitim podrucijima i koristiti ih po potrebi.

Pozdrav

[Ovu poruku je menjao DigitNBG dana 07.04.2006. u 19:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Garmin eTrex Vista Cx (sa microSD karticom)

[ Pregleda: 3456 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.