Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna

[ Pregleda: 5132 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vanefa
Novi Pazar

Član broj: 76909
Poruke: 2
*.ptt.yu.



Profil

icon Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna08.12.2005. u 12:11 - pre 222 meseci
Imam a vista dev. racun u Raifaisen banci i karticu za bankomat. Posto ostavljam novac na devizni racun, zena u banci mi je rekla da sa tog a vista deviznog racuna mogu da podizem i dinare na bankomatu ako zelim. E sad imam problem: pokusala sam da podignem dinare sa bankomata ali ne vredi - ne moze. Jel mogu dinari ili ne???
 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna24.12.2005. u 13:56 - pre 221 meseci
Ako na bankomatu ne postoji opcija odabira racuna sa kog zelis da podignes novac, onda verovatno nije moguce to uciniti u Srbiji. Pozivi korisnicki servis RZB-a, ili pogledaj na njihovom sajtu - samo oni ti mogu dati tacan odgovor.
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna29.12.2005. u 20:55 - pre 221 meseci
Nista cudno kad je u pitanju RF banka. Kod njih od svakog zaposlenog cujes razlicitu pricu.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Gotovina na bankomatima sa a vista dev. racuna

[ Pregleda: 5132 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.