Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

novac na netu problematicno

[es] :: E-Kupovina :: novac na netu problematicno

[ Pregleda: 5091 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

limited
nis

Član broj: 72121
Poruke: 10
*.ptt.yu.



Profil

icon novac na netu problematicno29.03.2006. u 08:33 - pre 220 meseci
LJudi treba mi nacin da posaljem novac na moneybokers (rachun na netu). Imam visu ali nikako ne mogu da ubacim novac jer jednostavno nece da mi odobre. Lako sam povlacio novac sa moneybokersa ali ne mogu da uplatim. Traze mi da verifikujem karticu tako sto izvrsim neku uplatu iz moje banke direktno na njihov rachun a banka to ne moze da uradi jer po nasem nekom zakoknu novac ne sme na taj nacin da izlazi iz Srbije.To je neverovatno ali je tako. Da li iko zna kako mogu da novac prebacim sa kartice na net na bilo kom banka site-u, ne mora moneybokers ali koliko znam samo on dozvoljava SCG.

poz
 
Odgovor na temu

tandrcak

Član broj: 85033
Poruke: 29
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: novac na netu problematicno30.03.2006. u 12:40 - pre 220 meseci
Moras sa njima da kontaktiras da ti verifikuju karticu, to ti rade tako sto posaljes skeniranu karticu, licnu kartu i mislim ugovor sa bankom.
Kada ti verifikuju karticu nece biti problema. Bar je meni tako.
 
Odgovor na temu

bokili
Manager
Niš

Član broj: 11012
Poruke: 398
82.208.208.*



Profil

icon Re: novac na netu problematicno31.03.2006. u 03:34 - pre 220 meseci
ma moze.. slobodno uplati recimo Visa Virtuon karticom i nemas problema sto se toga tice da ne smes da iznes pare iz zemlje:)
 
Odgovor na temu

Rendisha
Dusan Beatovic
Beograd

Član broj: 10917
Poruke: 298
*.adsl.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: novac na netu problematicno31.03.2006. u 17:10 - pre 220 meseci
Jel mozes malo konkretnije - kako nece da ti odobre? Uopste ti ne prolazi kartica, ne poklapa ti se cifra za onaj verifikacioni iznos sto skinu na pocetku, nemas uopste opciju da uplacujes karticom... ili nesto deseto?
 
Odgovor na temu

limited
nis

Član broj: 72121
Poruke: 10
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: novac na netu problematicno31.03.2006. u 17:37 - pre 220 meseci
Nee, pazi, kada pokusam da izvrsim upload funds ponudi mim opcije credit card i bank transfer zatim kliknem na credit card a on mi izbaci poruku da sam tri puta pogresno upisivao ona iznos sto su mi skidali (sto nije tacno) i da je sada moguce samo ubaciti novac preko bank tranfer metode. Eto i sada moram teko jer mi je druga opcija blokirana. Nego znate li vi jos neki takav sajt a da prima nas srbe.
 
Odgovor na temu

ramiche
Milan Stepic
Srbija

Član broj: 89977
Poruke: 8
*.adsl.beocity.net.



Profil

icon Re: novac na netu problematicno01.04.2006. u 19:06 - pre 219 meseci
idi u komercijalnu banku ili nacionalnu stedionicu oni hoce da prebace lovu doznakom, eventualno ce ti traziti fakturu ali to sam otkucas i zavrsis posao.
 
Odgovor na temu

Rendisha
Dusan Beatovic
Beograd

Član broj: 10917
Poruke: 298
*.adsl.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: novac na netu problematicno06.04.2006. u 12:46 - pre 219 meseci
I meni se to desilo sa pogresnim iznosom za verifikaciju - skinuli mi 1.90 eura i tri puta odbijao kao pogresno i onda vise nisam mogao da pokusavam. Ono sto sam uradio je da sam uzeo izvod iz banke i poslao im ga faxom, na njemu napisao onaj ticket number (ili sta vec iz maila koji sam im poslao kao zalbu) i u roku od 2 sata mi je aktiviran nalog.

Mozda im je to dodatna "provera" da vide da li mozda koristis kradenu karticu...
 
Odgovor na temu

guru
beograd

Član broj: 9367
Poruke: 647
*.static.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: novac na netu problematicno07.04.2006. u 10:55 - pre 219 meseci
Verifikovanje kartice se na taj nachini i na paypalu uradi. Upishesh na sajtu broj koji si dobio na izvodu iz banke kada su ti skinuli par evra, i naravno da je to osiguranje protiv kradenih kartica, i osiguranje za tebe kasnije.

[honda]
 
Odgovor na temu

Rendisha
Dusan Beatovic
Beograd

Član broj: 10917
Poruke: 298
*.adsl.sezampro.yu.



+7 Profil

icon Re: novac na netu problematicno07.04.2006. u 11:47 - pre 219 meseci
Ako si mislio na moj post - rekoh da je fora sto tacan iznos koji je skinut, nije prolazio verifikaciju.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: novac na netu problematicno

[ Pregleda: 5091 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.