Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?

[es] :: E-Poslovanje :: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?

[ Pregleda: 4027 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dukidule
Nis

Član broj: 26640
Poruke: 66
..nis1-nis.customer.sbb.co.yu.



Profil

icon Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?14.12.2005. u 00:34 - pre 223 meseci
Otvorio sam nekakav devizni racun u Raiffeisen banci ali to ne funkcionise kako treba. Osoba koja mi salje novac placa svaki put +20 funti na bilo kakvu transakciju a i ceo postupak je "time consuming" jer nije moguce postupak izvrsiti online.
 
Odgovor na temu

Zeljko NS
Zeljko Babic
Novi Sad

Član broj: 75613
Poruke: 13
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?14.12.2005. u 09:24 - pre 223 meseci
Ne mozes nista napraviti oko toga osim koristiti Western Union koji ubijaju sa cenom usluga ali imas lovu za dva sata u rukama i to moras da podignes evrice ne mozes funte znam sve oko toga cale mi je tamo pa to cesto radim za kevu sve sam opcije probao!
Zeljko NS
 
Odgovor na temu

boab

Član broj: 59019
Poruke: 68
*.230.eunet.yu.



Profil

icon Re: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?14.12.2005. u 22:27 - pre 223 meseci
Mozes da otvoris racun na www.uniclear.com Kad uplatis pare oni ti posalju debitnu karticu i lepo ovde dizes pare na bankomatu.Ja sam sad u postupku otvaranja, a na ovom forumu sam cuo da savrseno radi u srbiji.Taj neko iz engleske moze direktnim depozitom u Barclays banci da ti uplati pare i imaces ih uskoro na racunu.Ako mu Barclays banka nije u blizini moze da plati i wire transfer do Barclays sto u okviru engleske nije skupo i brze traje nego da prebacuje u srbiju.



[Ovu poruku je menjao boab dana 14.12.2005. u 23:30 GMT+1]
 
Odgovor na temu

blck

Član broj: 24598
Poruke: 31
*.dunav.co.yu.



Profil

icon Re: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?15.12.2005. u 14:03 - pre 223 meseci
Citat:
boab: Mozes da otvoris racun na www.uniclear.com Kad uplatis pare oni ti posalju debitnu karticu i lepo ovde dizes pare na bankomatu.Ja sam sad u postupku otvaranja, a na ovom forumu sam cuo da savrseno radi u srbiji.Taj neko iz engleske moze direktnim depozitom u Barclays banci da ti uplati pare i imaces ih uskoro na racunu.Ako mu Barclays banka nije u blizini moze da plati i wire transfer do Barclays sto u okviru engleske nije skupo i brze traje nego da prebacuje u srbiju.


Da li se informisao na kojim ATM masinama i sa kojim dnevnim ogranicenjima i troskovima po transakciji moze da se podize novac ovde? Da li si dobio debitnu karticu?
 
Odgovor na temu

hecky
Milan Topalov
Göttingen

Član broj: 10602
Poruke: 885
..ubr10.newm.blueyonder.co.uk.



+5 Profil

icon Re: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?15.12.2005. u 16:56 - pre 223 meseci
Najbolje je da ti taj koji salje pare lepo otvori poseban racun u banci u UK i tebi poslaje debitnu karticu, a ti dizes kes na bankomatu u Srbiji ili gde vec.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: Kako da mi neko najbezbolnije posalje novac iz UK?

[ Pregleda: 4027 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.