Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Lose instaliran fw na kopernikusu neptun

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun

[ Pregleda: 3500 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jdjovca

Član broj: 88422
Poruke: 10
212.200.119.*



Profil

icon Lose instaliran fw na kopernikusu neptun17.03.2006. u 15:52 - pre 220 meseci
Lose instaliran fw na kopernikusu neptun naime pokusao sam da instaliram fw od lg888 na neptun i sad to je ok odradio dvd ali kada sam ga ponovo upalio umesto da izvadim disk ugasio dvd (idiot) elem sada je taj disk ostao u dvd i nemogu da ga izvadim jednostavno disk ne izlazi i dvd nista ne cita.Ima li pomoci ili moram u servis.
 
Odgovor na temu

Peciki
Srbija

Član broj: 30349
Poruke: 138
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun17.03.2006. u 20:52 - pre 220 meseci
ja se licno razmisljam vec duze vreme da izvrsim takvu operaciju na mom neptunu, jer je podrska iz kopernikusa jako losa da ne kazem nikakva. interesuje me da li je nekome uspelo na ovom modelu da odradi bez problema i koji je postupak ? ako je uspelo intersuje me da li sa novim firmwerom radi fm tuner ?
 
Odgovor na temu

Peciki
Srbija

Član broj: 30349
Poruke: 138
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun19.03.2006. u 19:52 - pre 220 meseci
@Jdjovca

Reci mi da li si pokusao da uradis update na kopernikusu ili na skyvision-u. U tvom drugom postu kazes da si pokusao da radis update na skyvision-u.

Ja bih pokusao na kopernikusu pa me interesuje interesuje da li bi prosao update ili ne posto kazes da si zeznuo samo na kraju da si ugasio DVD umesto da izvadis disk.

Pitanje za sve. Da li je isti chipset na kopernikusu titanium i neptun, posto iz nekih postova vidim da je skyvision update prosao na titaniumu.
 
Odgovor na temu

Jdjovca

Član broj: 88422
Poruke: 10
212.200.119.*



Profil

icon Re: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun19.03.2006. u 23:08 - pre 220 meseci
Ma prvi sam napisao lose zato sam i pisao drugi u pitanju je kopernikus i update radi savrseno samo obrati paznju na gresku koju sam ja napravio inace dvd se sam ugasi kada zavrsi update ti ga upalis i odmah izvadis disk i to je to.Samo da znas da ce ti daljinac pobrljaviti mislim radice on samo tasteri ce promeniti funkcije.
 
Odgovor na temu

trucic

Član broj: 24510
Poruke: 50
*.opera-mini.net.



Profil

icon Re: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun20.03.2006. u 07:30 - pre 220 meseci
Nisam siguran da bi valjalo da stavljate fw sa SV LG888...100% ne bi imali opcije za FM!Logicnije je da bi njemu odgovarao fw za SVision model sa FM-om, IP 966, ali i to je pitanje...Inace, ocajan sam nepostojanjem podrske za moj Koperniqs Titanium , a u prodaji je gotovo 2 god.!Kao da ih ne interesuje da nesto urade po tom pitanju...
 
Odgovor na temu

Peciki
Srbija

Član broj: 30349
Poruke: 138
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun20.03.2006. u 17:26 - pre 220 meseci
Mislim da ipak necu da probam update, koliko vidim da bi unistio player. Kontaktirao sam @bnnds preko PM-a koji je vec uradio update na Titaniumu. Kaze da je potrebno posle updejta da se ukljuci DVD preko daljinskog upravljaca i da se izbaci disk iz DVD-a. Posto neptun nema On/Off a i ne znam na kom tasteru ce posle biti Open/Close, nije pametno da ista pokusavam. Jedino mi ostaje da pokusam da prodam player i uzmem neki proveren, ili da ovaj bacim u neko cose i cekam na neki provereni firmware. Nije mesto na ovom forumu da ovo pricam , ali je ovo stvarno sramota od kopernikusa. Saljem im e-mailove svakog meseca vec vise od godinu dana a oni nisu naslii za shodno bar da mi kazu da ne postoji update.
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Lose instaliran fw na kopernikusu neptun

[ Pregleda: 3500 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.