Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Vase misljenje o HP Deskjet 3940

[es] :: Ostali hardver :: Vase misljenje o HP Deskjet 3940

[ Pregleda: 4217 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.fiberop.matgnet.com.

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Vase misljenje o HP Deskjet 394016.03.2006. u 13:50 - pre 220 meseci
Pozdrav svima.

Interesuju me iskustva sa HP Deskjet 3940 stampacem. Koliko je dobar/ekonomican za kucnu upotrebu.

Planiram uskoro da ga kupim, mozda imate neku bolju preporuku ?
U principu mi se ne svidja samo sto ima spojene kolor kertridze, a na HP-ovom sajtu su ga nahvalili do boga
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

va_milos
Milos Jovic
valjevo

Član broj: 65048
Poruke: 40
213.244.208.*



Profil

icon Re: Vase misljenje o HP Deskjet 394017.03.2006. u 00:02 - pre 220 meseci
Neznam za taj stampac,ali ja imam canon ip 1500 koji je nekih55e.ja sam zadovoljan sa njm.lak je za dopunu ketridza.samo kupis mastilo i punis.sa jednim ketridzom stampam oko 180 listova.vec sam tri puta ga punio.a dnevno stampam oko 50-100listova sa tehtom.stampao sam slike na foto papiru i mogu ti reci da se uopste ne razlikuje od one iz foto studia.toliko o tome.a,da.u klasi je tog HP-a
 
Odgovor na temu

dusty
Predrag Glumac
Zemun, Srbija

Član broj: 15383
Poruke: 549
*.fiberop.matgnet.com.

Sajt: www.mika.rs


+6 Profil

icon Re: Vase misljenje o HP Deskjet 394020.03.2006. u 09:03 - pre 220 meseci
Hvala

Pazario sam ga, u principu sam zadovoljan, ali mi se cini da mnogo guta mastila Prebacio sam ga na 300dpi, ali mi se cini da nece izdrzati vise od 200-300 stranica. Da li je komplikovano sam dopuniti mastilo ? Da li je potreban neki posebni elektronski uredjaj da resetujem merac nivoa mastila ?
America national sport is called baseballs. It very similar to our sport, shurik, where we take dogs, shoot them in a field and then have a party.
 
Odgovor na temu

mtraj
Gerald Bostock
Not in Portland

Član broj: 17348
Poruke: 960
*.neobee.net.



+1 Profil

icon Re: Vase misljenje o HP Deskjet 394021.04.2006. u 03:36 - pre 219 meseci
U principu HP-ovi štampači vole da "popiju", tako da ni ovaj model nije izuzetak.
Ne znam koliko se razlikuje od modela koji sam ja imao 3325, ali taj moj stari štampač je mene jako dobro služio.
Jedini problem (kod starijih 3xxx modela) je taj što se ponekad desi da pukne onaj tanki plastični držač koji nosi tzv. "cradle" za kertridže...

HP kertridži se izuzetno lako pune, i nemoj uopšte da brineš o tome.
Boja/refil kitovi nisu skupi, i zato štampaj što više, bez prevelikih pauza, (max. 10-15 dana) da se mlaznice ne zapuše.
Mada i tu ima leka, konkretno ja u poslednje vreme (samo ako moram) koristim salvetu natopljenu vrelom vodom,
na koju pritisnem donju stranu kertridža, a elektroniku za svaki slučaj prekrijem papirom (zbog isparavanja) i to savršeno funkcioniše.
Ovo je mnogo bezbedniji postupak od onog sa potapanjem u lonac, :) svašta. :)

Za reset HP-ovih kertridža se ne koristi nikakva "elektronika".
Postoje dva različita postupka, jedan za stare modele i jedan za nove:

- Stariji tipovi se resetuju pomoću selotejpa, :)
odnosno privremenim lepljenjem jednog para kontakta...
pisalo se o tome i na ovom forumu, a imaš uputstva i na net-u.

- Što se tiče novijih modela, npr. moj sadašnji HP 5740,
njihovi kertridži se nedaju prevariti na "old school" način i tu selotejp ne pomaže.
Jedino što preostaje je naizmenično vađenje i vraćanje TRI različita kertridža, npr. jedan tvoj napunjen i dva neispravna...
Pošto ovi novi štampači mogu da zapamte maximalno tri poslednja umetnuta kertrižda, kada na kraju postupka opet budeš
ubacio onaj tvoj refilovani kert., štampač će ga "videti" kao četvrti, i sam će resetovati prikaz nivoa boje u njemu.
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: Vase misljenje o HP Deskjet 394021.04.2006. u 09:53 - pre 219 meseci
Citat:
ali mi se cini da nece izdrzati vise od 200-300 stranica


ipak je to ink-jet, i to je za njega okej.

 
Odgovor na temu

skora
Bijeljina

Član broj: 32397
Poruke: 112
212.200.139.*



Profil

icon Re: Vase misljenje o HP Deskjet 394025.04.2006. u 22:32 - pre 218 meseci
Ma za te pare je sasvim dobar. Ja posjedijem hp 3550 i radi veoma dobro. Punjen veliki broj puta i jos je ziv...
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: Vase misljenje o HP Deskjet 3940

[ Pregleda: 4217 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.