Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?

[es] :: Baze podataka :: ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?

[ Pregleda: 3884 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

scele
Milenko Đurišić

Član broj: 3070
Poruke: 277



+1 Profil

icon ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?16.03.2006. u 10:22 - pre 219 meseci
Naime, koristeci ODBC, zelim da linkujem jednu tabelu u Accessu. Mislim da je tabela pravljena u Visual Fox-u, ima ekstenziju dbf, ali ni sa jednim ODBC drajverom nisam uspio da dobijem tu tabelu. Pokusao sam sa Microsoft Visual FoxPro Drivero, FoxPro VPF Driver i isto nece. Postoji li mogucnost da sa nekim softverom "provalim" u kojem je programu pravljena tabela i koji ODBC drajver da koristim za nju?
 
Odgovor na temu

zokk2304
Bečej

Član broj: 112704
Poruke: 2
*.soyaprotein.com.

ICQ: 21


Profil

icon Re: ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?19.09.2006. u 11:21 - pre 213 meseci
možda bi bilo dobro videti uz ekstenziju i datum pa bi mogao nešto više reći na tu temu, ali pretpostavljam da je moguće otvoriti tabelu u VFP 8 ili VFP 9
 
Odgovor na temu

scele
Milenko Đurišić

Član broj: 3070
Poruke: 277



+1 Profil

icon Re: ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?24.07.2007. u 14:43 - pre 203 meseci
Pa eto mogu poslati fajl tj. neku tabelu, ako je neko voljan da proba. Inače, cela baza je u okviru programa koji koristim u firmi, a program je pretpostavljam zaštićen nečime pa samim tim pretpostavljam da su i tabele zaštićene. Ne razumem se baš mnogo u te stvari tako da možda i grešim :)

Tabela može da se otvori u VFP 9, ali meni bi bilo jako korisno da je pomoću ODBC-a linkujem u Access, jer u njemu znam da radim.

Izvinjavam se što je prošlo više od godinu dana od zadnjeg posta
 
Odgovor na temu

Zed Mc Jack
Programer
Bečej

Član broj: 93120
Poruke: 137
*.adanet.co.yu.

Sajt: www.subakov.com


Profil

icon Re: ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?25.07.2007. u 08:42 - pre 203 meseci
Postavi isto pitanje ovde, možda ćeš tamo dobiti neku pomoć.
www.subakov.com Jedini Visual FoxPro sajt u Srbiji
 
Odgovor na temu

[es] :: Baze podataka :: ODBC drajveri za nepoznatu VisualFox tabelu, gde naci?

[ Pregleda: 3884 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.