Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ADSL ,a kako to radi?

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL ,a kako to radi?

[ Pregleda: 2280 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
213.244.197.*



+69 Profil

icon ADSL ,a kako to radi?12.03.2006. u 15:14 - pre 220 meseci
searh-ovao sam forum ,al nikako da nadjem odgovor na moje pitanje ,znaci pre jedno god dana smo dobili novu centralu , jer su dodavali josh 200 brojeva ,sad su potpisali ugovor iz bg-a telekom ,da donesu centrale ,nove ,imacemo identifikaciju poziva itd itd ,al mi smo u nadleznosti sapca ??? , nego to nevazno ,pa da piatm ,jer npr ja imam tu centalu koju treba ,znaci zivim ko zna gde ,oni smao nabodu to cudo od ploce i imamo adsl ? il tebaju neki posebni linkovi do prvog veceg grada ?
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

vladimirt
puno ime
Beograd

Član broj: 68578
Poruke: 292
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: ADSL ,a kako to radi?12.03.2006. u 20:00 - pre 220 meseci
ADSL kao mogućnost postoji (za sada) samo u Beogradu, Novom Sadu i Nišu.
Mnogo je interesantnije ne znati nego znati. Kada znamo, svi znamo isto. Kada ne znamo, svako ne zna drugačije.
 
Odgovor na temu

fade
Šalingrad

Član broj: 43688
Poruke: 2906
*.vdial.verat.net.



+69 Profil

icon Re: ADSL ,a kako to radi?12.03.2006. u 21:12 - pre 220 meseci
ne zanima mene to ,nego npr , jel treba nesto xtra od opreme ,ili samo ta "plocha" dslam ,kako vec ,to me zanima
Ko zna zna, ko ne zna 6.
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: ADSL ,a kako to radi?13.03.2006. u 00:59 - pre 220 meseci
Buduci da je kod nas, za sada moguc samo u Bgd., NS i Nish, onda mozes i sam izvuci zakljucak da je tu nesto komplikovani i / ili skupo.

Nisam strucnjak, ali bih rekao da su problem "samo te ploche" i jos po nesto sto im treba, jer je jedna "ploca" za jednog korisnika. Linkove i imaju i vec znaju da povuku, izvezbali su se do sada, i sa dial-up-om i bezicnim i kablovskim, jer svima njima trebaju linkovi. Ali, sve to koristi neke masovnije ili jeftinije (dial-up) nacine. Postavis jednu pristupnu tacku za bezicni i onda se tu okaci veci broj ljudi. Za dial-up ide relativno jeftin modem i kod tebe i kod njih. Onaj kod njih radi 24 h/dnevno, za vise korisnika i ne treba mu nikakva dodatna ploca.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: ADSL ,a kako to radi?

[ Pregleda: 2280 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.