Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kada se refreshuje stranica, kako osaviti da checkbox bude "otkacen"

[es] :: .NET :: kada se refreshuje stranica, kako osaviti da checkbox bude "otkacen"

[ Pregleda: 2306 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ognjen_NS
NoviSad

Član broj: 76177
Poruke: 82
*.SMIN.panline.net.



Profil

icon kada se refreshuje stranica, kako osaviti da checkbox bude "otkacen"09.02.2006. u 12:40 - pre 221 meseci
Imam, stranicu aspx na kojoj su dva GridvIEW-A, kada se stranica poseti, pojavi se prvi grid i tu izaberete na checkbox neki proizvod i na osnovu toga se prikazuje grid2 koji prikazuje recimo performanse, e sada ispod tog drugog gridviewa,
imam link koji nakon klika otvara novi popup prozor u kome se nalaze test boxovi za upis novih performansi. Kada sam podesio da nakon klika ode upis u bazu, podesio sam i da se glavna strana refreshuje,
ali nestane mi checkbox koji je chekovan(tj. unchekovan je) i naravno drugi grid nije prikazan
Pitanje. Kako da kada kliknem na button i kada se glavna strana refreshuje da mi ostane u prvom gridu check box chekovan a da mi se u drugom prikaze taj dodati record?

Nadam se da sam bio jasan

i da, ovo koristim za refresh:

Response.Write("<script language='javascript'>{ window.opener.location=window.opener.location; }</script>");
 
Odgovor na temu

ntadic
bg

Član broj: 38173
Poruke: 75
194.106.174.*

ICQ: 317199697


Profil

icon Re: kada se refreshuje stranica, kako osaviti da checkbox bude "otkacen"13.02.2006. u 10:45 - pre 221 meseci
na form_load ponovo procitas podatke iz baze, jer ako ti je popup snimio podatke na rifres ce ih procitati druga strana (form_load se okida na refres)

koristi ovo za refresh "Response.Redirect(url);"
url ti je tvoja strana koju hoces refresovati

I tako...
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: kada se refreshuje stranica, kako osaviti da checkbox bude "otkacen"

[ Pregleda: 2306 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.