Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

stampac seikosha sp 2400

[es] :: Ostali hardver :: stampac seikosha sp 2400

[ Pregleda: 1687 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stevke
Nenad Stevic
Sumerija

Član broj: 26630
Poruke: 30
217.24.27.*



Profil

icon stampac seikosha sp 240005.02.2006. u 22:02 - pre 221 meseci
Imam stampac seikosha sp 2400 koji sam skoro nabavio. Covek mi je rekao da ne radi. Problem je u sledecem. Kad mu dam komandu da printa jednostavno nista se ne desava. Korektno je instaliran, mislim drajveri, kabal je ispravan a i glava mu je u redu. Sve komande prima rucno samo kad mu se da komanda da radi nesto on kao mrtav. Davao sam ga nekom majstoru sa kojim nisam licno razgovarao ali kako mi je lik porucio da je stampac ispravan i da njemu stampa test page. Njemu takodje nije primao komandu pa mu je on nesto uradio i navodno je stampao test page rucno preko komandi na stampacu a ja to ne znam da uradim, spominjao je i neki interfejs. Posle tih zahvata njemu je radio normalno. Kod mene nece.
Nisam bas upucen u tu problematiku pa ako neko nesto zna ili je imao slican problem neka pomogne.
 
Odgovor na temu

stevke
Nenad Stevic
Sumerija

Član broj: 26630
Poruke: 30
217.24.27.*



Profil

icon Re: stampac seikosha sp 240006.02.2006. u 14:08 - pre 221 meseci
Uspeo asm da odstampam test page rucno na stampacu pomocu dip switch funkcija, ali kad mu zadam da stampa preko misa neki dokument on i dalje ne reaguje, mrtav. Prilikom dizanja sistema stampac reaguje. Znaci prepoznaje ga komp. Ajde ljudi ima li neko pojma o ovom problemu?
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: stampac seikosha sp 2400

[ Pregleda: 1687 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.