Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

InterVideo WinDVD Recorder - problem sa zvukom

[es] :: Video softver :: InterVideo WinDVD Recorder - problem sa zvukom

[ Pregleda: 1788 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lnzarko

Član broj: 81569
Poruke: 35
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon InterVideo WinDVD Recorder - problem sa zvukom29.01.2006. u 11:35 - pre 222 meseci
Skinuo sam sa neta InterVideo WinDVD Recorder 5.Koristim ga uz Sapphire ATI Theatrix 550 tv kartu.Uspeo sam da skeniram tv kanale ali imam jedan problem koji nikako da resim.Nikako ne mogu da cujem zvuk.Karta nema klasican audio izlaz da bi mogao kablom da ga povezem sa audio ulazom na maticnoj ploci vec se to verovatno obavlja preko AGP slota (posto karta kontaktira sa maticnom samo preko AGP-a).U MMC-u sam mogao da odaberem Audio Source na Stereo Mix i svuk se cuo.Medjutim, ovde nema mogucnosti za odabir ovog source-a.U cemu je problem
 
Odgovor na temu

Mladen_Perisic
Mladen Perišić
Podgorica, Crna Gora

Član broj: 47546
Poruke: 423
*.crnagora.net.

Sajt: www.arcanus.users.cg.yu


Profil

icon Re: InterVideo WinDVD Recorder - problem sa zvukom29.01.2006. u 11:43 - pre 222 meseci
Evo i mene nakon dužeg vremena ;). Pozdrav svijema! Izvinjavam se što nijesam odgovarao na privatne poruke.


Znači.... Kartica ne koristi standardan način povezivanja i slanja signala koji se kači na AUX priključak na matičnoj ploči... Znači da koristi DSP za zvuk, a tome nikada nijesam bio pristalica iz prostog razloga što velika većina programa koristi standardne analogne ulaze za snimanje i puštanje zvuka preko miksera. Mislim da ćeš riješiti problem ako probaš da preuzmeš najnovije upravljačke programe sa (OBAVEZNO) Safirove prezentacije. Ako to ne upali, probaj da preuzmeš isto to sa ATi-jevog sajta. Ako ni to ne upali, probaj da preuzmeš sa windows Update (to je kod mene riješilo problem sa mojom ATi karticom, doduše, u pitanju je bila druga stvarčica). Ako ni to ne pomogne, pogledaj neki drugi program (iuVCR), npr. Prije svega, naravno, predpostavljam da si pogledao da li je tvoja kartica/čip podržana od strane InterVideovog programa ;)
Sve najbolje zeli vam,
Mladen Perisic
 
Odgovor na temu

[es] :: Video softver :: InterVideo WinDVD Recorder - problem sa zvukom

[ Pregleda: 1788 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.