Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?

[ Pregleda: 3074 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?19.01.2006. u 12:47 - pre 222 meseci
Dosta dugo već imam karticu kod mobtela (nekih 4 godine), vrlo retko sam, i to ranije odlazio na onaj portal koji je namenjen post-paid korisnicima.
E sada od skoro sam opet tamo surfovao, i izvalio da se tamo melodije i teme za mob. telefone naplaćuju (!?) i to se naplaćuju debelo oko 50-ak dinara po jednoj melodiji, temi ili igrici...ako ne i više.

E sada zar nije logično da barem to bude besplatno, barem za post-paid korisnike?

Imam još jedno pitanje...hoće li se malo redovnije ažurirati taj portal i hoće li se postavljati neke nove stvarčice i mogućnosti, jer je ovako dosta "siromašan" sadržaj sobzirom na kvalitet provajdera?
 
Odgovor na temu

Davor Vlajkovic

Član broj: 24486
Poruke: 2795
*.83.beocity.net.



+52 Profil

icon Re: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?19.01.2006. u 13:00 - pre 222 meseci
Portal MojMobtel je zamišljen pre svega kao još jedan kanal komunikacije između službe korisničkog servisa i korisnika. Svi oni koji su se žalili da se pozivanje 9863 plaća dobili su zaista prihvatljivu alternativu. Portal služi najpre za pregled zaduženja, uplata, specifikacija poziva, aktiviranje i deaktiviranje dodatnih usluga itd.


Što se tih sličica i melodija tiče, da li možeš da ih naručiš pozivom na 9863? :) Teško.

Uostalom, te premium usluge ne nudi sam Mobtel nego content provajderi, što znači da bi svaka subvencionisana porudžbina istih isterivala pare iz Mobtela, a to u ovom trenutku uopšte nije preporučljivo :)
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?21.01.2006. u 14:22 - pre 222 meseci
Pa mislim izvalio sam da je napravljen umesto pozivanjem call centra, i stvarno ljudi su jako brzi sto se toga tice...stavio sam dosta opcija za aktivaciju i deaktivaciju i još ponešto što mi je trebalo i odmah sutradan mi je odgovoreno na mejl da je sve pušteno i da radi kako treba, stim nemam nikakve probleme, ali stvarno mi je glupo da ja koji sam post-paid korisnik gde nijednom P.P. mobtelevom korisniku mesečni račun nije ispod 1000 dinara ako en i više, da moramo da plaćamo glupavu sliku 50 dinara, temu 70 a melodiju 70...

Mislim nije meni problem da skinem sa drugog sajta (tako i radim) imam xx foruma sa kojih skidam tri puta bolje teme nego što se nude na mobtelu, gotovo nikada nisam koristio to narucivanje zezalica preko onih 2255. 6637. 8822 ili preko svog provajdera, ali mi je to zapalo za oko, mislim jbt da neko naplaćuje glupu sliku 50 dinara i to još redovnim platišama tačnij Po.P korisnicima mi nikako ne ide u glavu!?
 
Odgovor na temu

genesys

Član broj: 3585
Poruke: 317
*.ftn.ns.ac.yu.



Profil

icon Re: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?21.01.2006. u 17:44 - pre 222 meseci
Ono sto ima interesantno u toj ponudi su Symbian aplikacije. Ono sto preko neta kosta po 4-5 dolara oni valjaju za 150 dinara. Samo, problem je sto prodaju i freeware aplikacije - Calcium je kalkulator za Symbian platformu koji kosta $0.0 i slobodno je dostupan preko interneta, a content provider Mobtelu (Preduzeće BG Unikat d.o.o., stavka 3083 na portalu Moj Mobtel) to prodaje za 150 dinara...
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
*.adsl.beocity.net.



+16 Profil

icon Re: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?25.01.2006. u 12:54 - pre 222 meseci
A i obično te aplikacije koje oni navodno prodaju prodaju trail verzije, a ako kupuješ već trebao bi da dodbiješ full version!
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Portal za post-paid korisnike na Mobtelovom sajtu!?

[ Pregleda: 3074 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.