Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?

[es] :: Advocacy :: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?

[ Pregleda: 3414 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.teol.net.



+9 Profil

icon Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 12:25 - pre 222 meseci
Pozdrav svima,imam jedno ekonomsko pitanje mislim da ide ovde.

Kada nekome ne daješ konsultacije,već samo rešavaš zadatke(iz matematike-viša matematika),kako se onda vrši tarifiranje?Da li po vremenu potrebnom za rešenje zadataka? Koje je neko prosečno vreme za koje se računa da može da se uradi jedan zadatak?

Hvala svima.

www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

Deda_Mraz

Član broj: 29099
Poruke: 4094
194.106.175.*



+16 Profil

icon Re: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 13:15 - pre 222 meseci
Ako već znaš da rešavaš matematičke probleme i pritom pitaš koliko je vremena potrebno za rešavanje zadatka....onda...stvarno...
 
Odgovor na temu

damso
Novi Sad

Član broj: 78853
Poruke: 158
*.teol.net.



+9 Profil

icon Re: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 15:53 - pre 222 meseci
Da malo sam bio nejasan..

Dakle..

Dobijem recimo datreba da rešim nekoliko f-ja iz Analize 1 (da ih objasnim..lepo itd.)

Čovek traži da mu rešim zadatke sa postupkom i objašnjenjem(kao da mu radim ja njegov pismeni),ne traži on da razume.

E sada..ja mogu te zadatke da rešim brzo,ALI ako se traži da izgleda kao da ih rešava student prve godine ili vec koje ali ne sa PMFa,a ne da se vidi odmah iskustvo koje ja imam nakon 3 polozene analize i josh 5-6 drugih matematika..

Pa razmisljam da li to iko radi,
dakle ne trazi se resenje,vec ISPISANO RESAVANJE tj. RESENJE PISMENOG.Cilj je anravno da se prezentuje profesoru,e sad kako ce on prepisati ili ce uciti napamet to je njegova stvar.

A lik nece usmene konsultacije.
www.eden.rs
Izdavač duhovne i filozofske literature
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dial.InfoSky.Net.



+2789 Profil

icon Re: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 17:18 - pre 222 meseci
Koliko ja znam, rešavanje pismenih zadataka drugima je protivzakonito. Tu je kraj priče o takvom radu i tarifiranju. Ako je u pitanju domaći zadatak ili seminarski rad, onda je to druga stvar.

Ako je individualnost rada obavezujuća, onda se mora raditi u prostorijama fakulteta u prisustvu dežurnog. U tom slučaju su takve stvari zabranjene.

Ako individualnost nije obavezujuća, onda se zadatak može ostaviti za kod kuće. Tada je pomoć dozvoljena. Ono što profesor obično očekuje od studentima u takvim slučajevima je da student razume ono što preda. obično u takvim slučajevima postoji nekakav vid odbrane domaćeg zadatka, seminarskog rada itd.
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

bags

Član broj: 10072
Poruke: 715
*.12.15.tuwien.teleweb.at.



+2 Profil

icon Re: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 19:05 - pre 222 meseci
Koliko sam ja skontao ne radi se o tome da mu damso uradi pismeni zadatak umjesto njega nego da mu uradi zadatke tako da ovaj zna po kojoj se semi oni rade na ispitu.

Posto mu verovatno gori pod nogama,jednostavno mu odvali neku cifru koja ti je potrebna. O:)


Free advice is seldom cheap.
 
Odgovor na temu

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
*.dial.InfoSky.Net.



+2789 Profil

icon Re: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?13.01.2006. u 23:27 - pre 222 meseci
Ne bih rekao. Uostalom pročitaj sam.
Citat:
damso: Čovek traži da mu rešim zadatke sa postupkom i objašnjenjem(kao da mu radim ja njegov pismeni),ne traži on da razume.

ne trazi se resenje,vec ISPISANO RESAVANJE tj. RESENJE PISMENOG

Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Koliko naplatiti rešavanje math zadataka?

[ Pregleda: 3414 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.