Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd

[es] :: Windows aplikacije :: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd

[ Pregleda: 6898 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejandk

Član broj: 51843
Poruke: 10
194.106.174.*



Profil

icon Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd12.01.2006. u 13:30 - pre 222 meseci
Na forumu je vec bilo reci o igrama u iso i mdf... formatima. Intersuje me sledece kako da u postojeci .mdf ili .iso fajl ubacim neki dodatak ili zakrpu za igru, pa da sve tako zajedno narezem na dvd. Uz pomoc Alcohol 120% rezao sam igre koje su na CD-u i imao sam mogucnost da CD ostavim otvorenim pa da kasnije pomenute dodatke za igru dosnimim uz pomoc Nera.Nero ovaj CD vidi kao multisesion i daje mi mogucnost dosnimavanja.Sve ovo nije slucaj kada su u pitanju igre na DVD-u. Alcohol 120% mi ne daje mogucnost da DVD ostavim otvorenim bez obzira na koliki ce prostor igra zauzeti.Da jos pojasnim pomenutu igru zelim na narezem na DVD u izvornom obliku kakva je bila pre nego sto je upakovana u mdf,iso...format plus da na istom dvd-u dosnimim dodatak ili bilo koji drugi fajl koji ima veze sa njom.
 
Odgovor na temu

nikloa
Nikola Jevtic
Valjevo

Član broj: 36736
Poruke: 60
*.pat-pool.va.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd12.01.2006. u 15:13 - pre 222 meseci
Namontiras cd ili dvd uz pomoc alchokol-a (ili nekog slicnog programa), otvoris nero, selektujes sve sa tog virtuelnog cd/dvd drajva, i dodas rucno sta ti je po zelji, i potom narezes.
 
Odgovor na temu

ZaK_LHS
Belgrade

Član broj: 77871
Poruke: 116
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd13.01.2006. u 07:07 - pre 222 meseci
Citat:
Intersuje me sledece kako da u postojeci .mdf ili .iso fajl ubacim neki dodatak ili zakrpu za igru

Programom UltraISO. Sa njime možeš lako da edituješ skoro svaki CD image format uključujući i MDF i ISO.

Možeš ga naći na oficijalnom sajtu ili na torrentu.
 
Odgovor na temu

dejandk

Član broj: 51843
Poruke: 10
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd14.01.2006. u 22:20 - pre 222 meseci
Hvala na savetima. Puno ste mi pomogli.
 
Odgovor na temu

smashine
sasa djordjevic
Pirot,SRBIJA

Član broj: 52406
Poruke: 12
195.252.107.*



Profil

icon Re: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd16.01.2006. u 13:24 - pre 222 meseci
postoavan gospodo
pazi sad?
prilikom rezanja fajla veceg od 2 GB NERO mi nedozvoljava rezanje istog(u nero-u je izabran ISO DVD format).medjutim kada izaberem UDF format za DVD nero sve odradi i disk je narezan.
medjutim , kada taj disk pustim na DVD plejer Toshiba ,plejer ne prepoznaje disk.
sta se to desava i kakava je to razlika izmedju Iso i Udf ?
help>>>>>>>>
 
Odgovor na temu

ZaK_LHS
Belgrade

Član broj: 77871
Poruke: 116
*.smin.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd16.01.2006. u 23:05 - pre 222 meseci
Ovako:
ISO format koji se koristi i za CD i DVD je star i ima razna ograničenja, kao na primer ; fajl ne može biti veći od 2 GB. UDF format je nešto noviji i napravljen je valjda pojavom DVD diska i omogućava fajlove veće od 2 GB. Što se tiče ne čitljivosti u DVD Player-u, to je verovatno zato što ti DVD Player ne podržava UDF format. Možda bi upgrade firmware-a pomogao (možda).

To ti je kao kod hard diska: FAT i NTFS, FAT ima ograničenje od 4 GB, broj karaktera u imenima fajlova....
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Rezanje mdf, iso... fajlova na dvd

[ Pregleda: 6898 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.