Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tutorijali o rukovanju s' digitalnim zverkama!

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Tutorijali o rukovanju s' digitalnim zverkama!

[ Pregleda: 2620 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ortak
BNS

Član broj: 45178
Poruke: 74
*.donet.co.yu.

ICQ: 198279998


Profil

icon Tutorijali o rukovanju s' digitalnim zverkama!24.12.2005. u 19:06 - pre 223 meseci
Ajde vi iskusniji, dajte nama smrtnicima, neke tutorijale, skripte, uputstva i svu ostalu dokumentaciju o digitalnim foto-aparatima na net-u. Dzabe kupovati razne skupe igrackice ako ne znate da ih koristite. Vecina nas kupuje digitalce onako: ode u prodavnicu, prodavac mu uvali neki canon ili neku drugu jacu marku, a da pritom kupac ne zna ni zasto kupuje bas taj aparat ni sta da gleda! Posle podesi aparat na auto i samo skljoca ni ne znajuci da imaju jos neka podesavanja. Vecina moje okoline ne zna ni sta je ISO ni za sta sluzi! Pa hajde da probamo da poducimo malo nas narod da prave dobre fotografije!

Ja licno hocu u januaru da uzmem fuji s5600 pa bih hteo da naucim kako da izvucem maksimum iz njega, kako se slikaju portreti, kako pejzazi itd...
 
Odgovor na temu

ortak
BNS

Član broj: 45178
Poruke: 74
*.donet.co.yu.

ICQ: 198279998


Profil

icon Re: Tutorijali o rukovanju s' digitalnim zverkama!27.12.2005. u 20:03 - pre 222 meseci
Hvala na odgovoru

Da na google-u sam nasao podosta toga, a najvise mi se svideo www.jarac.net!

E sad jos jedno pitanje: Koja je dobra knjiga za fotografe? Navedite ime knjige i autora.
Obavezno da je na nasem, mrzi me da prevodim s' engleskog.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Tutorijali o rukovanju s' digitalnim zverkama!

[ Pregleda: 2620 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.