Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Modeliranje za Flight Simulator 9

[es] :: 3D modelovanje :: Modeliranje za Flight Simulator 9

[ Pregleda: 3246 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
217.75.206.*



Profil

icon Modeliranje za Flight Simulator 920.11.2005. u 18:10 - pre 224 meseci
cao

Ovako jedan od mojih hobija je i letenje flight simulatorom a pogotovo letenje on-line na IVAO serverima. Posto te servere koriste stotine hiljada ljudi (trenutno ima oko 200 000 registrovanih clanova) i svaka drzava ima svoju diviziju koja priprema raznorazna organizovanja letenja , pokrivenost kontrolorima leta i tome slicno.

Eh posto svaka drzva ima svoju diviziju tako sam ja i jos jedan covjek osnovali diviziju Bosne i Hercegovine koja ce se nalaziti na adresi www.ivaobih.net (adresa je kupljena ali se ceka propagacija) a trenutno stranicu mozete pogledati na : http://www.ccftuzla.com/ivaobih

Ja kao jedan od osnivaca stranice sam odlucio da doprinesem BiH diviziji tako sto cu pozvati sve vas koji bi voljeli pomoci u pravljenju Scneryja Bosne i Hercegovine. Znaci pravljenje orginalnih aerodroma sa svim objektima koji postoje u pravom svjetu kao i mnogih drugih obiljezja BiH gradova (mostarski most, vjecnica u sarajevu , pa cak i cijelih gradova koliko to budu dozvoljavali uslovi)


Svi koji su zainteresirani molim vas da se javite na didytz [at] gmail .com
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Modeliranje za Flight Simulator 920.11.2005. u 18:22 - pre 224 meseci
he he,butmir airport-long time no see
 
Odgovor na temu

GMC
Selo Veselo

Član broj: 11492
Poruke: 338
217.75.206.*



Profil

icon Re: Modeliranje za Flight Simulator 920.11.2005. u 18:24 - pre 224 meseci
U stvari radi se ovako postoje dva mjesta za letenje on-line , jedno je IVAO a drugo je VATSIM , tako da sam ja u kontaktu sa osnivacem VATSIM divizije i odlucili smo da se podjelimo da ce oni raditi aerodrome a da vamo radimo ostale znamenitosti. A u stvari kad bi se naslo dovoljno ljudi onda bi se podjelili kpa bi svako radio neki dio posla :)
Ajd Zdravo
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: Modeliranje za Flight Simulator 9

[ Pregleda: 3246 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.