Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!

[es] :: GSM - servisiranje :: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4946 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

servishalo
Miroslav Petrovic
Loznica,TelefonServisHalo

Član broj: 29733
Poruke: 774
213.244.197.*



Profil

icon Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 08:48 - pre 224 meseci
Prikljucio sam se ovom forumu jer smatram da razmena iskustava pomaze u svakom poslu, i u zivotu sve otprilike radi JA tebi TI meni. U poslednje vreme sve je vise ljudi koji posecuju ovaj forum sa pitanjima tipa:
-"Daj slicicu............"
-"Kako da dekodiram............"
-"Gde ima free....."
-"Ja se ovim bavim iz hobija............"
Nemojte se ljutiti, ali moje skromno misljenej i odluka da ne gubim vise vreme pitanjima takvog tipa. Ako detaljno izlozite problem(to pokazuje da se iole ozbiljno bavite ovim poslom1) potrudicu se da pomognem koliko god mogu....ostali izvinite ali mozda neko drugi pomogne>
Mozda zvuci prepotentno...izvinite za to, samo sam MORAO ovo reci.
Pozdrav svima.
TUTANJ BRE!!!!
 
Odgovor na temu

zokab123
zokab123
srbija

Član broj: 26093
Poruke: 195
212.200.27.*

ICQ: 317439457


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 09:16 - pre 224 meseci
@servishalo
Slazem se u potpunosti sa tobom,ovde je najmanje ljudi koji rade ozbiljno ovaj posao ulazu u njega i zive od toga.
Pozdrav!
Blago onome ko zna da ne zna, a hoce da zna
 
Odgovor na temu

bazolki
Kikinda

Član broj: 24211
Poruke: 399
82.208.201.*



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 09:24 - pre 224 meseci
@servishalo

podrzavamo u potpunosti tvoje izlaganje, a pozvao bi i moderatore da se pozabave ovom temom! POZ!!!!
Velicina nije u tome da nepadnemo, vec kada padnemo da ustanemo
 
Odgovor na temu

mrcina
Radovanac Aleksandar
no_jobs
Banja Luka

Član broj: 10705
Poruke: 937
*.teol.net.

ICQ: 271
Sajt: www.flash-gsmservice.com


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 09:51 - pre 224 meseci
pa primjetili ste svi da u zadnjih par mjeseci sve manje i manje ''poznatih'' ljudi ovde svraca
to je normalno,jer se jednostavno nista novo ne moze nauciti
..:::Mi smo more krvi prolili za Bratstvo i Jedinstvo naših naroda. E nećemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to Bratstvo i Jedinstvo:::..


www.flash-gsmservice.com

..:::ko umre u jesen,za njega nema zime!:::..
 
Odgovor na temu

v_stojanov
Vasko Stojanov
Makedonija

Član broj: 18009
Poruke: 215
62.162.244.*



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 10:36 - pre 224 meseci
Slazem se sa servishalo ,mada se i ja smatram u onima koi vise traze nego sta daju,
kod mene je to sta nemam toliko iskustva da bih mogao da pomognem ,ali sam primetio da svaki put kada neko pomogne te su iste kao sto su :servishalo,drgrga,skymobile,DR sema,cybercom,dojran,bazoki,freeman i.td sa moje strane zahvalnost za pomoc.Pozdrav
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
*.apatinonline.net.



+37 Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 10:46 - pre 224 meseci
Citat:
servishalo:  Prikljucio sam se ovom forumu jer smatram da razmena iskustava pomaze u svakom poslu, i u zivotu sve otprilike radi JA tebi TI meni. U poslednje vreme sve je vise ljudi koji posecuju ovaj forum sa pitanjima tipa:
-"Daj slicicu............"
-"Kako da dekodiram............"
-"Gde ima free....."
-"Ja se ovim bavim iz hobija............"
Nemojte se ljutiti, ali moje skromno misljenej i odluka da ne gubim vise vreme pitanjima takvog tipa. Ako detaljno izlozite problem(to pokazuje da se iole ozbiljno bavite ovim poslom1) potrudicu se da pomognem koliko god mogu....ostali izvinite ali mozda neko drugi pomogne>
Mozda zvuci prepotentno...izvinite za to, samo sam MORAO ovo reci.
Pozdrav svima.

Sta ces ti da postignes sa ovom temom? Nista neces da postignes svi ce da napisu i ja i ja i ja i forum ce samo da dobije krsh glupavih poruka.

Ja ne znam kako se ljudima ne moze objasniti da forumi sluze za diskutovanje!!! I ja nevolim kada mi neko dodje sa glupavim p[itanje a siguran sam da moze sam da ga nadje.....

Ljudi ajde opustite se malo.
 
Odgovor na temu

servishalo
Miroslav Petrovic
Loznica,TelefonServisHalo

Član broj: 29733
Poruke: 774
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 11:28 - pre 224 meseci
Citat:
Danilo Cvjeticanin: Sta ces ti da postignes sa ovom temom? Nista neces da postignes svi ce da napisu i ja i ja i ja i forum ce samo da dobije krsh glupavih poruka.

Ja ne znam kako se ljudima ne moze objasniti da forumi sluze za diskutovanje!!! I ja nevolim kada mi neko dodje sa glupavim p[itanje a siguran sam da moze sam da ga nadje.....

Ljudi ajde opustite se malo.

NISam zapocinjao temu da bi neko rekao "..i ja, i ja...". Jednostavno ova tema predstavlja BAS ono sto sam napisao. Ko hoce pomoc neka DETALJNO opise svoj roblem, neka ne trazi "slicicu" i sl, i PRE svega neka pokusa SEARCH!!!!!!!!!!
Procitajte prvo sta neko pise pa onda odgovarajte, molim Vas.
Pozdrav, i molim @Legija zakljucaj ovu temu. Ona je samo INFORMATIVNA za sve nove korisnike i dosadasnje.
TUTANJ BRE!!!!
 
Odgovor na temu

Dr S E M A
semir đedović
TUZLA

Član broj: 20802
Poruke: 814
217.71.52.*

ICQ: 6061980
Sajt: www.turbo-support.com


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 11:50 - pre 224 meseci
@servishalo
Veliki pozdrav
E stvarno si upravu,dugo već ne posjećujem ovaj forum zbog: kako ubaciti igrice,daj link za igrice,za melodije......
Profesionalnost je totalno opala,prebacio sam se na malo profesionalniji forum gsmserbia-forum iako nisam tamo baš nešto aktivan,ali vidi se profesionalnost ostalih članova.

JOŠ MALO I OVI ĆE SVI PILIĆARI DA POCRKAJU
 
Odgovor na temu

legija
Nezaposlen
Banja Luka

Član broj: 3570
Poruke: 1479
*.proxy.astra-net.com.



+42 Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 12:08 - pre 224 meseci
Mislim da se ovdje provlaci pogresna teza. Vec odavno nema slicica i melodija na ovom forumu, ja sam se potrudio da takve teme premjestimi ili obrisem u kratkom roku.

Istina je da imamo par novih clanova koji samo traze i pitaju, a nisu u stanju nista da ponude. To je u neku ruku normalno, ako uzmemo u obzir da su neiskusni.

U toku su pripreme za izmjene na ovom forumu, imacemo sekcije za HW popravke, SW, Bokseve, itd.

Na tim novim sekcijama ce biti nova pravila, nece moci svako da daje glupave odgovore na pitanja ljudi koji ipak nesto znaju.
Pogledajte samo temu koju je postavio kolega Novack2 , i odgovore koje je dobio.
Ocigledno je da mu ne radi komunikacija, da treba da zamijeni TX/RX filter u telefonu, a momci mu kazu "use setool", lol.
Takve odgovore moderatori ce da brisu, jer nemaju veze sa temom, a bogami ni sa zivotom.

Imacemo i vise slobode po pitanju mogucnosti nabave novih solucija, gdje se moze naci, koliko kostaju itd.

Ja sam sa svoje strane uradio dosta po pitanju definisanja ovog foruma, sa ostalim clanovima ES tima. Neki nisu imali razumijevanja za moje ideje, a to je da ovaj forum sluzi iskljucivo ljudima koji od ovog posla zive, dakle bave se njim profesionalno.
Jos uvijek podrzavam ovu ideju, jer samo tako forum moze pruziti kvalitetnu pomoc ljudima koji je stvarno trebaju.

Toliko.
 
Odgovor na temu

skull
prilep makedonija

Član broj: 65818
Poruke: 547
62.162.228.*

Sajt: pcela.info


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 14:27 - pre 224 meseci
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, svima UUU!!!!!!!!!!!!!
Licno iskustvo : Sto se tice mene pocetnik sam,ali kad sam potrazio pomoc i dobio sam je.
Puno hvala za to (servisalo,kad bi samo mogao se nekako oduziti),ali ovo je vec apsurd.
Svaki covek ima pravo na pomoc,a dali ce da mu se pomogne ili ne odluceje oni ko moze.Naravno postovi kao slicice ili melodije treba brisiti (bolje mesto bi im bilo u upotreba) jer to nije servis.Ali zasto pocetnici nisu dobrodosli "forum je namenjen SAMO za one koji zive od servis"?.Pa nek ima neki post Dekodovanje i stoi na naslovnu i eto im info za pocetnike (il vas strah da ne ostate bez posla?).
A ono sto legija kaze bez veze odgovori,,,E to je vec prava opasnost ,kad neko hoce pomoci a nije strucan za to..

A moje moslenje za "Ko hoce pomoc neka DETALJNO opise svoj roblem, neka ne trazi "slicicu" i sl, i PRE svega neka pokusa SEARCH!!!!!!!!!!"-- IPAK STE U PRAVO!!!

P.S. Molim sve clanove nek mi ne zamere,jer ipak ovo je samo moje mislenje.
Discount HotVsNot coupon => 12hvnst - 100% working code.
 
Odgovor na temu

bazolki
Kikinda

Član broj: 24211
Poruke: 399
82.208.201.*



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 16:45 - pre 224 meseci
Ok, svi mi cenimo pocetnike, svaka im cast sto su odlucili da od nas naslede ovaj posao, i trudicemo se da im predamo sto vise znanja (i mislim da se niko od nas neboji da ce ostati bez posla, pravi ljudi ce uvek imati svoje parce hleba od ovog posla) ali moramo priznati da ovaj forum ne moze opstati bez profesionalaca koji svaki dan pomazu jedni drugima. Niko od nas ne moze biti sveznalica, ponekad svi mi pitamo "glupost" na koju kada dobijemo odgovor od kolega, samo se lupimo u glavu i kazemo "kako se toga nisam setio".

Veliki pozdrav svim serviserima, i veteranima, i pocetnicima. I nezaboravite slogan naseg kolege: "pomozi i pomoc ces dobiti".

Ziveli !!! :)))

Velicina nije u tome da nepadnemo, vec kada padnemo da ustanemo
 
Odgovor na temu

soma
M. Tesic
Kotor Varos, RS-BiH

Član broj: 11885
Poruke: 420
*.teol.net.

Sajt: www.pdp-kv.org


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 19:03 - pre 224 meseci
Ljudi otisli ,odnosno malo cesce odlaze, u drugu "kafanu"!!!


Pozdrav
 
Odgovor na temu

cybercom

Član broj: 17452
Poruke: 1158
*.cust.panline.net.



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 19:59 - pre 224 meseci
Citat:
soma: Ljudi otisli ,odnosno malo cesce odlaze, u drugu "kafanu"!!!


Pozdrav


E tu si upravu,ja sam napustio ovaj forum samo zato sto kada hocu nekome da pomognem,ono dobijem ja odgovor kao uobrazio si se iliti takve,elem presao sam na elitu da postujem,jednostavno posaljem PM i gotovo,zasto da delim znanje sa drugima kada ga necene a zeljan sam da pomognem jer i meni pomazu (kao sto rece bazoky,niko nije sveznalica).Ali dosadili su mi postovi ne tipa slicice i melodije,nego gde i kako free da otkljucaju ili da ubace jezik,dekastomiziraju telefon,misleci da ama bas sve mogu da odrade sami,ajde siemens,ali kada ga puknu sa Sagem-om ili Noki-jom e tu mi pukne.Ali jos bolje je kako da napravi data kabel ili prepravi i sl.E tu mi se popnu na ***** zivac.!?@

Elem mora se nesto drasticno srediti i uraditi ako se zeli zadrzati pravi majstori svoga posla na forumu.Kao sto sam na jednom konkurentnom rekao treba napraviti filter gde jednostavno nebi mogao svako da posecuje.

Poz. kolegama i to samo njima !
 
Odgovor na temu

Zoksyz

Član broj: 20084
Poruke: 130
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 22:16 - pre 224 meseci
Izgleda da sam ja kriv pa se

IZVINJAVAM SERVISHAL-u i OSTALIMA ,



 
Odgovor na temu

drgrga

Član broj: 54031
Poruke: 819
*.bxy.org.yu.



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!15.11.2005. u 23:48 - pre 224 meseci
Ovo vec dugo traje i ja sam to bio napisao pre jedno dva meseca,evo juce kad sam pogledao sta ima novo,nisam imao odgovor za nista,cak je cini mi se bilo ako se ne varam pitanje, "kako da Oxygenom prebaci nesto jer nesto nece ??????"

S druge strane razumem i legiju jer ne moze on visiti danonocno i brisati padobrance koji pitaju sve i svasta ne gledajuci uopste gde otvaraju temu.

E sad cinjenica da nas je sve manje ovde(ozbiljnih) a sve vise na domacem GSM forumu...mada i tamo poceli da slecu.....



[Ovu poruku je menjao drgrga dana 16.11.2005. u 01:41 GMT+1]
 
Odgovor na temu

dojran
telekomunikacija
F N R J

Član broj: 12397
Poruke: 360
*.dlp353.bih.net.ba.

Sajt: petit.philou.free.fr


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!16.11.2005. u 01:03 - pre 224 meseci
Ma, tu smo svi samo se nista zanimljivo ne dogadja.Svaka cast i Jugi sto se malo pozabavio brisanjem jer kad otvorim postu(sreca, pa prelistam na serveru)....katastrofa. Sve je tacno u gornjim navodima,a ja sam se dopisao zbog minusa.

Pozdrav GSMajstorima
 
Odgovor na temu

svetozar
Novi Sad

Član broj: 996
Poruke: 447
*.rns-nis.co.yu.



+4 Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!16.11.2005. u 08:21 - pre 224 meseci
Na forumu sam od 2001. godine, i bio sam fasciniran kvalitetom i kvantitetom informacija koje sam nalazio.
Danas forum posecujem jednom dnevno, a desi se da danima ne otvorim ni jedan jedini post, jer TO sto me je privuklo na ovaj forum vise ne nalazim, ili retko nalazim.
Svaka cast ljudima poput servishalo (koji mi je velikodusno pomogao u par navreta), Dr S E M A, legija i drugim, ali je cinjenica da je svakim danom spisak pravih ljudi sve manji.
Kakva bi tišina nastala kada bi ljudi govorili samo ono što znaju...
 
Odgovor na temu

bazolki
Kikinda

Član broj: 24211
Poruke: 399
82.208.201.*



Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!16.11.2005. u 08:57 - pre 224 meseci
ljudi vreme je da da se svi potrudimo, i da tako organizujemo forum, da bi se posecenost foruma povecavala a ne smanjivala iz dana u dan.
Velicina nije u tome da nepadnemo, vec kada padnemo da ustanemo
 
Odgovor na temu

mrcina
Radovanac Aleksandar
no_jobs
Banja Luka

Član broj: 10705
Poruke: 937
*.teol.net.

ICQ: 271
Sajt: www.flash-gsmservice.com


Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!16.11.2005. u 11:58 - pre 224 meseci
zna li neko nekog ko ce za sebe reci da nije majstor?
(iako tesko razlikuje displej od baterije)
glupo je raspravljat na ove teme,ko hoce da ostane nek ostane,ja licno sam clan bar 20-ak foruma koji se bave gsm tematikom i uglavnom je na svimm ista prica...
(izuzetci uvjek postoje),steta je ne odrzavati neki forum koji je na nasem jeziku
A da ne pominjem geografsku blizinu
Sta mi vrijedi ako neko u singapuru ima displej koji mi treba,i sl.
mislim da razumijete o cemu pricam
veliki pozdrav,svima i "majstorima" i pocetnicima
i na kraju krajeva svi smo mi bili pocetnici (neki su i ostali )
..:::Mi smo more krvi prolili za Bratstvo i Jedinstvo naših naroda. E nećemo nikome dozvoliti da nam dira ili da nam ruje iznutra, da se ruši to Bratstvo i Jedinstvo:::..


www.flash-gsmservice.com

..:::ko umre u jesen,za njega nema zime!:::..
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
212.200.107.*



+25 Profil

icon Re: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!16.11.2005. u 13:20 - pre 224 meseci
Sta se sad bunite, nesto vam ne valja aa ??
A kad sam ja vise puta trazio podrsku u Predlozima i pitanjima povodom promena i sugestija ovog foruma , malo ko se javio i ucestvovao !

Citat:
legija:

U toku su pripreme za izmjene na ovom forumu, imacemo sekcije za HW popravke, SW, Bokseve, itd.


Ovo slusam vec ko zna koji put u ovih par godina
/pri tom ne mislim da je to tvoja krivica, koliko znam ti si jos i dao neke pare/donaciju/
al eto vidim da tvoja rec nije poslednja, pa kako ce bit moja.


Citat:
legija:
Na tim novim sekcijama ce biti nova pravila, nece moci svako da daje glupave odgovore na pitanja ljudi koji ipak nesto znaju.

Imacemo i vise slobode po pitanju mogucnosti nabave novih solucija, gdje se moze naci, koliko kostaju itd.

Ja sam sa svoje strane uradio dosta po pitanju definisanja ovog foruma, sa ostalim clanovima ES tima. Neki nisu imali razumijevanja za moje ideje, a to je da ovaj forum sluzi iskljucivo ljudima koji od ovog posla zive, dakle bave se njim profesionalno.
Jos uvijek podrzavam ovu ideju, jer samo tako forum moze pruziti kvalitetnu pomoc ljudima koji je stvarno trebaju.

Toliko.


@legija & @all

Posto ES ne posecujemo samo "mi" bilo da smo /pro/rooky etc. vec i ljudi koji nisu iz tog sveta ( koji svakako cine vecinu ) oni moraju negde da pitaju " gde da dekod. tel i koliko kosta i sl. " ( namerno ne spominjem igre melodije i sl. jer je to manje vise sredjeno )
i pitace i dalje


potrebno je napraviti podforum u kome bi oni mogli dobiti odgovore na svoja pitanja.

Ovo naravno nije moguce u sadasnjem obliku foruma i zbog toga se ove i sl situacije i desavaju.
+ bi forum tipa za kojim kukate morao biti stroze moderisan i zatvorenijeg tipa


[Ovu poruku je menjao srdjee dana 16.11.2005. u 14:22 GMT+1]
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Jednostavno MORAM da kazem!!!!!!!!!!!!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4946 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.