Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?

[es] :: Fiksna telefonija :: Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?

[ Pregleda: 2963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?20.10.2005. u 10:26 - pre 225 meseci
U kuci imam liniju sa PCM uredjajem. VIse puta sam poksuavao da se resim toga, medjutim za sada to nisam uspeo. Posto sam vec manje vise digao ruke od normalne linije, poceo sam da razmisljam da li je moguce da se izvrsi samo zamena postojeceg PCM uredjaja za drugi, koji poseduje mogucnost identifikacije poziva? Moj postojeci uredjaj to ne pordrzava. Opet on je ispravan, a sumnjam da ce telekom pristati da mi menja uredjaj koji je ispravan. Da li znate, da li postoji neki regularan, zvanican nacin da se ovo izvede? Cuo sam da su uveli mogucnost da se preko broja aktiviraju dodatne usluge i da se ne mora vise ici licno i podnositi zahtev, pa me interesuje i da li je to tacno? Da li bi vredelo preko tog broja mozda pokusati objasniti nekome sa druge strane linije sta zelim ili mislite da je to bespotrebno i pokusavati?
 
Odgovor na temu

studentkinjastomf
Beograd

Član broj: 69700
Poruke: 10
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?08.11.2005. u 22:01 - pre 224 meseci
Broj infocentra je 9813 rade od 8-19h , a možeš i da odeš u Bulevar Kralja Aleksandra 84 ili na Obilićev venac 2 i da ih lično pitaš sve što te zanima. Skoro sam preko telefona tražila da mi uključe opciju caller ID i sve je bilo gotovo za dan-dva...probaj i ti...mislim da vredi pokušati!

Pozdrav!;-)


[Ovu poruku je menjao studentkinjastomf dana 08.11.2005. u 23:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Bad Habbit
Beograd

Član broj: 1099
Poruke: 1551
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?09.11.2005. u 07:31 - pre 224 meseci
Hvala ti.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Promena PCM uredjaja zbog identifikacije?

[ Pregleda: 2963 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.