Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

MCDST i MCSA literatura.

[es] :: Sertifikati :: MCDST i MCSA literatura.

[ Pregleda: 4815 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bross
Bih

Član broj: 34607
Poruke: 17
*.as54.ze-old.bih.net.ba.



Profil

icon MCDST i MCSA literatura.13.10.2005. u 13:50 - pre 224 meseci
Pozdrav svim na forumu . Imamo jedno pitanje i nadam se da mi netko moze pomoci.Vec neko vrijeme planiram da krenem s pripremom za polaganje ispita za MCDST(Microsoft certified desktop support technician),mislio sam da narucim knjige koje su potrebene za polaganje 2 ispita koliko je potrebno da bih dobio certifikat.Problem je u tome sto ne mogu da narucim knjige,pokusavao sam preko amazon.com ali oni nece da salju u zemlje ex.yu(inace sam iz BiH).Pokusavao sam preko firme logosoft iz sarajeva koja je inace oficijelni training centar u BiH,ali su mi rekli da ne prodaju kjnige nego da upisem seminar pa cu od njih dobiti literaturu i sve sto je potrebno za polaganje ispita,seminar kosta oko 600 eura,a ja nemam toliku lovu.Da li neko zna gdje se mogu naruciti ove knjige? Jos jedno pitanje.Da li se moze odmah ici na MCSA,posto gore navedena firma preporucuje da se kao izborni ispiti uzmu 70-271 i 70-272 , odnosno dva ispita koja cine MCDST.Sto znaci da ako bih mogao ici direktno na MSCA i odabrao ova dva ispita kao izborne i naravno polozio sve,odmah bi dobio i MCDST i MCSA,Jeli tako?
Da li netko zna odakle se mogu naruciti knjige koje preporucuje microsoft na njihovoj stranici za polaganje ovih ispita,ili mozda ima netko ko je nedavno polozio MCSA i posjeduje knjige i diskove a zelio bi prodati to?
Unaprijed hvala svima na odgovorima....
pozdrav
 
Odgovor na temu

mark567

Član broj: 70924
Poruke: 2
161.53.241.*



Profil

icon Re: MCDST i MCSA literatura.13.10.2005. u 18:01 - pre 224 meseci
Momentalno u Zagrebu u Algoritmu u Gajevoj ulici (u podrumu hotela Dubrovnik)imaju sve knjige vezane za sve MC certifikate.Nisam baš gledao sve cijene ali čini mi se da su od 350-450 kuna po knjizi. Imaju takodjer i komplete za cijeli "stupanj" koji su od 1200 kuna, kao i razne zadatke za vježbanje.Nazovi ih i zamoli ih da ti pošalju. Znaju biti jako susretljivi

[Ovu poruku je menjao mark567 dana 13.10.2005. u 19:03 GMT+1]
 
Odgovor na temu

BillyTheKid_79
IT SPV
CG

Član broj: 35312
Poruke: 465
*.dialup.neobee.net.



+6 Profil

icon Re: MCDST i MCSA literatura.13.10.2005. u 22:24 - pre 224 meseci
sve mozes da nabaviš,ali bukvalno SVE(što se tiče E-books,dumpva) preko nekih od p2p programa;
znači:emule,shareza itd....

...zahvalan elitesecurity forumu.....
 
Odgovor na temu

[es] :: Sertifikati :: MCDST i MCSA literatura.

[ Pregleda: 4815 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.