Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Samsung Slim fit televizori

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung Slim fit televizori

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 59733 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

charchfeno
Pantiq Milan
student
Nis

Član broj: 46209
Poruke: 167
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori24.05.2007. u 13:40 - pre 205 meseci
Dobro kako mislis nista se nije promenilo, jel se kvare ti televizori malo vise od uobicajnog. Iskreno vidim da ih ljudi kupuju kao nenormalni i od svojih prijatelja i poznanika jos nisam cuo ni jednu zalbu ili kritiku. U svim shop-ovima najzastupljenije su te slimfit varijante i prodaja ide dobro a opet ovamo na forumu drvlje i kamenje na sve televizore iskreno malo sam zbunjen i razmisljam o kupovini nekog crno-belog modela ili eventualno kapri:)
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori24.05.2007. u 14:52 - pre 205 meseci
Citat:
charchfeno: ... Iskreno vidim da ih ljudi kupuju kao nenormalni i od svojih prijatelja i poznanika jos nisam cuo ni jednu zalbu ili kritiku. U svim shop-ovima najzastupljenije su te slimfit varijante i prodaja ide dobro a opet ovamo na forumu drvlje i kamenje na sve televizore iskreno malo sam zbunjen ...:)


Milane, uz sve postovanje ali prodaju i drogu na svakom cosku i svi je kupuju k`o ludi a to ne znaci da je ona zdrava i povoljna...
..a to sto ste zbunjeni..pa to je normalno, proci ce...Poz.
Sta je Kapri? Onaj Ford? Taj auto mi se jako dopada...
 
Odgovor na temu

charchfeno
Pantiq Milan
student
Nis

Član broj: 46209
Poruke: 167
*.smin.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori24.05.2007. u 17:24 - pre 205 meseci
Citat:
Majstor Duja: Milane, uz sve postovanje ali prodaju i drogu na svakom cosku i svi je kupuju k`o ludi a to ne znaci da je ona zdrava i povoljna...
..a to sto ste zbunjeni..pa to je normalno, proci ce...Poz.
Sta je Kapri? Onaj Ford? Taj auto mi se jako dopada...


Kapri je stari neki televizor koga je mislim proizvodila nasa elektronska industrija
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori25.05.2007. u 09:22 - pre 205 meseci
Onda je bas star....ja pamtim samo do MAJOR-a 69....Poz
 
Odgovor na temu

dragangra

Član broj: 144194
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 09:00 - pre 205 meseci
Citat:
charchfeno: Dobro kako mislis nista se nije promenilo, jel se kvare ti televizori malo vise od uobicajnog. Iskreno vidim da ih ljudi kupuju kao nenormalni i od svojih prijatelja i poznanika jos nisam cuo ni jednu zalbu ili kritiku. U svim shop-ovima najzastupljenije su te slimfit varijante i prodaja ide dobro a opet ovamo na forumu drvlje i kamenje na sve televizore iskreno malo sam zbunjen i razmisljam o kupovini nekog crno-belog modela ili eventualno kapri:)


Jedan od samsungovih slim fit modela imam vec mesec dana i iskustva su izuzetno pozitivna. Ne slusaj komentare ljudi koji komentarisu samo da bi nesto rekli. To su uglavnom pausalni komentari ljudi koji nisu ni imali dodira sa ovim modelom, vec pisu na osnovu istih takvih komentara na drugim forumima ili eventualno ako su sliku na TV videli pri losem signalu u prodavnici. Samsung je suvise ozbiljna firma da bi forsirao problematicne modele. Ako vec kazes da imas poznanike koji imaju ove modele, pogleda kod njih neki DVD film, po mogucstvu preko konponentnog ulaza gde ces imati i progresive scan pa ces videti o cemu pricam. Pozz

[Ovu poruku je menjao dragangra dana 04.06.2007. u 14:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 14:07 - pre 205 meseci
Ja ga imam vec skoro godinu dana i na njemu me najvise nerviraju reklame
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
91.150.121.*



+13 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 15:34 - pre 205 meseci
Citat:
dragangra: Jedan od samsungovih slim fit modela imam vec mesec dana i iskustva su izuzetno pozitivna. Ne slusaj komentare ljudi koji komentarisu samo da bi nesto rekli. To su uglavnom pausalni komentari ljudi koji nisu ni imali dodira sa ovim modelom, vec pisu na osnovu istih takvih komentara na drugim forumima ili eventualno ako su sliku na TV videli pri losem signalu u prodavnici. Samsung je suvise ozbiljna firma da bi forsirao problematicne modele. Ako vec kazes da imas poznanike koji imaju ove modele, pogleda kod njih neki DVD film, po mogucstvu preko konponentnog ulaza gde ces imati i progresive scan pa ces videti o cemu pricam. Pozz

[Ovu poruku je menjao dragangra dana 04.06.2007. u 14:43 GMT+1]

Ha, ha, ha... pausalni komentari ljudi koji su preturili preko glave po deset hiljada ili vise televizora!
Bas me zivo interesuje na kojim referencama Ti gradis svoje iskustvo i teoriju, osim tog jednog tvog "slim-fit-a" !???

[Ovu poruku je menjao nessha dana 04.06.2007. u 16:47 GMT+1]
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

dragangra

Član broj: 144194
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 16:00 - pre 205 meseci
Citat:
nessha: Ha, ha, ha... pausalni komentari ljudi koji su preturili preko glave po deset hiljada ili vise televizora!
Bas me zivo interesuje na kojim referencama Ti gradis svoje iskustvo i teoriju, osim tog jednog tvog "slim-fit-a" !???

[Ovu poruku je menjao nessha dana 04.06.2007. u 16:47 GMT+1]


Pa ja i ne pricam o tih deset hiljada i vise televizora koje si ti preturio preko glave, vec samo o slim-fit modelu. Naravno ne pada mi na pamet da ti pricam o svojim referencama, ali cu probati da tebi i ostalima pomognem oko geometrije koja se PODESAVA!!!!!
Ovde imate i detaljno uputstvo

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=353081
 
Odgovor na temu

filka

Član broj: 92966
62.162.96.*



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 16:29 - pre 205 meseci
Cek malo da razjasnimo nesto,kako ces pomoci oko geometrije koja se podesava kada ti i svaki drugi padobranac na ovom forumu gleda tv od napred dok ti ljudi kojima ces da pomognes gleda tih na desetine hiljada tv odpozadi i POPRAVLJA ih i svaki dan mora da na nekom musterijom dokaze da ta geometrija je fabricki nastelovana do max. i da je to to a ne svaki ko seta internetom i pritom nadje neku stranu kako se preko SM steluje nesto u tv-u misli da sve zna oko GEOMETRIJE!!!!
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
91.150.121.*



+13 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 16:43 - pre 205 meseci
Citat:
dragangra: Pa ja i ne pricam o tih deset hiljada i vise televizora koje si ti preturio preko glave, vec samo o slim-fit modelu. Naravno ne pada mi na pamet da ti pricam o svojim referencama, ali cu probati da tebi i ostalima pomognem oko geometrije koja se PODESAVA!!!!!
Ovde imate i detaljno uputstvo

http://www.avforums.com/forums/showthread.php?t=353081

Eto, sad saznasmo i nesto novo... a to je da se geometrija na TV-u podesava! Mashala! A kad je to sve tako savrseno, sto vi kao srecni vlasnici razbijate glavu s" podesavanjem geometrije !
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

dragangra

Član broj: 144194
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 16:44 - pre 205 meseci
Citat:
filka: Cek malo da razjasnimo nesto,kako ces pomoci oko geometrije koja se podesava kada ti i svaki drugi padobranac na ovom forumu gleda tv od napred dok ti ljudi kojima ces da pomognes gleda tih na desetine hiljada tv odpozadi i POPRAVLJA ih i svaki dan mora da na nekom musterijom dokaze da ta geometrija je fabricki nastelovana do max. i da je to to a ne svaki ko seta internetom i pritom nadje neku stranu kako se preko SM steluje nesto u tv-u misli da sve zna oko GEOMETRIJE!!!!


Toliku gomilu gluposti nisam cuo odavno. Zar zaista mislis da se svaki primerak posebno podesava. Od kolege koji radi za Samsung nisam dobio takve informacije. Ili mislis da svaki lokalni majstorcic zna o tome vise od samsungovog inzenjera. A ako musteriji ne znas da pomognes bolje ga posalji kod drugog nego da mu pricas price "kako je to fabricki podeseno, kako to ne moze" i slicne gluposti.

[Ovu poruku je menjao dragangra dana 04.06.2007. u 18:06 GMT+1]
 
Odgovor na temu

filka

Član broj: 92966
62.162.96.*



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori04.06.2007. u 17:50 - pre 205 meseci
A jesi li se nekad zapitao dali taj lokalni majstorcic ima neku diplomu ETF ili je ispod tvoje maste i kazi molim te na linku koji si nam dao sta to znaci tamo i ako ti je taj kolega u samsung imalo od koristi neka ti predoci neke stvari kako se odvijaju u zivotu jer sa takvim kao sto si ti koji misli da sve zna radim svaki dan i nimalo mi nije prijatno jer LJUDI topla voda je odavno izmisljena...
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori05.06.2007. u 14:20 - pre 205 meseci
Citat:
dragangra: Toliku gomilu gluposti nisam cuo odavno. ...


E, vala, nisam ni ja..Pa, Dragane, eto, imamo nesto zajednicko....s tim da su nam smerovi gluposti suprotni ....

(podseti me to na pricu iz jednog drugog dela ES-a kada je lik branio svoj Jugo45 kako je najbolji auto na svetu i
ni malo mu nije smetalo to sto je njih 80 reklo sve najgore o tom "automobilu")
Pozdrav za pausalne komentatore i lokalne majstorcice...hahahahaaaaaaaaaaa!
 
Odgovor na temu

dragangra

Član broj: 144194
Poruke: 21
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori06.06.2007. u 08:37 - pre 205 meseci
Citat:
filka: A jesi li se nekad zapitao dali taj lokalni majstorcic ima neku diplomu ETF ili je ispod tvoje maste i kazi molim te na linku koji si nam dao sta to znaci tamo i ako ti je taj kolega u samsung imalo od koristi neka ti predoci neke stvari kako se odvijaju u zivotu jer sa takvim kao sto si ti koji misli da sve zna radim svaki dan i nimalo mi nije prijatno jer LJUDI topla voda je odavno izmisljena...


He he. Ako vec imas diplomu ETF-a lepo nam sad svima priznaj da si ispit "Samsung televizori" polozio na puskice.
Majstor dujo uporedjivati samsung i yugo ... mislim sta reci. Da si rekao tojota ili mazda pa da razumem.

A sto bi rekao nas Velja "Ljudi mnogo lupate, da pomalo lupuckate pa da vas tolerisem"
 
Odgovor na temu

Majstor Duja
Duic Goran
poljski toalet
Novi Sad

Član broj: 82753
Poruke: 954
*.ADSL.neobee.net.

Sajt: www.elektrocentar.com


+17 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori06.06.2007. u 09:27 - pre 205 meseci
Citat:
dragangra
A sto bi rekao nas Velja "Ljudi mnogo lupate, da pomalo lupuckate pa da vas tolerisem"


Ako si ti stigao da citiras tog primitivca onda je ova prepiska za mene zavrsena!
 
Odgovor na temu

nessha
Falcon Crest

Član broj: 94560
Poruke: 838
77.46.248.*



+13 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori06.06.2007. u 12:42 - pre 205 meseci
Cuti Duki... evo ja kao "lokalni majstorcic" sam se pokrio usima i ne smem da pisnem pred takvom "gromadom i autoritetom" olicenom u "prijatelju inzenjera iz Samsunga" ! Ko zna, do sutra ce mozda da se javi i neki moj prijatelj da "lokalnim majstorcicima" odrzi po neko slovo iz televizije ! Sta da radis.... savremeno doba... promene.... i gavrani poceli da lete u rikverc!
Neznanje je veliki izvor hrabrosti!
 
Odgovor na temu

vaske71

Član broj: 61960
Poruke: 1438
91.150.118.*



+109 Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori06.06.2007. u 13:04 - pre 205 meseci
Ma sta vi lokalci znate - Majstor Dujane i Nessho tisina na pomolu su nove snage - oni znaju mnogo vise od nas starih , sta mi znamo sto oni vec neznaju - elektronika bato , ljudi kupujte Beko televizore



[Ovu poruku je menjao vaske71 dana 06.06.2007. u 14:57 GMT+1]
 
Odgovor na temu

filka

Član broj: 92966
62.162.96.*



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori07.06.2007. u 18:57 - pre 205 meseci
Hm,no comment:)))
 
Odgovor na temu

zokaaa

Član broj: 82029
Poruke: 349
80.93.245.*



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori07.06.2007. u 20:23 - pre 205 meseci
Ja ga ne bi ovoliko reklamirao ni da sam zaposlen u Samsungu. Mislim, lepo je sto se coveku svidja taj TV ali ubedjivati ostale da je to extra TV, to vec prelazi u domene naucne fantastike.
Jos samo da prvom liku koji padne na to ponudi svoj extra ocuvan TV ( model svi vec znamo ) a on otrci u prvu prodavnicu i kupi lepo panasonik, LG ili nesto slicno.
Sve mi lici na ono : pa sto samo ja da se zajebem.
Napomena :Samo moje skromno misljenje.
 
Odgovor na temu

momo#
momo scekic
berane

Član broj: 58195
Poruke: 61
213.149.123.*



Profil

icon Re: Samsung Slim fit televizori07.06.2007. u 21:37 - pre 205 meseci
Au ala ste razvezali,pa nece cojek da se zeni sa samsungom ,ako ne valja ,prodaj pa drugi
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Samsung Slim fit televizori

Strane: 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 59733 | Odgovora: 106 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.