Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nova kamera sa cd rezacem?

[es] :: Digitalne kamere :: nova kamera sa cd rezacem?

[ Pregleda: 2346 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mvule
Milinko Vulovic
Ivanjica

Član broj: 19972
Poruke: 25
*.041net.co.yu.



Profil

icon nova kamera sa cd rezacem?18.09.2005. u 13:38 - pre 226 meseci
Pre neki dan sam procitao u novinama da je izasao novi tip ali sam zaboravio koja marka kamere koja u sebi ima rezac. Ako neko zna neka mi javi o kojem tipu se radi jer bih zeleo da kupim tu kameru lutao sam po internetu nisam nasao jos nijednu kameru koja ima cd rezac. I ako neko moze da mi kaze koja je kamera najbolja do 700eura koja ima dobar kvalitet snimka i danju i nocu.
Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: nova kamera sa cd rezacem?18.09.2005. u 15:42 - pre 226 meseci
Pa sa cd rezacem nisam cuo. Ali cesto dobijam kataloge i znam da sony u svojoj ponudi ima kamkodere koji snimaju direktno na dvd. Ako te ovo zanima mislim da je dobro resenje model DCR-DVD301 DVD Handycam® CamcorderDCR-DVD301. Njegova cjena je oko 800e a evo i nekih specifikacija:

Experience exceptional video quality and direct-to-DVD1 convenience with the DCR-DVD301 DVD Handycam® camcorder from Sony.

1/5" Advanced HAD™ CCD imager with 1070K effective video pixels
10X optical zoom lens with 120X digital zoom
Carl Zeiss® Vario-Tessar® lens
1.0 Megapixel Still Image Capture
3.5" Hybrid SwivelScreen™ LCD Display1.
 
Odgovor na temu

zorg
Beograd

Član broj: 20796
Poruke: 769
*.233.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+109 Profil

icon Re: nova kamera sa cd rezacem?18.09.2005. u 21:16 - pre 226 meseci
Zgodno je sto reze direktno na DVD, ali kompresija je ogromna. Npr, DV signal je 27Mb/sec dok je na DVD-u 9Mb/sec. Te kamere bi morale biti bar 3 puta jeftinije od mini DV kamera. Zato sto imaju oko 50 puta manje mehanickih delova u sebi, lakse su za proizvodnju...Razmislite. Marketing cini cuda. I taj materijal snimljen na DVD je dosta tezi za editovanje i montazu. Ukratko to ne vredi ni uzimati, kamoli juriti !
Poz!
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: nova kamera sa cd rezacem?18.09.2005. u 22:21 - pre 226 meseci
Citat:
zorg: Zgodno je sto reze direktno na DVD, ali kompresija je ogromna. Npr, DV signal je 27Mb/sec dok je na DVD-u 9Mb/sec. Te kamere bi morale biti bar 3 puta jeftinije od mini DV kamera. Zato sto imaju oko 50 puta manje mehanickih delova u sebi, lakse su za proizvodnju...Razmislite. Marketing cini cuda. I taj materijal snimljen na DVD je dosta tezi za editovanje i montazu. Ukratko to ne vredi ni uzimati, kamoli juriti !
Poz!


Apsolutno se slazem sa tobom. Ali covjek je pitao pa da mu odgovorim :) Mnogo je pametnije kupiti mini dv recimo JVC-iev model GR-DF540 koji daje perfektnu sliku a uz to je prilicno jeftin s obzirom na performanse.
Poz
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: nova kamera sa cd rezacem?

[ Pregleda: 2346 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.