Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Veeelika molba,hitno mi treba ovo?

[es] :: E-Kupovina :: Veeelika molba,hitno mi treba ovo?

[ Pregleda: 1825 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Veeelika molba,hitno mi treba ovo?16.09.2005. u 01:05 - pre 226 meseci
Pozdrav svima na ovom forumu,ali ja bih da odmah pređem na stvar.

Hitno mi je potreban jedan artikal sa sajta e-bay.de ili e-bay.co.uk ,svejedno koji je ebay sajt,jer taj artikal ima i jedna i druga podružnica E-Bay-a.

Naime,pošto ja nemam baš nikakvih mogućnosti da se dokopam neke platne kartice koju bih koristio da plaćam preko interneta,niti poznajem nekog iz moje okoline ko ima tako nešto,molio bih nekoga ko bi bio tako ljubazan da mi preko e-bay sajta uspešno kupi ovaj proizvod Camman 3 in 1 Binoculars eyeglass style 3 x 28 OT09 Artikelnummer: 7712822819.

To je dvogled-naočare koji uveličavaju 3x,a hitno mi treba zbog toga što idem na prvenstvo Evrope u košarci u Beogradu,i na Dejvida Koperfilda 2 oktobra u Areni.

Znam da tražim mnogo,ali pratio sam ponude za ovaj proizvod nekoliko sati,i do sada nema nijednog bid-a,tako da je početna cena i dalje 0.01 Euro.Da li mi neko može ovu uslugu učiniti,spreman sam da dam i određenu proviziju,naravno.

Samo mala digresija.Idite do neke razumne cene,povećavajte bid za 1 evro ako neko i ponudi neku sumu pre vas.Ali,ja mislim da se ovaj artikal može izlicentirati do sume od 10 evra.

Ako neko neće ovde javno da mi odgovara,slobodno mi pošaljite PP ili mail na [email protected]
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Veeelika molba,hitno mi treba ovo?

[ Pregleda: 1825 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.