Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konika Minolta Z3

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Konika Minolta Z3

[ Pregleda: 2173 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zilla

Član broj: 67536
Poruke: 4
*.ptt.yu.



Profil

icon Konika Minolta Z313.09.2005. u 01:07 - pre 226 meseci
Vec duze razmisljam o kupovini ovog fotoaparata. Procitala sam gomilu stvari na netu o njemu, a sad bih da cujem utiske od nekoga ko ima ovaj aparat ili ga je nekad koristio. Sluzilo bi i poredjenje sa Canon S1 IS.
Hvala!
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Konika Minolta Z313.09.2005. u 10:31 - pre 226 meseci
Pogledaj http://www.elitesecurity.org/t...finepix-S5500-ili-kodak-dx6490 i videces sta sam ja napisao o tom aparatu. Na taj post bi kao zamerku dodao da jako tesko i sporo fokusira u mracnim uslovimau automatskom modu pa da bi dobila ono sto zelis treba da ga prebacis u manuelni mod. Zamerku bi dao na blendu koja je na 35 mm 2.8, pa raste do 420 mm na 4.5 sto je dosta visoko, u odnosu na Panasonicovu FZ seriju koja ima 2.8 duz celog opsega. Inace sum je sasvim podnosljiv na ISO 200 , ako se upotrebljava blic i nema razlike u odnosu na ISO 50 i ISO 100 .
Inace mislim da aparat ima sjajan odnos cena kvalitet, ako ne i najbolji u toj klasi. Vidim takodje da si istu temu postavila i na jos jednom forumu. Posalji mi PP pa cu ti dati podatke koji korisnici sa tog drugog foruma imaju taj aparat pa i njih mozes da pitas sta misle o njemu. Inace ako te jos nesto intresuje, slobodno pitaj !!!
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Konika Minolta Z3

[ Pregleda: 2173 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.