Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?

[ Pregleda: 6392 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ajax
Vladislav Pajovic
Beograd

Član broj: 67186
Poruke: 5
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.



Profil

icon Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?09.09.2005. u 20:35 - pre 226 meseci
Imam problem i molio bih za pomoc.
Pre jedno 4-5 dana sam kupio dopunu i kada sam je ukucao izbacio mi je " vaucer s ovim brojem ne postoji". Sutradan sam kupio drugu ali mi je isto izbacio.Zatim sam dao ortaku obe dopune i bez poblema je dopunio kredit. Pokusao sam pozivom na 912 i automat mi je rekao da kartica ne moze biti upotrebljena. Verovatno mi je kartica blokirana ali zasto? I kako bih mogao eventualno da je odlbokiram.
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

cume
Menadzer za visoko frekventnu naplatu u
maloprodajnom objektu

Član broj: 26038
Poruke: 315
*.pat-pool.ca.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?10.09.2005. u 02:18 - pre 226 meseci

Pozovi 9863 , najverovatnije si blokirao IVR zbog 3 pogresna unosa tajnog koda.

 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?10.09.2005. u 16:35 - pre 226 meseci
Nije najverovatnije nego sigurno ti je blokiran IVR. Ubuduce kada imas problem sa unosom, obracas se KS-u licno ili na 9863 a ne pokusavas da dopunis primenom brutalne sile :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Blokiran broj! Zasto i kako ga odblokirati?

[ Pregleda: 6392 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.