Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HP photo smart 720 blokiran

[es] :: Digitalni fotoaparati :: HP photo smart 720 blokiran

[ Pregleda: 3044 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

momir zoric
sanad

Član broj: 43760
Poruke: 116
*.sabotronic.co.yu.



Profil

icon HP photo smart 720 blokiran16.04.2005. u 18:45 - pre 231 meseci
Problem, posle zamene baterije aparat ne moze vise da se ukljuci tj.blokiran je.
Aparat je star oko 18 meseci, malo je koristen. Posedujem originalni HP punjac,
kao i kvalitetne USA baterije Powerex od 1800mA.
Bilo kakva pomoc ili savet bi dobro dosla,. Hvala
zoric
 
Odgovor na temu

TheEnd

Član broj: 52833
Poruke: 15
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: HP photo smart 720 blokiran17.04.2005. u 15:17 - pre 231 meseci
Imao sam slican problem sa HP 935.Sve je radilo samo objektiv nije htio da se izvuce napolje.Aparat je bio pod garancijom ,ali kupljen u Kanadi tako da mi ovdje nije nista znacila.U servisu su rekli da je crkla elektronika i da se dobija novi aparat.
Kako nisam bio u mogucnosti da aparat vratim u Kanadu iz nekih nebuloznih razloga obisao sam sve servise u Bgd,ali nije bilo pomoci.Nisu ni pokusali da ga poprave cak su mi neki rekli da je za njih HP nepoznta marka.Kupio sam komplet novih srafcigera i dao se na posao.Ionako je bio bezvrijedan jer ga niko nije htio popraviti.Rasturio sam kompletan objektiv ,bili su preskocili neki zupcanici.Ponovo sam sve pazljivo slozio i gle cuda aparat je radio bez greske.Jako sam zadovoljan sa njim,jer je pravio dobre fotose ,ma sta pricali za HP.Do sada nisam imao problema.Postoji jedno reset dugmence u lezistu za baterije pa pokusaj sa njim ako imas uputstvo pogledaj tacno gdje se nalazi.Inace od servisa u Bgd nema vajde .
Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: HP photo smart 720 blokiran

[ Pregleda: 3044 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.