Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???

[es] :: E-Kupovina :: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???

[ Pregleda: 7959 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m_arkan
Marko Dimitrijevic
Beograd

Član broj: 65354
Poruke: 6
*.verat.net.



Profil

icon Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???09.09.2005. u 15:41 - pre 225 meseci
Imam Vizu Virtuon i koristim je samo za kladjenje preko www.gamebookers.com
Idem cesto na www.ebay.de, i par puta su mi izmakli jeftini fotoaparati, jer nisam smeo da dam vecu ponudu zato sto ne znam sta ce i kako dalje biti sa transakcijom!
Molim nekog ko ima iskustva sa kupovinom sa Visom Virtuon na ebay-u, da mi detaljno opise celu proceduru aukcije i na kraju transakcije!!!

Hvala unapred...
 
Odgovor na temu

pedja_fr
Pušelja Predrag
Svercer Digitalne Umetnosti
Strasbourg

Član broj: 50232
Poruke: 45
*.d2.club-internet.fr.

Sajt: Blogowski.eu


Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???14.09.2005. u 23:34 - pre 225 meseci
Ne razumem se u kartice koje su izdate u Srbiji, ali ako imas VISA karticu sa kojom mozes da kupujes na netu onda sa njom mozes da platis bilo kojem prodavcu na eBay-u ako on prima uplate preko PAYPAL-a. Podsecam da TEBI ne treba racun na PAYPAL-u. Znaci prvo gledaj da ucestvujes na aukcijama samo kod prodavaca koji imaju na oglasu oznaku da primaju uplate preko PAYPAL-a. Kada se aukcija zavrsi (i ako si ti pobedio) dobices e-mail za pozivom za placanje, tu odaberes opciju placanje preko PAYPAL-a i onda ce ti on ponuditi 2 opcije ILI imas racun na PAYPAL-u i placas sa tvojim e-mail-om ILI placanje izvrsavas preko VISA ili MASTER CARD. To ti je to. Pozdrav i dobra aukcija...

Dnevna Blog destinacija sa pozitivnom IT energijom www.Blogowski.eu
 
Odgovor na temu

Kosta ******um Rex Persia
tre
Ofenbach am Main

Član broj: 44544
Poruke: 2312
*.smin.sezampro.yu.



+4 Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???15.09.2005. u 01:21 - pre 225 meseci
Nemoj da deziformišeš čoveka tako.PAYPAL ne radi sa korisnicima iz Srbije,tako da nema načina da se preko njega izvrši bilo kakva uplata.
Live long and prosper.
Permission to come aboard,captain.Permition granted.
 
Odgovor na temu

pedja_fr
Pušelja Predrag
Svercer Digitalne Umetnosti
Strasbourg

Član broj: 50232
Poruke: 45
*.d2.club-internet.fr.

Sajt: Blogowski.eu


Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???15.09.2005. u 09:47 - pre 225 meseci
Cekaj kako mislis ne radi sa korisnicima iz Srbije. Pa znam da ne mozes da posaljes novac na racun koji ti je u Srbiji i to je sve. Ti ako imas VISA ili MASTER CARD u Srbiji sa kojim mozes da placas na netu, mozes da placas i kod njih, nikakva razlika. Kao sto sam i reko gore na postu kad pristupis placanju imas dve mogucnosti ili placas sa tvojim e-meil-om ako imas racun kod njih ili placas sa VISA ili MASTER CARD. Ispravi me ako gresim....
Dnevna Blog destinacija sa pozitivnom IT energijom www.Blogowski.eu
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.145.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???15.09.2005. u 20:26 - pre 225 meseci
Grešiš gadno.

PayPal ne radi ako je IP adresa iz Srbije, ako je fizička adresa iz Srbije, šta god da ima veze sa nama ako nanjuši ne može da prođe uplata.

ili Bidpay.com ili moneybookers.com


 
Odgovor na temu

anon7994

Član broj: 7994
Poruke: 278
*.yubc.net.



+3 Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???16.09.2005. u 01:29 - pre 225 meseci
Paypal ne mogu koristiti korisnici iz Srbije niti velikog broja drugih zemalja. Sta vise usluge Paypal-a se mogu koristiti samo u sledecim zemljama:

https://www.paypal.com/cgi-bin...roved-signup-countries-outside
 
Odgovor na temu

pedja_fr
Pušelja Predrag
Svercer Digitalne Umetnosti
Strasbourg

Član broj: 50232
Poruke: 45
*.d2.club-internet.fr.

Sajt: Blogowski.eu


Profil

icon Re: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???16.09.2005. u 08:19 - pre 225 meseci
Znam taj link..Ok onda' moja greska. I sam imam racun na PAYPAL-u i mislio sam da moze zato sto sam imao jedno placanje pomocu CB-a od jednog coveka sa prostora Srbije. Mora da je on imao karticu koja nije iz Srbije. Izvinjavam se na dezinformacijama.
Dnevna Blog destinacija sa pozitivnom IT energijom www.Blogowski.eu
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Kako kupiti na EBAY sa Virtuonom???

[ Pregleda: 7959 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.