Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

1 Oracle Database Administrator & 1 Oracle Database Developer

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: 1 Oracle Database Administrator & 1 Oracle Database Developer

[ Pregleda: 1652 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dejan Topalovic
Dejan Topalović
Senior Oracle DBA & Senior PL/SQL
Developer, Erste Sparinvest (Erste
Bank), Vienna, Austria
Vienna

Član broj: 635
Poruke: 1374
*.1.14.vie.surfer.at.

Sajt: www.baze-podataka.net


+2 Profil

icon 1 Oracle Database Administrator & 1 Oracle Database Developer02.09.2005. u 22:52 - pre 226 meseci
Zbog velikog obima posla, firma u kojoj radim, trazi nove ljude.

Oglas (na njemackom jeziku) za Oracle Database Administratora:
http://www.jobpilot.at/misc/adframe/jobpilot/7d5/1a/1315462.htm

Oglas (na njemackom jeziku) za Oracle Database Developera:
http://www.jobpilot.at/misc/adframe/jobpilot/7d5/13/1282024.htm

Firma se zove BearingPoint INFONOVA ( www.bearingpoint.com ) i udaljena je 3-4 km od Graza (Austrija). Od kandidata je potrebno da imaju slijedece:
- uredne papire za rad u Austriji (radnu dozvolu za Evropsku Uniju, vizu bla bla...)
- solidno znanje njemackog jezika
- solidno znanje engleskog (to ne gledaju, jer eto ni ja ne znam perfektno engleski, pa sam primljen :) , ali traze onako vise reda radi...)
- solidno znanje SQL-a i PL/SQL-a (za Developera) i solidno znanje u vezi administracije Oracle baze (za administratora), kao i iskustvo sa Linux administracijom (Oracle Database Serveri i Oracle Application Serveri se uglavnom vrte na multiprocesorskim IBM AIX masinama)
- OCP sertifikati daju prednost

Cini mi se da se jos trazi i Java/J2EE Developer, ali nisam 100% siguran. :)

Eto, ako neko ispunjava te uslove, a zanima ga ponuda, neka se javi na adresu, koja stoji u oglasu, a ja cu ju jos jednom ponoviti:
[email protected]
i neka molbu (Bewerbung) oslovi na "Frau Mag. Klaudia Pratter"...

Primaju cak i studente kao honorarce (Werkvertrag), pa bi to mozda bila idealna prilika za nekog ko zeli da stekne iskustvo i da usput zaradi nesto, te eventualno kasnije dobije i stalni posao u ovoj firmi... :)

Da napomenem, da ja ne odlucujem o tome ko ce biti primljen i nemojte mene cimati da urgiram da vas prime, jer ne zelim da garantujem za neku nepoznatu osobu... Ja zainteresovanima samo mogu dati pokoji savjet kako, sta, gdje i sl.

Eto :) Puno srece zainteresovanima!
Blog - baze podataka
---------------------
Oracle OCP DBA (9i & 10g)
Oracle Database: SQL Certified Expert
Oracle OCP Developer
Certified MySQL DBA
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: 1 Oracle Database Administrator & 1 Oracle Database Developer

[ Pregleda: 1652 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.