Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Potreban mi je oracle profesionalac

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban mi je oracle profesionalac

[ Pregleda: 2257 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

europedesign
Vladan Kardasevic
EuropeDesign d.o.o.
Novi Sad

Član broj: 47662
Poruke: 13
*.www.dial-up.TeamNET.ws.

ICQ: 343092701
Sajt: www.europedesign.net


+1 Profil

icon Potreban mi je oracle profesionalac22.08.2005. u 11:45 - pre 227 meseci
Postovanje,
potreban mi je vrhunski poznavalac oracle 9i . Posao nije komplikovan ali radimo ga za vrhunskog klijenta. Klijent je Univerzitet u Harvardu HST , Fakultet za Tehnicke nauke ( njihov IT tim uvek proverava kvalitet coda ) i biomedicinske nauke. Potrebna im je online baza podataka koju smo uradili u PHP/MySQL-u i vrlo su zadovoljni. Problem je sto oni vec imaju instaliranu Oracle 9i bazu i potrebno je da se funckcije u PHP kodu prilagode za Oracle 9i. Trenutnu MySQL verziju mozete videti na http://www.europedesign.net/projects/harvard/login.php . Molim vas da mi se jave samo ozbiljne osobe koje znaju sta rade ,sposobne da zavrse posao u roku od nekoliko dana, imaju dobru volju i sposobne su za timski rad . I naravno ukoliko budemo zadovoljni kvalitetom i profesionalizmom postoje velike sanse za buducu saradnju.
Ukoliko ste zainteresovani kontaktirajte me telefonom ili posaljite e-mail i dostavicu vam detaljnije informacije.
Sve najbolje,
Vladan Kardasevic
EuropeDesign
++381 63 561 822
[email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Potreban mi je oracle profesionalac

[ Pregleda: 2257 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.