Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!

[ Pregleda: 2996 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

vrba
Srbija

Član broj: 13601
Poruke: 352
*.metrohive.neobee.net.



Profil

icon Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!13.07.2005. u 13:01 - pre 228 meseci
Pozdrav drugari!!!
Ajd' paz' sad ovo..........................
::: DOKAZ ::: a evo i linka http://www.mobiklik.co.yu/tarife/tarifni_sistem.html

Ovo je screenshot, zakljucno sa trenutkom pisanja posta, a na sajtu stoji vec sigurno 5 dana!!!!!
Kao sto vidite na dnu tabele, za SVE tarifne pakete stoji "Pozivi ka 061/062/063 = 7.50 din/min bez poreza!!!!!
Reko, cisto da probam, jer ne mogu da verujem da su snizili cene...... kad ono medjutim!?
Za tacno 1,5 minuta mi skinulo 23,84 din. Da napomenem, koristim porodicnu tarifu.
Posle su mi u tzv. "korisnickom servisu" rekli da to ne vazi za porodicnu tarifu. OK! ako ne vazi, sta ste se onda na sva usta raskokodakali o pojeftinjenju a istovremeno niste obrazlozili za koga i sta!?!? Cak na sopstvenom sajtu sebe negiraju!!?!!?!? Ovde ( bolje receno, TAMO ) se ne zna ko pije a ko placa ( e za ovo se zna )?
I jos jedna opaska.
Sto se tice "SPECIJALNE TARIFE ZA STUDENTE", jer to vazi za studente ili za BGD studente!? Ocito je da se nesto non-stop delimo, pa da znamo za koga je!
Jer te tarife mogu da koriste i studenti sa fakulteta u Kragujevcu, Novom Sadu, Subotici, Somboru,...ili.....
Ako je samo za BGD studente, neka lepo napisu "SPECIJALNA TARIFA ZA STUDENTE
Beogradskog Univerziteta"
P.S. Izem ti operatera kad je ukinuo sopstvenu komunikaciju sa korisnicima ( pa mora da se kao "nezvanicni support" sljaka na tudjim forumima ) a ono sto je ostavio, debelo naplacuje ( razgovor sa Call Centrom, a cini mi se kao da tamo rade samo Lale i Sose - taaakkooooo raasttteezzzzzuuuu rraaazzzgovvvvooorr ).


[Ovu poruku je menjao vrba dana 13.07.2005. u 14:02 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao vrba dana 13.07.2005. u 14:03 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao dana 13.07.2005. u 14:07 GMT+1]
.:.:vrba:.:.
 
Odgovor na temu

cume
Menadzer za visoko frekventnu naplatu u
maloprodajnom objektu

Član broj: 26038
Poruke: 315
*.173.nat-pool-bgd.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!13.07.2005. u 23:28 - pre 228 meseci
Citat:
a ono sto je ostavio, debelo naplacuje ( razgovor sa Call Centrom, a cini mi se kao da tamo rade samo Lale i Sose - taaakkooooo raasttteezzzzzuuuu rraaazzzgovvvvooorr ).


Pa pazi cena poziva broja 9863 je fiksna i iznosi 9.9 din po pozivu tako da tim kako kazes "rastezanjem" mobtel moze samo da gubi novac.



[Ovu poruku je menjao cume dana 14.07.2005. u 00:29 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!14.07.2005. u 01:23 - pre 228 meseci
Citat:
vrba: Pozdrav drugari!!!
Ajd' paz' sad ovo..........................
::: DOKAZ ::: a evo i linka http://www.mobiklik.co.yu/tarife/tarifni_sistem.html


Pazi tvoju logiku: Nasao si informaciju na sajtu AstraSimita pa kada si ustanovio da nije tacna onda si zvao Mobtel.

E sad, posto Mobtel nije isto sto i AstraSimit, meni nije jasno zasto se nisi obratio vlasniku sajta odnosno AstraSimitu?

Poenta: Zvanicne informacije se mogu dobiti samo i iskljucivo na www.mobtel.co.yu.

U tvom slucaju: http://www.mobtel.co.yu/cms/view.php?id=1409
 
Odgovor na temu

crews_adder
Serbia

Član broj: 28500
Poruke: 2159
*.dial.b92.net.

ICQ: 302374108


+2 Profil

icon Re: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!14.07.2005. u 10:05 - pre 228 meseci
E, hajde Dejane, molim te, objasni nam tu razliku, jednom i za sva vremena. Osim sto je Karic osnovao Astra Simit kako ne bi morao da deli pare sa Telekomom (iako ih ni sada ne deli), koja je jos razlika izmedju Mobtel-a i Astra-Simit-a?

U korisnickom servisu u Kosovskoj, sa desne strane je salter Astra Simita, a sa leve Mobtel-a. U tome je razlika. Mozda i u tome sto je Astra Simit zaduzena za pre-paid a Mobtel za post-paid (a mozda i pre-paid?), sto bi znacilo da su svi pre-paid korisnici 063 u stvari pre-paid korisnici Astra Simit-a (a mozda i Mobtel-a). Jos ispade da je Astra Simit nezvanican i da daje nezvanicne i jos nepotvrdjene informacije. Da li to znaci i da je Astra Simit beznacajan u celoj prici? Mislim, kome idu pare od prodatih dopuna, Karicu ili Karicu? Samo da se zna, cak je i osoblje Astra Simit-a u pomenutom korisnickom servisu je uniformisano u bele majice na kojima je izvezen logo MOBTEL. Ja ne znam vise ko ovde koga .... .

Jeste offtopic, ali se ovo provlacilo vec nekoliko puta. Iskreno, ne bi me iznenadilo ni da ti ne znas odgovor na ovo pitanje. Izgleda da odgovor na to pitanje jedino zna Bogoljub.

Inace, vrba je postupio sasvim logicno, a sad sto neko (Astra Simit, prim. prev.) laze...

[Ovu poruku je menjao crews_adder dana 14.07.2005. u 11:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vrba
Srbija

Član broj: 13601
Poruke: 352
*.metrohive.neobee.net.



Profil

icon Re: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!14.07.2005. u 21:26 - pre 228 meseci
Pozdrav!
@cume
Citat:

Pa pazi cena poziva broja 9863 je fiksna i iznosi 9.9 din po pozivu tako da tim kako kazes "rastezanjem" mobtel moze samo da gubi novac.

U potpunosti sam saglasan sa tobom, ali malo su ga preterali, za svaki kur.... treba da ih zovem nebi li dobio kakvu takvu informaciju ( a uglavnom ispadne na kraju da ja njima treba da objasnim!!??%#%$ ) i tako uvek 10 po 10 dinkica ali samo pod uslovom ako zoves sa Mobtelove kartice!!! A sta je kad zovem sa fiksnog telefona!? ..............

@Dejan Krstic
Citat:

Pazi tvoju logiku: Nasao si informaciju na sajtu AstraSimita pa kada si ustanovio da nije tacna onda si zvao Mobtel.

Gresis sine, debelo gresis! ( uzeto iz popularnog crtanog filma )
Informaciju sam dobio preko TV reklama, nakon toga sam se podrobnije informisao na oficijelnom sajtu paketa koji ja koristim!!! ( www.mobiklik.co.yu )
Eventualno, to mozda i nije njihov sajt!??#$%
Tek nakon toga sam nazvao "Cass centar"!

Citat:
E sad, posto Mobtel nije isto sto i AstraSimit, meni nije jasno zasto se nisi obratio vlasniku sajta odnosno AstraSimitu?

Pa i obratio sam se ( [email protected] ), i znas kakav sam odgovor dobio??? Nikakav!!!! Poslovnost, na najvisem stepenu ( ili mozda korenu )!?


Citat:
Poenta: Zvanicne informacije se mogu dobiti samo i iskljucivo na www.mobtel.co.yu.

Pa sta ce im onda www.mobiklik.co.yu ????
Neka gase to!!!!

@crews_adder

Citat:
Mislim, kome idu pare od prodatih dopuna, Karicu ili Karicu?

Ludilo!!!!!! Svi putevi vode u Rim ( mislim, K....kkhhh.....khhhhh, ubi me kasalj!!! )
Citat:
Jeste offtopic, ali se ovo provlacilo vec nekoliko puta.

U pravu si! , ali cu svaki put kad god budem imao mogucnosti da ih napadnem, to i uciniti. Sto bi ja njih cenio, ako oni mene ( nas ) ne cene!!!!

Ovim zavrsavam dalju raspravu sa moje strane, odjavljujem!!!!
P.S Hvala svim ucesnicima u raspravi i uzdravlje!!!.....
.:.:vrba:.:.
 
Odgovor na temu

Jagnjeca brigada

Član broj: 52969
Poruke: 311



+298 Profil

icon Re: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!15.07.2005. u 14:39 - pre 228 meseci
Kada sam video naslov teme, ocikavo sam da cu da cujem da je mobtel svojim korisnicima poceo da naplacuje i vazduh koji disu u svakom slucaju nesto sto niko u svetu ne naplacuje osim njih.

Mozda bi im to bio dobar reklamni slogan "Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!" Tako da te ne cudi sto je skinuto 23,84 din za tacno 1,5 minuta.


"Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo ce da te spusti na svoj nivo, a onda ce da te
dobije na iskustvo!"
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Nista nas vise ne moze iznenaditi!!!

[ Pregleda: 2996 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.