Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Razlika materijala membrane za niskotonac

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Razlika materijala membrane za niskotonac

[ Pregleda: 2702 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Guertch
Dupe Sveta/Beograd/Vracar

Član broj: 57903
Poruke: 269
195.252.86.*



Profil

icon Razlika materijala membrane za niskotonac05.07.2005. u 23:52 - pre 228 meseci
Zanima me kakva je razlika, osim u ceni, materijala za membranu niskotonca
Znaci - papir, kevlar, polipropilen u cenovniku Elemente pise PP, i sta je PP + Alu cone - valjda ojcanje sa aluminijumon ili sta (nemojte se smejete ne znam) i sta je samo Alu cone - valjda Aluminijumska membrana...


[Ovu poruku je menjao Guertch dana 06.07.2005. u 00:57 GMT+1]
Dont just die, die trying!
 
Odgovor na temu

stefan123
Stefan Mihailovic
Podgorica

Član broj: 61191
Poruke: 465
*.crnagora.net.

Sajt: www.monte-audio.com


Profil

icon Re: Razlika materijala membrane za niskotonac06.07.2005. u 18:46 - pre 228 meseci
Alu cone ti je aluminijumska membrana.PP+Alu cone nije ojacanje od aluminijuma.To je aluminijumska membrana ali je onaj deo u obliku polovine lopte sto je u centru zalijepljen za membranu izradjen o PP-a(polipropilena).Za ostalo ne znam.Valjda je kevlar najbolji za bas ima cist jak bas.Polipropilen ima valjda malo meksi zvuk.Za papir nemam pojma.

www.monte-audio.com - Prvi crnogorski Audio forum
 
Odgovor na temu

Guertch
Dupe Sveta/Beograd/Vracar

Član broj: 57903
Poruke: 269
*.26.eunet.yu.



Profil

icon Re: Razlika materijala membrane za niskotonac10.07.2005. u 20:17 - pre 227 meseci
Sta zar jos niko nezna??? AUUU.
Mozda bi dr. Bora (10XB) bio ljubazan da pomogne mada mi se cini da izbegava da se ukljucuje u moje teme - ili sam mozda utripovao?
Dont just die, die trying!
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Razlika materijala membrane za niskotonac

[ Pregleda: 2702 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.