Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem posle shrinkovanja

[es] :: Video kompresija :: Problem posle shrinkovanja

[ Pregleda: 4331 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bobanbc

Član broj: 10234
Poruke: 16
*.nspoint.net.



Profil

icon Problem posle shrinkovanja01.07.2005. u 00:25 - pre 229 meseci
Imam DVD player Phillipsdvp630 i kada DVD film na kompjuteru kompresujem sa dvd shrinkom,mogu ga gledati na kompjuteru a kada ga ubacim u player on nece da ga primi vec mi napise open i izbaci dvd film napolje!
Neke filmove hoce posla shrinkovanja da primi player a neke nece!
Ne znam u cemu je problem pa mi treba pomoc
 
Odgovor na temu

MajstorRA
MajstorRA

Član broj: 17530
Poruke: 129
*.041net.co.yu.



Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja01.07.2005. u 01:08 - pre 229 meseci
Koje diskove i koji program za rezanje koristis??? Obrati paznju na "+" i "-" (plus i minus) diskove. Ukoliko je stariji plejer verovatno cita samo + ili -.
I love hitmen. No matter what you do to them, you don't feel bad.
 
Odgovor na temu

bobanbc

Član broj: 10234
Poruke: 16
*.dialup.neobee.net.



Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja01.07.2005. u 02:20 - pre 229 meseci
Koristim emtec dvd diskove dvd-r a player mi je Phillips koji dobro cita sve osim ponekad kad srinkujem neki dvd film
 
Odgovor na temu

trucic

Član broj: 24510
Poruke: 50
*.verat.net.



Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja06.07.2005. u 20:52 - pre 228 meseci
..nije problem u diskovima!!!Da li je u pitanju namerno ostavljen bug, ili je u pitanju nedoradjen kod, ali, DVDSHRINK definitivno - ZEZA!!!Na mom stand-alone dvd uredjaju (Kopernikus DVD-681), po neki film, kompresovan shrinkom, ume da se zaglavi na prvom chapteru, ili jednostavno pocne da "leti" kroz chapter-menja ih nekontrolisano, velikom brzinom!!!Primetio sam da se to desava sa filmom koji je presnimljen Nero-om,sa diska koji je odradjen DVDShrinkom!!!Cudno je to da se na racunaru taj isti film ponasa najnormalnije...Moje pitanje-koja je alternativa ovom programu!?!POZ!!!
 
Odgovor na temu

Vuja1963
Milan Vujkov
Novi Sad

Član broj: 62826
Poruke: 11
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja20.07.2005. u 08:06 - pre 228 meseci
Imam Base DV963 Player a sve filmove narezujem sa DVDFab Platinum 2.92 (u pozadini "radi" AnyDVD) i nemam problema ni sa jednim narezanim DVD Filmom (a imam ih oko 150) , e sada jedini problem je što sam dosta filmova morao da režem na po 2 diska...
 
Odgovor na temu

Gjagji
PR

Član broj: 11818
Poruke: 288
*.dardanet.net.



Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja14.08.2005. u 14:24 - pre 227 meseci
Ja ipak sumnjam na medije i rekorder. Da li si probao da snimas manjom brzinom? Znaci, medij deklarisan za 8X, a ti snimis sa 4X? Ovo pretpostavljam jer kazes da na kompjuteru ide OK. Znaci, logicka struktura DVD-a je u redu, samo je fizicki necitljiv za kucni DVD. Komjuterski DVD pisaci su mnogo bolji citaci od kucnog DVD-a...
 
Odgovor na temu

speedman
HR

Član broj: 40649
Poruke: 719
*.xnet.hr.

Sajt: speedysmodding.atspace.co..


Profil

icon Re: Problem posle shrinkovanja14.08.2005. u 22:04 - pre 227 meseci
ne kazem da je tako kod tebe ali meni se taj problem poceo desavati kada mi je standalone dvd player bio u prvoj fazi rikavanja(citaj: ne citanja DVDova)
prvo je poceo na jeftinim medijima zatrzavati(citaj: princo arita i takva sranja), zatim uopce ih ne citati i na kraju je prestao citati i verbatim i originalne dvde i naravno morao sam ga nositi na popravak i onda je sve radilo
imam jakoooo puno shrinkovanih filmova na arita-ma, princo-ima, verbatim-ima i do tada(rike playera, jel) i od tada je sve radilo ok na svima
pogledajte moj case mod:
http://speedysmodding.atspace.com/

24 fan site i forum:
http://24.recenzije.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Video kompresija :: Problem posle shrinkovanja

[ Pregleda: 4331 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.