Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

potrebna pomoc oko windows-a

[es] :: Linux desktop okruženja :: potrebna pomoc oko windows-a

[ Pregleda: 2746 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

milosobilic
SRBIJA

Član broj: 21805
Poruke: 46
*.teol.net.

Sajt: milosobilic


Profil

icon potrebna pomoc oko windows-a23.06.2005. u 23:53 - pre 228 meseci
ovako... racunar nije hteo da podigne sistem i posle svega sto sam probao ubacio sam butni cd sa windows operativnim sistemom i instalirao windows na jedinicu d:/ (bio je na c:/ naravno) restartovao sam racunar i odabrao ovaj na d:/.. tako da je sve sada ok, windows na d:/ radi ok, ali je ovaj na c:/ jos uvek tamo... pa neke stvari nece da rade jer su ranije insalirane na c:/.. sve u svemu javlja se dosta sitnih problema, a i ja bih da izbacim oonaj stari windows. Kako to da uradim posto ne mogu da ga jednostavno izbrisem... kaze mi nesto kao to je sistem i ne moze da se brise.. bla bla. ????

hvala unapred
pozdrav


(naravnon pokusao sam prvo da repair-am windows os na c:/ ali nije uspelo tako da sam ga ubacio na d:/)
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: potrebna pomoc oko windows-a24.06.2005. u 00:33 - pre 228 meseci
Kolega, naslov ovog foruma je "X Window System", to ti je valjda graficko okruzenje u Unixu/Linuxu, to nije u direktnoj vezi sa MS Windows operativnim sistemom. Relativno cesto se desava da ljudi pogrese, ali, sta ces, kad su nazivi slicni, a tematika razlicita. Ja licno ne znam odgovor, da znam, rekao bih ti, bez obzira na pogresan forum. Mozda se neko i javi sa odgovorom ali je verovatno bolje da to premestis u MS Windows forum.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

NIkoDS
administrator sistema
Novi Beograd

Član broj: 49609
Poruke: 104
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: potrebna pomoc oko windows-a10.07.2005. u 17:00 - pre 227 meseci
repare zaboravi, on ne radi. probaj da prebacis sve bitne podatke na d pa onda obrisi sve sto mozes rucno i kad pokrenes instalaciju formatiraj c, pomoglo bi da si rekao koji je win u pitanju i koji fs. napisi privatnu poruku pa da ti odgovorim ako mogu nesto pametno da predlozim poz niko
Bacis kocku u vodu, izadju krugovi. Gde je tu logika?
--------------------------------------------------
iBook g3@300 288MB Mac OS X 10.2.8
Intel [email protected] 6GB Windows 7 Ultimate N x64
HP 2510p [email protected] 2GB Windows 7 Ultimate x64 & uBuntu 11.10
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux desktop okruženja :: potrebna pomoc oko windows-a

[ Pregleda: 2746 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.