Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako žive naši studenti na Menhetnu

[es] :: Vodič za učenje :: Kako žive naši studenti na Menhetnu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10654 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

turbo milance
Nis

Član broj: 100284
Poruke: 1
*.dyn.columbia.edu.



Profil

icon Re: Kako žive naši studenti na Menhetnu03.07.2006. u 15:48 - pre 215 meseci
Stvarno je tuzno ovo sto vidim da gomila primitivaca , malogradjana ili bolje receno kokosa proziva ovog uspesnog beogradskog momka. Koliko sam ja video u novinama ,ovaj decko je i lep i lepo obucen , lepe ribice....,perfekcija.
I kako sada stvari stoje on ce za koju godinu eksploatisati ovog doticnog umno bolesnog decka sto misli da nebi trebalo davati veliki znacaj akademskim gradjanima. istina je da sve ovo pricam sa punim stomakom i velikom zalihom gotovine ali moje se misljenje mora postovati .
a za sve vas koji se slazete sa ovim gore navedenim kretenom , vratite se nazad u svoja sela i budite malo produktivniji.
 
Odgovor na temu

reject
Ivan Pesic
Bgd

Član broj: 7659
Poruke: 2209
*.83.beocity.net.

Sajt: misc.comli.com


Profil

icon Re: Kako žive naši studenti na Menhetnu03.07.2006. u 16:37 - pre 215 meseci
Citat:
turbo milance: Stvarno je tuzno ovo sto vidim da gomila primitivaca , malogradjana ili bolje receno kokosa proziva ovog uspesnog beogradskog momka. Koliko sam ja video u novinama ,ovaj decko je i lep i lepo obucen , lepe ribice....,perfekcija.

Mozda te nisam razumeo, jer sam nepismen i neuk, ali ja protivu Luke nemam nista. Ja kazem bravo care. Ono sto mi
smeta je stav da je "knjizevnost neophodna na svim fakultetima, pogotovu ako zelite biti akademski gradjanin". Ako procitas
temu od pocetka, lagano, s razumevanjem, uvideces cinjenicu da reagujem na ono sto je napisala Ana, a ne Luka. Takodje,
uocices i to da sam rekao da je to offtopic, ali da moram da reagujem na par stvari sa kojima se ne slazem.
Takodje, vidim da koristis superiorne akademske izraze "lepe ribice" i slicno. Dobar ti je metod za odredjivanje perfekcije.
Ko je tu primitivac u celoj prici, pitam se ja.
Citat:
I kako sada stvari stoje on ce za koju godinu eksploatisati ovog doticnog umno bolesnog decka sto misli da nebi trebalo davati veliki znacaj akademskim gradjanima. istina je da sve ovo pricam sa punim stomakom i velikom zalihom gotovine ali moje se misljenje mora postovati. a za sve vas koji se slazete sa ovim gore navedenim kretenom ,

Savetovao bih ti da pripazis na recnik.
Ko ce koga exploatisati nema veze sa ovom temom, a pogotovu sa onim o cemu ja govorim.
Aj kad vec cackamo exploataciju, gazde su uglavnom ljudi koji imaju moc i novac. U stvarnosti
su to obicno sirovine, a ne akademski gradjani. Nesto mi predsednik Amerike ne deluje kao akademik. :)

Ja bih najvise voleo da ljudi koji odu u svet po znanje, usput steknu i puno kapitala. Da donesu zdrav
kapital ovde, otvore jake firme, pa da ja tamo trazim posao. :) Ozbiljno.

A da li sam bolestan? Mislim da ti nisi dovoljno sposoban da sudis o tome, osim ako nisi mozda psihijatar.

Vidim da imas problem sa citanjem foruma. Znaci, savetujem ti da procitas sve poruke, redom, polako, pa da onda donosis
sud, pogotovu o necijem mentalnom zdravlju.

[Ovu poruku je menjao reject dana 03.07.2006. u 18:10 GMT+1]
Mass murder ain’t just painless,
Now we’ve made it cute.


The Church Of The Holy Transistor
 
Odgovor na temu

Emil Ranc
Hannover, DE

Član broj: 20995
Poruke: 1150
195.252.78.*



+294 Profil

icon Re: Kako žive naši studenti na Menhetnu03.07.2006. u 17:06 - pre 215 meseci
lukav
Lokacija: New York
*.dyn.columbia.edu.

turbo milance
Lokacija: Nis
*.dyn.columbia.edu.

Niš, jel?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16683
*.dip.t-dialin.net.



+7169 Profil

icon Re: Kako žive naši studenti na Menhetnu03.07.2006. u 17:16 - pre 215 meseci
Upozoravam ucesnike diskusije da ne koriste visestruke nickove - ES za sada nema polisu momentalnog bana ukoliko se utvrdi da ljudi koriste vise nickova ali u svakom slucaju nije OK da ljudi zloupotrebljavaju sistem na taj nacin.

Hvala.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

VRider
Marković Damir
(BGD/SD Karaburma)/Pirot

Član broj: 1510
Poruke: 4132
*.maksnet.net.

Jabber: damirm | gmail | com
ICQ: 134002435


+13 Profil

icon Re: Kako žive naši studenti na Menhetnu03.07.2006. u 18:05 - pre 215 meseci
Sada jos samo da dokazete da je to isti covek u pitanju... Mozda mu je neki kolega.
JaFreelancer.com
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Kako žive naši studenti na Menhetnu

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10654 | Odgovora: 24 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.