Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Linux is for losers

[es] :: Advocacy :: Linux is for losers

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36256 | Odgovora: 190 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:18 - pre 229 meseci
Mmmm da BSOD.A tamo na Kubi bude sigsew i wicked dodjaj.Bar se ima smisla za humor.


"Gde su mladi tu je i shala"
seljak sa Zlatibora

Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

RidiK
BGD

Član broj: 61573
Poruke: 8
80.93.237.*



Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:28 - pre 229 meseci
Da besplatni programi na windowsu, dobra fora ako spominješ Internet Explorer i tako slične programčiće koji nemaju veze sa vezom i koju su pisani čisto onako da ih kao ima a u stvari ničemu nesluže. U poređenju sa jednom linux distribucijom koja ima oko 2600 programa, mislim da nije dobro da pričamo na ovu temu.

Bilo bi bolje da pogledate bisere od izjava koje su dali zvaničnici M$ svaki put kad su govorili o Linuxu nego što tražite nešto protiv Linuxu pa ćete videte da nemaju veze sa vezom i da su izjave toliko glupe da svaki ko se malo razume u ovu proglematiku "win vs lin" vidi da samo lupaju gluposti.

A što se tiče prelaska izvesnog gospodina uiz gentoo linuxa u M$, pročitate izjavu koju je dao navedeni gospodin i neki zvaničnici M$ pa ćete videte da su oni njemu prišli i kukali i moliki da pređe kod njih tako da čove na kraju nije mogo da kaže ne.

A Longorh ličiće više na linux nego što možete da zamislite, a svetlosne brzina ovog bika će biti velika noramalno uz podršku linux koja će biti ugrađena u njemu od strane navedenog gospodina Daniel Robbins iz gentoo LInux-a
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:37 - pre 229 meseci
Citat:
Da besplatni programi na windowsu, dobra fora ako spominješ Internet Explorer i tako slične programčiće koji nemaju veze sa vezom i koju su pisani čisto onako da ih kao ima a u stvari ničemu nesluže. U poređenju sa jednom linux distribucijom koja ima oko 2600 programa, mislim da nije dobro da pričamo na ovu temu.

Bilo bi bolje da pogledate bisere od izjava koje su dali zvaničnici M$ svaki put kad su govorili o Linuxu nego što tražite nešto protiv Linuxu pa ćete videte da nemaju veze sa vezom i da su izjave toliko glupe da svaki ko se malo razume u ovu proglematiku "win vs lin" vidi da samo lupaju gluposti.

A što se tiče prelaska izvesnog gospodina uiz gentoo linuxa u M$, pročitate izjavu koju je dao navedeni gospodin i neki zvaničnici M$ pa ćete videte da su oni njemu prišli i kukali i moliki da pređe kod njih tako da čove na kraju nije mogo da kaže ne.

A Longorh ličiće više na linux nego što možete da zamislite, a svetlosne brzina ovog bika će biti velika noramalno uz podršku linux koja će biti ugrađena u njemu od strane navedenog gospodina Daniel Robbins iz gentoo LInux-a


Ti ocigledno nemas pojma o cemu pricas tako da sa tobom vise necu da diskutujem jer si neozbiljan.I ako bih dodao nesto ispod ovog opet bih diskutovao pa bih zajebo samog sebe.



[Ovu poruku je menjao Walker dana 18.06.2005. u 14:44 GMT+1]
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:42 - pre 229 meseci
Citat:
RidiK:
A Longorh ličiće više na linux nego što možete da zamislite, a svetlosne brzina ovog bika će biti velika noramalno uz podršku linux koja će biti ugrađena u njemu od strane navedenog gospodina Daniel Robbins iz gentoo LInux-a



Sinovac, bukvar u šake, pa tek onda advokatisanje.
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.teol.net.



+4 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:46 - pre 229 meseci
Citat:
Walker: A ako ti je s***** win sto si radio 10 god na njemu

Sve što i sad, samo što sam za Linux čuo prije 3-4 godine.

Citat:
degojs: Pa igrao igrice čovek

Nisam igrao igrice bar 8 od tih 10 godina, iako mi je Supaplex ostala u lijepom sjećanju. Pogrešna pretpostavka. Probaj ponovo.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

RidiK
BGD

Član broj: 61573
Poruke: 8
80.93.237.*



Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:49 - pre 229 meseci
Ma viste mi svi stručnjaci i eksperti, koliko i moja baba.

Ali bez obzira šta vi pisali i koliko veličali windows, činjenica je da se u ovoj godini broj korisnika linux utrostručio, činjenica je du polako sve firme uvode linux na svoj računare i činjenica je da će window za nekoliko godina biti samo ružna uspomena u ovoj zemlji da da će ga samo koristite neke državne firme kao i šačica ljudi kao što ste vi.

Tako da kada budete u manjini onda ću da vidim šta ćete da kažete na ovu temu.

Tako da sam sada još uverenij da nisam pogrešio kada sam instalirao linux i nadam se du ću uspeti da ga savladam uskoro kako bi u potpunosti moga da pređem na ovaj OS i u potpunosti izacim windows.





[Ovu poruku je menjao RidiK dana 18.06.2005. u 14:53 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:51 - pre 229 meseci
Citat:
Sve što i sad, samo što sam za Linux čuo prije 3-4 godine.


Znaci da isto to mozes i na Windowsu ali neces ,jer vise volis Linux ,e to je ono sto ja pricam ,nije realnost vec ideologija potkovana emocijama.
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Palma
Srđan Stević
sysadmin
Beograd

Član broj: 2773
Poruke: 741

ICQ: 244467577


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:52 - pre 229 meseci

Sinovac, mnogi su istupili zube tvrdeći to isto još pre desetak godina.

Nego opet sveže registrovani član i odma' na Advocacy.
This time next year we will be millionaires
- Dell Boy -
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 13:57 - pre 229 meseci
Citat:
RidiK: Ma viste mi svi stručnjaci i eksperti, koliko i moja baba.

.


Ok necemo vise da se igramo u tvom pesku, ali nemoj ni ti u nasem

Citat:
Ali bez obzira šta vi pisali i koliko veličali windows, činjenica je da se u ovoj godini broj korisnika linux utrostručio,


Mhm ok kako ti kazes.OMG da ne radis ti mozda na RTS-u?

Citat:
polako sve firme uvode linux na svoj računare


koje firme i gde ,sinko daj imena!

Citat:
činjenica je da će window za nekoliko godina biti samo ružna uspomena u ovoj zemlji da da đe ga samo koristite neke državne firme kao i šačica ljudi kao što ste vi


Hehe kako ti imas analiticke sposobnosti.Degoooojs opet ono 'poznato je da..'!!!

Hm opet sam diskutovao sam njim ,znaci zajebo sam se. UUUhuuugrhrh!!!!.Sta cu bilo je jace od mene.;((

[Ovu poruku je menjao Walker dana 18.06.2005. u 15:02 GMT+1]
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:00 - pre 229 meseci
Citat:
Palma:
Nego opet sveže registrovani član i odma' na Advocacy. ;)


Nema zime za ovu zemlju ,omladina poletna,ambiciozna..Jos da nauci nesto i pogodak-mala Holandija!
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

RidiK
BGD

Član broj: 61573
Poruke: 8
80.93.237.*



Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:11 - pre 229 meseci
Pa dobro ostavićemo vas da uživate u vašem virtuelnom svetu i virtuelnoj stvarnosti, da je sve lepo da je windows nabolji i ništa nas drugo ne zanima i baš nam je lepo, zar ne?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:14 - pre 229 meseci
Ridik, a gde ti radis i koliko dugo? :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.teol.net.



+4 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:15 - pre 229 meseci
Citat:
Walker: Znaci da isto to mozes i na Windowsu ali neces ,jer vise volis Linux ,e to je ono sto ja pricam ,nije realnost vec ideologija potkovana emocijama.

Da, svako ko koristi Linux je zatrovan ideologijom, a svako ko koristi Windows je trezveni racionalista. Toliko o predrasudama...
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:17 - pre 229 meseci
Jesi ti decko malo procitao pravila ovog foruma a?
Ocigledno nisi.

Evo da ti pomognem
Citat:
- Potrudite se da vaše argumente u diskusiji potkrepite odgovarajućim dokazima (autoritativnim izvorima, rezultatima testiranja, referencama i sl.). Trudite se da kad god je to moguće koristite nezavisne izvore. Ako već iznosite vaše subjektivne argumente, zapitajte se da li ste baš Vi kompetentni da dajete takve ocene.


Sta ti jos nije jasno.I molim te predji na neki drugi forum.Spamovanje i nije neki nacin da se nauci nesto iz diskusije.

Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.teol.net.



+4 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:19 - pre 229 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ridik, a gde ti radis i koliko dugo?

@ RidiK: He he. Sad Ivan poteže svoje glavne adute. "Gdje radiš.", "Koliko zarađuješ" i sl. Pošto on radi u velikoj firmi i upoznat je sa "market shareom" i ko zna kakvim još opasnim izrazima, on je glavni autoritet... Nemoj da se kačiš s njim.

Šala mala na tvoj račun, Ivane.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:21 - pre 229 meseci
Citat:
Not now, John!: Da, svako ko koristi Linux je zatrovan ideologijom, a svako ko koristi Windows je trezveni racionalista. Toliko o predrasudama...



Drugar nemoj da se ljutis i da mi stavljas reci u usta.Ali samim svojim cinom prelaska na "Linux-na kom mozes sve kao i na Windowsu" si se izjasnio kao covek sa predrasudama
prema odredjenom proizvodu tj. Windowsu.Znaci mozes isto ali neces.A zasto?Jer ti se nesvidja big bad MS i njegovi pendzeri.

ps;ovo je ispravljeni deo "Ali samim svojim cinom prelaskom" kako se John ne bi hvatao za svaku slucajnu gresku napravljenu u brzini pri kucanju.

[Ovu poruku je menjao Walker dana 18.06.2005. u 15:46 GMT+1]
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:26 - pre 229 meseci
Citat:
@ RidiK: He he. Sad Ivan poteže svoje glavne adute. "Gdje radiš.", "Koliko zarađuješ" i sl. Pošto on radi u velikoj firmi i upoznat je sa "market shareom" i ko zna kakvim još opasnim izrazima, on je glavni autoritet... Nemoj da se kačiš s njim.

Šala mala na tvoj račun, Ivane.


Prvo nisam uopste pitao koliko neko zaradjuje - sasvim interna stvar i to je neukusno pitati.

A za ostalo, valjda Ventura jednom to rece, da se napravi popis bilo bi interesantno videti korelacije - mislim da je cak spisak bio i duzi, naravno da nije isto ako razgovara neko sa 0 dana iskustva u industriji, neko sa 5 i neko sa 10 godina iskustva u IT industriji.

Posto sam primetio tendenciju da i Linux zaljubljenici posle nekoliko godina industry-grade IT iskustva obicno ili prestanu da ga isticu kao nesto bolje u odnosu na bilo sta drugo... skapiraju da je prosecan OS koji moze da radi sve uz odredjene (srednje do velike) napore - i ni u cemu nije najbolji.

Ili jednostavno predju na Solaris, BSD / MacOS i slicne ozbiljnije sisteme ako im treba dobro skaliranje ili jako dobar desktop Unix ;-)

Ima ih dosta i na ovom forumu ;-) Primeti da namerno nisam pomenuo Windows NT jer postoji ocigledan problem nekih ljudi da prihvate da je NT vrlo ozbiljan i jako dobro projektovan OS koji ima svoju namenu u kojoj je definitivno #1.

Tj. jednostavno ga ne vole. Al to je komercijalni proizvod, koji za svoju cenu daje nesto sto ocigledno vecina industrije ceni.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:32 - pre 229 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Al to je komercijalni proizvod, koji za svoju cenu daje nesto sto ocigledno vecina industrije ceni.


E to je ono sto linuxovci nece da prihvate i da shvate.
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

Not now, John!

Član broj: 231
Poruke: 1318
*.teol.net.



+4 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:35 - pre 229 meseci
Citat:
Walker: Drugar nemoj da se ljutis i da mi stavljas reci u usta. Ali samim svojim cinom prelaskom na Linux-na kom mozes sve kao i na Windowsu si se izjasnio kao covek sa predrasudama
prema odredjenom proizvodu tj. Windowsu.Znaci mozes isto ali neces.A zasto?Jer ti se nesvidja big bad MS i njegovi pendzeri.

Ko kome stavlja riječi u usta? Na osnovu moje tvrdnje da sam 10 godina koristio Win i prije 3-4 godine probao Lin i nastavio ga koristiti ti si zaključio da je to iz ideoloških razloga?
Koristio sam Win (bar) 10 godina. Prije 3-4 godine sam čuo za Linux i odlučio da ga probam. Pokazao se mnogo stabilniji, nisam morao da razmišljam o virusima, nisu mi se javljale nepredvidive greške, koje jedino možeš riješiti reinstaliranjem OS-a, mnoge poslove sam obavljao jednostavnije i brže nego na Win itd. i odlučio sam se za Lin. Nema to veze sa ideologijom.

Obrati pažnju na ono što si ti rekao, a ja podvukao.
(Neka sam i to dočekao da jedan iz Win tabora kaže da se na Lin može uraditi sve što i na Win. )
Razlika je u tome što je Win mnogo skuplji.
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams
 
Odgovor na temu

Walker
NBG

Član broj: 2328
Poruke: 642
217.26.75.*

Sajt: s667.photobucket.com/albu..


+2 Profil

icon Re: Linux is for losers18.06.2005. u 14:41 - pre 229 meseci
Citat:
Not now, John!:

Obrati pažnju na ono što si ti rekao, a ja podvukao.
(Neka sam i to dočekao da jedan iz Win tabora kaže da se na Lin može uraditi sve što i na Lin. ;) )
Razlika je u tome što je Win mnogo skuplji.


O brother;(!Ako si primetio to je pozajmljena fraza is jednog od prethodnih postova konkretno ovog-
Citat:

" Walker: A ako ti je s***** win sto si radio 10 god na njemu


Sve što i sad, samo što sam za Linux čuo prije 3-4 godine.

a nisam ja rekao da se sve moze isto na Linuxu kao i na Windowsu to si ti rekao u svojim od jednih prethodnih postova,ako sam trebao da stavljam znake navoda na ove reci gore
"Linux-na kom mozes sve kao i na Windowsu" onda izvini moja greska ,ali ako cemo da se hvatamo za red reci u recenici ima ovde mnogo vise postova od mojih na kojima se to moze uraditi.A to odakle sam ja zakljucio nije samo to sto si napisao tu recenicu da si bio 10 god na Winu pa si presao na Lin pre 3-4 god jer ako iz ovog gore posta se ne moze zakljucuti da tebi linux radi sve sto i win a prema tome i obrnuto onda stvarno ne znam sta si pokusao;))
Prema tome ovaj dribling na malom prostoru ti nece proci ;))
Bob Hodges(Colors):"There's two bulls standing on top of a mountain. The younger one says to the older one: "Hey pop, let's say we run down there and fuck one of them cows". The older one says: "No son. Lets walk down and fuck 'em all"
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Linux is for losers

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 36256 | Odgovora: 190 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.