Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

PayPal problem sa naplatom ili kupovinom

[es] :: E-Kupovina :: PayPal problem sa naplatom ili kupovinom

[ Pregleda: 5260 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

hninel
local

Član broj: 9446
Poruke: 34
*.bstelecom.ba.

Sajt: www..???


Profil

icon PayPal problem sa naplatom ili kupovinom09.06.2005. u 14:16 - pre 228 meseci
Na scriptlance-u sam zaradio neku lovu, napravio account na paypal-u i prebacio na paypal.
Problem je sto sam se prijavio kao da sam u United States..., interesuje me kako da dodjem do tih para ili nesto kupim.

Kada sam jednom pokusao nesto da platim, trazen mi je broj kreditne kartice....

P.S.
U statustu mi pise : Unverified.

Hvala ...

//
..?
 
Odgovor na temu

eutrade2003
Pozarevac

Član broj: 61453
Poruke: 41
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: PayPal problem sa naplatom ili kupovinom05.07.2005. u 17:29 - pre 228 meseci
Na zalost ne mozes da povuces novac nikako dok ti status ne bude "Verified", a za to treba da prodjes proceduru koju zahtevaju. PayPal od svih firmi za transfer novca ima najdetaljniju proveru identiteta, pa je nemoguce da ubacis neku netacnu informaciju (npr. kao sto si ti stavio US) i da nesmetano obavljas bilo kakav transfer.
Novac na PayPal-u ti je zarobljen sve dok nasa zemlja ne bude na listi.
Ako hoces da nastavis da koristis PayPal kao sistem naplate i transfera novca, onda ti je jedino resenje da otvoris novi nalog preko nekog prijatelja u inostranstvu.
PayPal inace salje novac na racun banke, a ne cekove kao vecina drugih servisa za transfer novca.
 
Odgovor na temu

anon157690

Član broj: 157690
Poruke: 1574
77.46.213.*



+144 Profil

icon Re: PayPal problem sa naplatom ili kupovinom30.05.2008. u 21:52 - pre 192 meseci
Citat:
eutrade2003: Novac na PayPal-u ti je zarobljen sve dok nasa zemlja ne bude na listi.


Koliko li se do sad nakupilo kamateeeeee :UUUU
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: PayPal problem sa naplatom ili kupovinom

[ Pregleda: 5260 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.