Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto se nikada nocu ne desi oluja??

[es] :: Nauka :: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??

[ Pregleda: 5639 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 11:39 - pre 230 meseci
Primetio sam da nikada nocu nema oluje u pravom smislu reci, ili mi se samo cini!!
 
Odgovor na temu

vindic8or

Član broj: 13207
Poruke: 2960
*.bg.wifi.vline.verat.net.

Jabber: vindic8or@elitesecurity.org


+1 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 12:39 - pre 230 meseci
samo ti se cini
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 13:02 - pre 230 meseci
Čini ti se.
Pre neko veče je ovde u Somboru bila tako gadna oluja oko 3-4h noću da sam skočio iz kreveta i mislio da je opet počelo bombardovanje...

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.dialup.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 14:12 - pre 230 meseci
He,he...Stare rane nikako da zarastu? Kad se samo setim one olujcine par dana posle bacanja grafitnih bombi od strane NATO avijacije. Mislim da u skorije vreme necemo doziveti tako oslobadjanje energije. Sevalo je i prastalo cele noci. Kao da je bio dan. Mislim da je par hiljada munja sevnulo tada. Jel se seca neko?
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 14:14 - pre 230 meseci
Definitivno ti se čini.Pre neko veče (2-3 ujutru) sam mislio da će mi prozori poiskakati iz ležišta, a krov komšije koji je 3 kuće od mene sam našao u svom dvorištu.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

Downforce
Milan Milic
Beograd

Član broj: 56650
Poruke: 260
*.infosky.net.

Sajt: www.mulsannescorner.com


Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 14:23 - pre 230 meseci
Citat:
fanfon: He,he...Stare rane nikako da zarastu? Kad se samo setim one olujcine par dana posle bacanja grafitnih bombi od strane NATO avijacije. Mislim da u skorije vreme necemo doziveti tako oslobadjanje energije. Sevalo je i prastalo cele noci. Kao da je bio dan. Mislim da je par hiljada munja sevnulo tada. Jel se seca neko?


Jos uvek se trudim da zaboravim.Nekoliko noci sam proveo izbacivajuci vodu iz supe i garaze...Munje su se prostirale horizontalno po nebu(kakav spektakl) umesto vertikalno...Covece stvarno je bilo jezivo.
Nema oluje nocu...Ovu konstataciju mogu da ti oprostim jedino ako imas cvrst san. :)
Pametan covek uci i zaboravlja,inteligentan se podseca,a glup sve zna.

Covek koji se razume u sale jedini moze da shvati ideale.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
*.neobee.net.



+363 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 21:40 - pre 230 meseci
Secam se da je noc pre toga ugasena nestalo struje i bilo je sablasno mracno. Tacnije nije se video ni prst pred okom a vec sledecu noc je bio show. Meni se desilo par puta dok je nocu bila olujcina da mi poplavi kucu. Tada nisam imao odbrambeni zidic oko kuce posto je malo niza od nivoa ulice a jos je i udubljenje na ulici ispred pa se napravi bazen. Atmosferska kanalizacija nije mogla da primi svu vodu i sve ode u podrum. Dolazili i vatrogasci sa pumpom a ker plivao po podrumu. Bilo oko pola metra vode. Kevi se svaki put digne kosa na glavi kad se seti toga. Onda sam obio resetku od poklopca atmosferske koji je na ulici ispred kuce posto su ga zalili betonom kad su asfaltirali jos pre 10-20 godina i sad je sve u redu. Cim je malo jaca kisa podignem poklopac i sva voda se slije za minut-dva. Veselo...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

Dalibor81
Dalibor Zeljkovic
Vulkanizerski servis - vlasnik
Zrenjanin

Član broj: 38601
Poruke: 1464
*.dialup.neobee.net.



+26 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 21:50 - pre 230 meseci
Izgleda da nije sasvim tacno da mi se cini, mozda ne nikada, ali primetio sam da je nocu mnogo manja sansa za oluju (isto tako i ujutro), uglavnom nastupa izmedju 15 i 19 casova, znaci popodne\predvece, a ja ne znam zasto.
Pozdrav
 
Odgovor na temu

Miroslav Jeftić
Istraživanje ruda
[ES]

Član broj: 37513
Poruke: 6833

Sajt: about:blank


+2200 Profil

icon Re: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??26.05.2005. u 21:50 - pre 230 meseci
Da, oluja ima noću koliko hoćeš, mada imam utisak da recimo grad (tj. led) jako retko pada noću (sećam se svega jednom da se to desilo u mom kraju). Uglavnom je to skoro uvek popodne. Ili se i meni to samo čini? :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Nauka :: Zasto se nikada nocu ne desi oluja??

[ Pregleda: 5639 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.