Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

programi za skrivanje IP adrese

[es] :: Anonimnost i privatnost :: programi za skrivanje IP adrese

Strane: 1 2

[ Pregleda: 21218 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

safe__

Član broj: 24401
Poruke: 75

Sajt: localhost


Profil

icon programi za skrivanje IP adrese15.05.2005. u 22:18 - pre 229 meseci
Skunuo sam s neta neke programcice koji bi trebali promijeniti IP adresu ili je u potpunosti sakriti. E sad od tih programa bas mi se ne cini da rade kako spada jer kad ih pokrenem, spojim na net, provjerim svoju IP adresu i opet mi pise ona koja mi je dodjeljena prilikom spajanja na net...
program veli da sve normalno radi, IP se toboze stalno mijenja ali ne vidi se to bas...
koristio sam hide ip, invisible browsing, Surf Anonymous

meni bi sad zanimalo sto je najbolje od progrmacica, koji je po vama ono the best da mijenja IP adrese recimo svake pola minute, minuta, nakon 10 minuta i ostalo!

hvala
 
Odgovor na temu

mindmaster
marko selakovic
none
U kuci

Član broj: 56606
Poruke: 145
195.252.80.*

Sajt: www.surcin.org


+1 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese15.05.2005. u 23:44 - pre 229 meseci
probaj sa Steganos Internet Anonym Pro 7, potrazi na googlu
 
Odgovor na temu

safe__

Član broj: 24401
Poruke: 75

Sajt: localhost


Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese17.05.2005. u 19:52 - pre 229 meseci
evo skunuo sam ga s enta, no i dalje imam problem pri izlasku na net, opet mi izlistava da ne mogu pristupiti stranici cim upalim taj programcic...
sad kad sam ga obriso net radi normalno...
jel zna u cemu je toliki problem oko toga toga svega??
 
Odgovor na temu

gnrkoncerti
kragujevac

Član broj: 45582
Poruke: 42
*.COOL.ADSL.VLine.verat.net.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese19.05.2005. u 08:15 - pre 229 meseci
evo ti link:

http://proxy.guardster.com/

imas polje free anonymous surf,ukucas sajt koji hoces i picis anonimno

koji internet koristis


welcome to the jungle
 
Odgovor na temu

XTeam
Novi Sad

Član broj: 10525
Poruke: 249
*.proxycache.rima-tde.net.



+1 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese24.05.2005. u 01:59 - pre 229 meseci
Nije mi jasno kako mozes da imas probel sa time?

Vidi levo pod IP
 
Odgovor na temu

XTeam
Novi Sad

Član broj: 10525
Poruke: 249
148.208.213.*



+1 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese24.05.2005. u 02:00 - pre 229 meseci
pa ovo...
 
Odgovor na temu

XTeam
Novi Sad

Član broj: 10525
Poruke: 249
193.188.105.*



+1 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese24.05.2005. u 02:02 - pre 229 meseci
ili ovo...

uglavnom ti programcici zahtevaju "automatic proxy configuration" pa proveri sta si podesio u tvom internet browseru
 
Odgovor na temu

zelvel

Član broj: 47541
Poruke: 107
213.244.197.*



+8 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese07.06.2005. u 23:25 - pre 228 meseci
SwichProxy ektenzija FF. Sa sajta www.astalavista.ms imas listu proxy-a. Cackaj i videces najbolja anonimnost.
 
Odgovor na temu

mrkavac
mrkonjic mrkala

Član broj: 62855
Poruke: 11
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 03:07 - pre 228 meseci
Pitanje !!! Da li neko moze , na primer preko chat-a kad mi vidi IP adresu da zna gde ja stanujem , i te stvari , da li zna onda sve o meni , ako ne zna kako moze to da provali !!!
 
Odgovor na temu

devet
Banja Luka

Član broj: 62509
Poruke: 15
*.dialup.blic.net.

Sajt: www.portal-in.com


Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 03:33 - pre 228 meseci
Pozdrav,

Prvo da odg. na temu mada je vec odgovoreno ali postoji MASA nacina da se sakrije IP, sve sto trebas da uradis jeste da ukucas u bilo kom pretrazivacu free software hide IP, ili samo hide IP ili nesto slicno dobices toliko toga sto mozes koristiti celi zivot.....

Odg na pitanje mrakavc-u, postoji nacin da se dodje i do toga, naime te podatke bi taj neko treba da trazi od tvog ISP-a, i ako ima kvalitetne argumente dobit ce to sto trazi, tj ako ispunjava odredjene propise, takodje postoje i programi tipa where is IP, ili who is IP etc...koji ti kazu sve o tome gde si (grad) i kontakt podatke ISP-a....Zatim tokom vremena i sam si ostavio milione podataka na NET-u da li si ikada pomislio da se to mozda nege odlaze, znam zvuci cudno ali....Imas na yahoo...pa sad nesecam se tacno link-a ali tipa ukucas ime bilo koga i dobijes neke osnovne podatke vezano za tu osobu, za nekih 40$ pretplata na godinu ali dobijas ma bukvalno sve o toj osobi, od gde je sta je kako je ko je...


Admin
 
Odgovor na temu

xtremee
Koceljeva

Član broj: 62775
Poruke: 10
*.inffo.net.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 09:22 - pre 228 meseci
Ako zelis da ti se ip menja cesto probaj Steganos Internet Anonym Pro 7 ,mada ce da ti uspori vezu za otprilike 10%!!!Postoji mnogo nacina da se sakrije ip ,potrebno je samo da se malo potrudis!!Imas Google ,sve ti je tamo......See ya
 
Odgovor na temu

xtremee
Koceljeva

Član broj: 62775
Poruke: 10
*.inffo.net.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 09:26 - pre 228 meseci
Naravno da moze da se dodje do vecine tvojih podataka!!!Primeni moju filozofiju,nigde ne daji prave podatke...Zavisi od provajdera da li ce javno da izlozi tvoje podatke ,,finger,whois///See,ya
 
Odgovor na temu

mrkavac
mrkonjic mrkala

Član broj: 62855
Poruke: 11
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 10:41 - pre 228 meseci
Ljudi OK je sve oko tih programa , ali stvarno mi je cudno da ako mi neko zna IP adresu moze da zna sve o meni , tipa gde stanujem , i te stvari.
OK je na primer ako mi zna IP adresu , pa da moze da mi se uhakuje na komp
i ubacuje viruse , ali stvarno me cudi da on zna gde ja zivim ?!?!?!
Molio bih vas da mi kazete kako ce najlakse neko doci do mojih podataka , kako se zovem , ulica , broj , posto bre ako to znaju , koliko sam citao gore kako vi kazete moze vrlo lako da zna mesto gde sam , a to bas i nije dobro.Ne bih voleo da mi neko dodje na kucu , tako da molim vas mi kazete najlaksi put do saznanja vec pomenutog , i da li u stvari to uopste lako , ili mora preko suda , a koliko vi pisete , moze preko mog provajdera , ali kako uopste zna na kom sam ja provajderu uopste ??? HVALA UNAPRED !!!
 
Odgovor na temu

mrkavac
mrkonjic mrkala

Član broj: 62855
Poruke: 11
*.ppp-bg.sezampro.yu.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 11:01 - pre 228 meseci
Kazite mi ako sad ja znam vas IP , da li cu moci da vam dodjem na kucu ?!?!?!
 
Odgovor na temu

Broj_1
Hercegovina

Član broj: 62706
Poruke: 122
*.tel.net.ba.

Sajt: www.blacknet.co.nr


Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese04.07.2005. u 19:45 - pre 228 meseci
Mrkavac to je jedino ovako moguce; Ti znas necij IP i ti od njegovog davatelja internet usluga ISP-a zatrazis da ti daju podatke od te osobe koja je imala taj IP. I naravno oni ce to odbiti tebi dati zato sto si ti neovlastena osoba odnosno obicni user i tebi takvi podaci za njih nisu potrebni oni jedino te podatke daju suradnicima ostalim ISP davateljima ako se radi o nekom problemu koji im je zadao taj korisnik s tim IP-om i na kraju odgovor na tvoje pitanje ti nisi u mogucnosti doci meni kuci na vrata jedino ako ti ja ili netko od mojih poznanika neda moje osobne podatke.
 
Odgovor na temu

mrkavac
mrkonjic mrkala

Član broj: 62855
Poruke: 11
82.101.146.*



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese05.07.2005. u 00:13 - pre 228 meseci
Broj_1 hvala ti na odgovoru , a jos jedno pitanje je da li ljudi iz bilo koje provajderske kuce gde uplacujem vreme mogu nekom da kazu to ili to niko nesme osim ako ja to odobrim?!?!?!
 
Odgovor na temu

devet
Banja Luka

Član broj: 62509
Poruke: 15
*.dialup.blic.net.

Sajt: www.portal-in.com


Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese05.07.2005. u 00:29 - pre 228 meseci
Pa naravno da mogu da kazu, i govore, sta mislis da ce te neko iz tvog ISP-a zovnuti ili e-mail ti poslati i reci "znas mi smo proslijedili, posudili, prodali, dali vase informacije *te i te* tom i tom"......
Admin
 
Odgovor na temu

Broj_1
Hercegovina

Član broj: 62706
Poruke: 122
*.tel.net.ba.

Sajt: www.blacknet.co.nr


Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese05.07.2005. u 12:54 - pre 228 meseci
Mrkavac cisto sumnjam da bi oni to uradili. Tvoji osobni podaci nedaju se tek tako svakome, Moraju imati dokaz da si ti napravio neki problem da bi onda "mozda" otkrili tvoj identitet.
 
Odgovor na temu

XTeam
Novi Sad

Član broj: 10525
Poruke: 249
*.pat-pool.nsad.sbb.co.yu.



+1 Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese15.09.2005. u 07:39 - pre 225 meseci
ISP je obavezan da da licne podatke nekog user-a samo pravosudnim ili istraznim organima. Nije obavezan da ih daje nikome pa ni drugim ISP. Ako user pravi neki problem, npr. "spam" ili se salje viruse, onda mu se "username" brise.

Jedan moj dobar drug je vlasnik ISP i tako mi je on rekao.

Jedni miji prijatelji su recimo imali problem sto im je racunar bio zarazen virusom i email client im je slao viruse na sve strane. Njihov ISP ih je obavestio i emailom i telefonom i dao rok od cini mi se 48 sati da srede problem ili ce im nalog biti izbrisan.

Nikoga oni ne obavestavaju (barem ne zvanicno), vec sami resavaju problem sa svojim korisnikom. Imaju obavezu cuvanja tajnosti podataka svojih klijenata.

Barem zvanicno.

E, sad, da'l neki operater kod nekog ISP, za dva piva, nekom svom drugaru da br. tel. neke zgodne cice koja je korisnik njihovih ISP usluga, to je druga stvar... :)
 
Odgovor na temu

ekhnaton1

Član broj: 55656
Poruke: 2
*.adsl.net.t-com.hr.



Profil

icon Re: programi za skrivanje IP adrese19.09.2005. u 23:28 - pre 225 meseci
to ne radi dobro...provjereno...
HIDE IP radi puno bolje...
Ekhnaton Pharaoh
 
Odgovor na temu

[es] :: Anonimnost i privatnost :: programi za skrivanje IP adrese

Strane: 1 2

[ Pregleda: 21218 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.