Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?

[ Pregleda: 4502 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?09.05.2005. u 14:20 - pre 229 meseci
Ovo je izgleda slabije posecen deo foruma pa niko ne cita sta se ovde pise. Oavko, u vezi Skype-a. Imam karticu VB-e (Internet kartica) i poslao sam moneybookers-ima kopiju iste (obe strane), kopiju ugovora sa bankom i kopiju licne karte. Dva puta! To je bilo pre 5-6 dana. Ako ne i vise. I jos uvek mi se ne javljaju. Koliko ste vi cekali da vam aktiviraju nalog i kako to uopste ide?

[Ovu poruku je menjao secret dana 10.05.2005. u 00:58 GMT+1]
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

igors
Igor Srdanovic
Srbija

Član broj: 1894
Poruke: 159
*.ptt.yu.



+4 Profil

icon Re: Pomagajte bre!!!09.05.2005. u 17:03 - pre 229 meseci
Ja sam cekao mesec dana.
Failing to plan is a plan to fail.
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pomagajte bre!!!09.05.2005. u 23:00 - pre 229 meseci
OK onda. Samo da znam da je sve u redu. Neko mi je rekao da se ceka 2-3 dana.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

bojan_p
Bojan Pavlukovic
Subotica

Član broj: 22522
Poruke: 224
*.suonline.net.

ICQ: 10007645


Profil

icon Re: Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?10.05.2005. u 13:58 - pre 229 meseci
evo kako sam ja prosao sa njima. isto imam internet visu vb, sve im poslao skenirano, i posle 3-4 dana dobijem od njih odgovor da je ok.
nazovem vb, aktiviram karticu, na njoj ima nesto eura, prijavim se na moneybokers, izaberem upload funds. prvi put kada se prebacuju pare (mozda treba uvek, do tog dela nisam stigao), treba ukucati cvv da bi se proverila kartica (valjda), i ako je sve ok, sa racuna u banci se prebacuje na moneybokers racun 2eu. transakcija nije prosla i oni mi zakljucaju acct.
dobijem mail (automatski generisan!) da nisam u mogucnosti da vrsim upload novca i da se javim njihovom service centru, tj. da posaljem skenirane dokumente vize, ugovora sa bankom....a sve su to vec dobili jednom i na osnovu toga dobio mail od njih da je sve ok i da mogu koristiti moneybokers, da mi je limit povecan...
posalo sam im jos jednom sva dokumenta pre dve nedelje i od onda nista....
:(

resenje problema lezi u nalazenju onih koji ce ga resiti
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?10.05.2005. u 15:59 - pre 229 meseci
Kako mrzim kada neke tako ozbiljne poslove rade amateri.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.dialup.neobee.net.

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?15.05.2005. u 14:23 - pre 229 meseci
Evo danas su mi aktivirali nalog. Konacno!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Platne kartice :: Koliko ste Vi čekali da vam aktiviraju nalog kod "moneybookers" kako to uopšte ide?

[ Pregleda: 4502 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.