Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Canon i stampanje (kucna izrada) fotografija ?

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon i stampanje (kucna izrada) fotografija ?

[ Pregleda: 3355 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kameni
Aleksandar Kamenkovic
Belgrade

Član broj: 27213
Poruke: 14
*.catering.co.yu.



Profil

icon Canon i stampanje (kucna izrada) fotografija ?04.05.2005. u 11:16 - pre 230 meseci
Interesuje me da li neko zna malo vise o kucnoj izradi fotografija i njihovom kvalitetu. Zapravo da li se isplati (gde se moze naci i orijentaciona cena kod nas) printer (imam Canon A510) Canonov printer koji se reklamira kao dodatna oprema za Direct Print. Jos vise bi me interesovao stampac koji moze da izradi slike bar pribliznog kvaliteta kao u Foto radnji, a da se slike pre toga mogu srediti u npr. Photo Shopu (znaci da nije direktno sa aparata). Ako neko moze da da savet da li se isplati to kupovati, koliko kosta foto papir, koliko ide na potrosni materijal (cartridze...), ili je kad se sve sabere i oduzme najisplativije dati 14 din u radnji za 10x15 sliku i 200 din za 20x30 sliku. Hvala unapred, ovo me prvenstveno interesuje jer slikam 200 slika dnevno u proseku, a bar jedno 50-ak od njih bi voleo da izradim, pa me interesuje vase misljenje...
Kameni
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Canon i stampanje (kucna izrada) fotografija ?04.05.2005. u 23:07 - pre 230 meseci
Nemj duplirati teme. Ova tema je vec obradjena na forumu i to je jos uvek aktuelna.
http://www.elitesecurity.org/poruka/739675
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalni fotoaparati :: Canon i stampanje (kucna izrada) fotografija ?

[ Pregleda: 3355 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.