Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 19200 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

niks
nikola vasić
zrenjanin

Član broj: 46998
Poruke: 14
*.67.EUnet.yu.

ICQ: 97448663
Sajt: www.myspace.com/smileydee..


Profil

icon Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!18.04.2005. u 10:32 - pre 231 meseci
Kada vec nece niko da mrdne dup.... u nasem gradu resio sam ja da napravim pomak i ogranizujem se sa par sposobnih ljudi sa Bagljasa da postavimo AP za pocetak na Bagljasu!
Dakle, kompletna mudrost postavljanja AP-a svodi se na 1 papir sa nacrtom i projekat kosta oko 300e
Ako si zainteresovan da mi pomognes i ulozis koji evro u pametnu stvar javi se na dole navedene kontakte.
Ima jako puno zainteresovanih ljudi za Wireless ali niko ne zeli da se zalaze da se napokon postavi mreza. Mozda se plase visine - postavljamo AP na 13. spratu
Znaci volja+nekoliko ljudi+300evra=wireless

Niks
0638020701
[email protected]
[email protected]
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.48.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!19.04.2005. u 22:59 - pre 231 meseci
300 evra po AP-u, ili po projektu? Jer, 1 AP ne cini mrezu.... Da li je potrebna doplata za postavljanje drugih AP-ova u istoj mrezi ili ne? Kakvu antenu postavljate i sta ide od uredjaja.Kakvu mrezu planirate, neprofitabilnu ili....I najvaznije, hocete li postaviti AP na samom krovu ili sa strane? Ako su zgrade u Junaka M.Tepica kazi mi jeli vidis sa prozora stari Bagljas?.Park kod spomenika da budem precizniji... Ja sam naravno ZA, ali ne pre Avgusta.A koliko su Zrenjaninci azurni, ne verujem da ce inace pre nesto da se desi.Javi detalje na PP ili na mail [email protected] .
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.48.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!21.04.2005. u 20:18 - pre 231 meseci
Je*biga, to sam mogao i da pretpostavim.PA KOLIKO STE VI TO ZAINTERESOVANI ZA WIRELESS MREZU KAD SE NIKO NE JAVLJA.AJDE SAD HRABRISE, JA SAM ZA.PRVO SE BUNITE STO NEMATE MREZU, A SAD NI ODGOVORA 4 DANA!!! Ma nije me briga, ja cu napraviti SVOJU mrezu na Bagljasu, a vi kako hocete.Sad mi je jasno zasto sam otisao iz Zrenjanina.Niko nije sposoban da sam nesto uradi, svi cekaju da neko prvi krene, pa ako on ne strada, onda ce jos neko da se pridruzi.....
Nema veze, ja sam se organizovao.Polako pripremam opremu.5 AP-ova do sad, dva MikroTik rutera, Stella Doradus antene, Pacific Wireless antene.Zasada.Bice jos.Tek da se zna.Postavljanje i pustanje u rad Avgusta 2005-te.A vi kako hocete....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

Grim Casual
Petrovgrad

Član broj: 33323
Poruke: 24
195.252.85.*



Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!09.07.2005. u 15:33 - pre 228 meseci
Citat:
Niko nije sposoban da sam nesto uradi, svi cekaju da neko prvi krene, pa ako on ne strada, onda ce jos neko da se pridruzi.....



Upravo zbog ove recenice,javljam se evo posle 3 meseca,i zvanicno vam saopstavam da od Wirelessa na Bagljasu,odnosno u Zrenjaninu,nema nista! Covek koji je napisao prethodnu,gore navedenu recenicu,bio je 101% u pravu.Par ljudi se javilo koji su rekli da hoce da pomognu,al samo fizicki,o finansijama niko nije hteo ni da razmislja.Sve se svelo na staru dobru konstataciju..."ajd' vi prvo probajte u kraju,sa vasom opremom,testirajte,pa ako je to stvarno dobro kao sto kazete,onda cemo se prikljuciti!"
Pa nismo ni mi ovamo sa kraja Bagljasa "rasli na bananu",a nisu nam ni finansije jaca strana.Eto,hteli smo sve drugarski,da se skupi kinta,da se uradi projekat zajednickim snagama,da za pocetak pokrijemo ovamo ceo kraj "preko mosta",ali se sa mrtve tacke uzaludnih dogovora nismo ni pomerili.

Jos jednom se potrdilo staro pravilo,Zrenjaninci se opet nisu mogli dogovoriti...nesto je trulo u drzavi Zrenjanin!
 
Odgovor na temu

cebe
Zrenjanin

Član broj: 26968
Poruke: 2
*.beotel.net.

ICQ: 147316817


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!19.07.2005. u 22:43 - pre 228 meseci
Wireless mreza postoji u ZR... SSID ZRWLAN , ch 12 . Ko kod moze da uhvati nas signal dobrodosao je da se poveze. Oprema je D Link-ova... Bilo bi zaista sjajno kad bi se i vi dogovorili da postavite AP negde na Bagljasu... To bi tada sigurno zainteresovalo mnogo ljudi.... Ovih dana smo "uhvatili" neciji signal... SSID nbomni , brzina 54 Mbps.... Zna li neko ciji je taj AP??

[email protected]
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.48.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!20.07.2005. u 00:23 - pre 228 meseci
Citat:
Wireless mreza postoji u ZR... SSID ZRWLAN , ch 12



Izvini druze, ali to nije mreza, to je AP.Ono sto nama treba je PRAVA mreza, a to podrazumeva kompletnu infrastrukturu.Ja nazalost necu moci da dodjem u Zrenjanin kao sto sam planirao za Avgust, iz razloga sto se preseljavam u novi stan i ne verujem da cu vremenski ni finansijski da budem u mogucnosti.Ali, zato postoji gomila spremne opreme koja samo ceka da bude postavljena.Problem je sto se Zrenjaninci SIGURNO nikada nece dogovoriti, jer kao sto sam i rekao, svi cekaju da to neko drugi uradi, pa ako ide onda ce i ostali da se poduhvate.Ja sam pricao sa razlicitim ljudima iz Zrenjanina, ali kad god sam pitao za opremu, nesto su izbegavali da mi odgovore.Da se razumemo, Wireless je skup sport.Ja cak ni ne zivim vise u Zrenjaninu, ali imam volju da pomognem, prvenstveno zbog prijatelja koji jos uvek zive tamo i mreza bi im dobrodosla.Dakle, kada se dogovorite, ja ulecem sa (trenutnih) 4 kompletna PC-Mikrotik Wireless rutera (BB na 5GHz i AP na 2.4), sa nekoliko komada Linksys, D-link, Netgear rutera, jednim brdom Antena, i gomilom volje da se to uradi kako treba.Znaci, nije dovoljno imati jedan AP i prozvati to mrezom.Prava neprofitabilna mreza mora da ima rutere sa statickim IP, BGP, DNS servere i odredjene servise (kao sto su game serveri i recimo DC++ hubovi).Bez toga mreza nikome nece biti interesantna.Internet je naravno u svemu tome opcija.Ali ja cisto sumnjam da je moguce postici neki dogovor u ZR.Ja cu svejedno da postavim svoju opremu, koja ce (najverovatnije) pokriti skoro ceo stari Bagljas.Za dalje cemo videti.Jedino je problem sto ce biti izvesnih zakasnjenja u odnosu na prvobitni plan iz gorepomenutog razloga......

Ajde pa ako imate volje i opreme da ucestvujete, da se organizujete, ja cu isto da pomognem pa da Zrenjanin konacno dobije Wireless mrezu....

P.S. Dobro bi bilo, napisite u nastavku posta sta imate od opreme, da bi znali sa cime raspolazemo....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

cebe
Zrenjanin

Član broj: 26968
Poruke: 2
195.252.85.*

ICQ: 147316817


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!20.07.2005. u 10:58 - pre 228 meseci
Ni NS ,a ni BG Wireless nije poceo sa 10 AP-ova.... To je ogroman kes! Poceli su od jednog, kao i mi.... Pa dodavali, kako se skupilo kesa.... Problem je sto smo se mi dogovorli o postavljanju naseg AP-a za 1 (JEDAN) dan , a ostatak ZR-a ne moze za godinu dana da se dogovori o postavljanju drugog. Za godinu dana se niko cak nije ni povezao na nas !! Svi pitaju koliko se to placa mesecno?! Sta jos nemate internet??! Ma neceemo to.... itd,itd....
Sto se tice postavljanja AP-ova mi cemo rado pomoci (bar oni koji stoje malo bolje s vremenom) , jer je to i bio nas cilj od pocetka. ZR Wireless ! Postavljali smo postove na zrenjaninskom forumu, ali to izgleda niko ne cita ! Ili ih jednostavno ne interesuje !
Nas AP je Air Plus Xtreme G DWL-2100AP . D Link-ov. Kartice su uglavnom sve DWL 510, sem moje koja je DWL G520 + grid 24dB. :-) Imali smo u planu da postavimo i server ,ali smo bili malo tesni s kesom, pa jos nismo.... :-(

PS: Uzeli smo i pojacavac za AP, tako da se sigurno vidimo u celom gradu ! ;-)
 
Odgovor na temu

ZRWLAN
Zrenjanin

Član broj: 64002
Poruke: 18
*.ptt.yu.

ICQ: 24091003


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!20.07.2005. u 14:31 - pre 228 meseci
Zašto jedan AP ne moze da čini mrežu?? Koliko ja znam da čitam DWL-2100 AP podržava 400 korisnika. Pa ja mislim da se od toga može se zamisliti neka mrežica.
Da, lakše se povežu ljudi ako ima više AP po gradu ali se ipak može napraviti mreža sa jednim AP-om. Nas ima već par i naravno funcioniše.
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.49.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!29.07.2005. u 01:03 - pre 228 meseci
Pa ne moze da primi 400 korisnika , narocito ne DWL-2100 Problem je sto taj AP nije bas najsrecniji, od D-linkovih produkata....Ja verujem da vama super radi, ali kada se bude opteretio vise pocece da trokira......Verujte mi da znam sta pricam, imam dva komada u fioci Sto se tice PRVOG AP-a u Zrenjaninu, to jeste za svaku pohvalu.Iako nije velika mreza, bar se pomaklo sa mrtve tacke.Pojacivac vam nije potreban, ako imate dobru vezu izmedju vas.O klijentima razmisljajte kada bude interesa, a dotle sa pojacivacem samo stvarate (nepotreban) sum u etru koji je ionako zagadjen....
Ja kao sto sam rekao nazalost necu doci zbog vise sile u Zrenjanin, ali cu se pobrinuti da posaljem opremu, pa cemo se dogovarati.Ono sto nam je potrebno jesu ljudi koji se razumeju u Ruting, BGP, planiranje mreze.Mesta za linkove se moraju pazljivo izabrati, da bi se smanjio sum.Moj plan su naravno 5GHz za BB linkove, i 2.4 za klijente, uglavnom koriscenjem MT rutera, dok spoljne interfejse moramo koristiti iskljucivo tamo gde je nemoguce instalirati PC-ruter.....iz razloga preformansi.....
Sad ako ste orni za posao i imate znanje onda cemo se lako dogovoriti.Ako ne, onda nista od ZR wirelessa zasada....nazalost.....

A to sto ljudi pitaju, pa normalno je da pitaju.Svima prvo Wireless asocira na internet.Ljudima treba od prve objasniti da je mreza slobodna, da AKO bude interneta onda ce se raspravljati o ceni, i da (zasada) mogu da se igraju preko mreze, instaliraju FTP servere, itd..... (moja preporuka za pocetak je .battlenet server i CS server , a posle recimo DC++ serveri itd....)

[Ovu poruku je menjao PPZ dana 29.07.2005. u 02:07 GMT+1]
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

fibula
Becskerek - Budapest

Član broj: 27560
Poruke: 130
*.blueisp.co.yu.

ICQ: 50738105
Sajt: www.muzslya.co.cc


+1 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!11.08.2005. u 15:21 - pre 227 meseci
Zrenjaninci ostavite se smrdljivog bezicnog sra*** uvedite kablovsku.
Moze da se skida redovno bar 3-4 filma dnevno! To je ustvari najveca prednost SBB-a u odnosu na bilo kog provajdera u Srbiji! Plus sto to do Nove godine treba da se poveca na 1Mbps! na SBB hub-u mozes naci skoro sve sto ti treba, filmovi, muzika, softver, sve!!! S druge strane imas 128Kbps za surf sto je vise nego OK! I sve to za pisljivih 1500 dindzi!

Uradi SBB sve samo kad im se stane na rep, primer dole:
http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?t=563

PPZ OK ono za novu !!!

[Ovu poruku je menjao fibula dana 13.08.2005. u 13:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
217.171.48.*

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!12.08.2005. u 00:32 - pre 227 meseci
E je**ga Fibula, nismo na istoj frekvenciji.Ja sve vreme pricam o SLOBODNOJ BEZICNOJ MREZI.Najverovatnije ostali momci ocekuju da bude Wireless = Internet.Ja govorim o tome da ce ova mreza (bar moj deo te mreze, ako se ikada dogovorimo u tom smrdljivom gradu da radimo svi zajedno) biti nesto IZNAD interneta.To znaci, Game serveri, Chat, DC++, Torent i ostalo, FTP i WEB servisi, pa i CS (znas o cemu pricam).Uglavnom jedan nas mali privatni internet.A ako bude konekcije sa spoljnim svetom,tj. internetom , to ce sigurno biti dostupno svima.Moja zamisao je da povezem bezicnim putem kompjutere radi lakse razmene podataka (i brze).A kome se to ne svidja, uvek ima internet provajdera koji imaju dobre ponude.Ti si vec dao informaciju o tome.Problem u Zrenjaninu je kao sto sam vec nekoliko puta rekao je da svi sede i cekaju da se desi samo.I svi cekaju da se pojavi neko ko ce da postavi AP-ove, a oni ce da kupe jednu jeftinu WLAN karticu i da imaju dzabe internet.To nazalost ne ide tako.Wireless je skup hobi, i zahteva dosta novca i vremena.Ja sam licno ulozio samo u moj BB link ovde u Atini preko 400 evra (MT server, 1 D-Link 900AP+, 2 Linksys WRT54GS, sat.Tanjiri sa feederima, Grid antene, UTP kabl i ostalo....) i jos nije ono najbolje.Krajem ovog meseca skidam sve klijente i prelazim na cist 802.11a (trostruko veci protok od 802.11b, nije za bacanje).Posle cemo da vidimo.....
U svakom slucaju ima se vremena, jer ionako nece nista bitno da se desi u Zrenjaninu, znam ja to....

p.s. ajde da se cujemo preko ICQ krajem meseca da utanacimo ono za NOVU, sto smo pricali, naravno ako jos vazi.....

[Ovu poruku je menjao PPZ dana 12.08.2005. u 01:32 GMT+1]
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

nitroy2kwor
nemanja divjak
zrenjanin

Član broj: 24991
Poruke: 73
212.62.44.*

ICQ: 58266423
Sajt: www.switch.co.yu


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!13.09.2005. u 17:06 - pre 226 meseci
Heheh pa to je zato sto ste ovde okacili post :) Pa niko ne zna :))

Dodjite na krstiarici u kanal Sobica_Zr tamo nas ima jedno 50tak a 20tak oce wifi :) cisto da znate tj ima wi fi oce mrezu ... a upravo smo pokrenuli da dobijemo ap na bolnici ako budemo imali srece: ) ajd
http://www.switch.co.yu/ads_about.php Besplatna razmena textualnih reklama.
 
Odgovor na temu

adddy
Adrijan NaN
Tamo negde u njenom srcu

Član broj: 43032
Poruke: 27
80.74.166.*

Sajt: www.zrteam.net


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!01.10.2005. u 11:43 - pre 226 meseci
e ljudi ovo i dalje radi samo sad nie na bagljasu nego se premesta na drugo mesto znam samo da ima net koji se placa 500 din 500 mb a ima i local share ako neko hoce
 
Odgovor na temu

ZRWLAN
Zrenjanin

Član broj: 64002
Poruke: 18
*.ptt.yu.

ICQ: 24091003


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!22.11.2005. u 18:02 - pre 224 meseci
Možda ce ovo i zaživeti ali možda. Možda ce da vam padne koji AP u grad. Važno da nama to već radi godinu dana. A kad budemo imali platu iz Grčke onda možemo i da napravimo čitavu infrastrukturu. Sve u svemu ipak pokušavamo da uradimo nešto u gradu, biće pristupačno tako da nemoramo da rintamu negde u inostranstu da bi imali wireless mrežu. Može to sve da se uradi.

Ko hoce nek izvoli!
 
Odgovor na temu

liberator
ZR

Član broj: 29133
Poruke: 13
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!21.07.2006. u 11:48 - pre 216 meseci
problem sa 3 ap-a , brzina 100kbps, razdaljina po 2 Km izmedju svakog.
na srednjem nema nista sluzi kao most jer nemamo opticku vidljivost.
na 1 i na 3 ap-u su 16-portni switchevi sa nekoliko kompijutera na obe strane.
kada kopiram sa srednjeg ap-a na jednu ili drugu stranu brzina je 1mbps.
a sa 1 na 3 preko srednjeg brzina ne prelazi 120kbps .
u cemu je problem
1=geneko wx-6800 grid antena 24 db,
2=geneko wx-6800 omni antena ,
3=geneko wx-6800 grid antena 24 db
811g su svi
unapred hvala
Boris
 
Odgovor na temu

liberator
ZR

Član broj: 29133
Poruke: 13
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!21.07.2006. u 11:48 - pre 216 meseci
problem sa 3 ap-a , brzina 100kbps, razdaljina po 2 Km izmedju svakog.
na srednjem nema nista sluzi kao most jer nemamo opticku vidljivost.
na 1 i na 3 ap-u su 16-portni switchevi sa nekoliko kompijutera na obe strane.
kada kopiram sa srednjeg ap-a na jednu ili drugu stranu brzina je 1mbps.
a sa 1 na 3 preko srednjeg brzina ne prelazi 120kbps .
u cemu je problem
1=geneko wx-6800 grid antena 24 db,
2=geneko wx-6800 omni antena ,
3=geneko wx-6800 grid antena 24 db
811g su svi
unapred hvala
Boris
 
Odgovor na temu

liberator
ZR

Član broj: 29133
Poruke: 13
*.dial.InfoSky.Net.



Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!21.07.2006. u 11:51 - pre 216 meseci
koje antene su dobre za 2 km
Boris
 
Odgovor na temu

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

Član broj: 3571
Poruke: 2156
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!09.08.2006. u 01:52 - pre 215 meseci
Zrenjaninci...stigli smo i do vas...na Bagljasu ,na krovu sa onim najvecim stubom gdje je studio KTV televizije smo postavili link kojim smo povezali NS i ZR...emitujemo vertikalno kao SlobodaBagljas i sve je POTPUNO BESPLATNO,ne placa se pristup na mrezu,net je vec skoro dvije godine besplatan kod nas kao i ostali mnogobrojni servisi u mrezi...
Ajd da ne kucam vise...imate malo opsirnije na http://www.freedom.org.yu/modu...p;file=viewtopic&p=575#575

Za par dana ce mo formirati i ekipu koja vam moze pomoci oko umrezavanja tamo..i opreme naravno...

Nakacite se na SlobodaBagljas ...podesite mreznu na automatiku da vam nas DHCP dodijeli IP ,bilo sta da ukucate u explorer dobicete samo www.freedom.org.yu tu imate uputstva kako i sta dalje,skinete ichat,raspakujete ga i automatski ste sa nama na mrezi i tu vas odmah preuzima neko od administratora da vas umrezi i dodijeli sve ostale parametre
Ako vam je signal OK ,odmah postajete clan jedne od najvecih i najmodernijih wireless zajednica na ovim prostorima

Pozdrav!!
/mrdja


PS

@PPZ iliti,Pero..sta sam ti obecao
 
Odgovor na temu

PPZ
Elektronicar, Panasonic professional
Broadcast equipment Authorized Service
Atina, Grcka

Član broj: 8528
Poruke: 2404
*.ptt.yu.

ICQ: 38998013


+4 Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!09.08.2006. u 20:27 - pre 215 meseci
Svaka cast momci.Ja se spremam punom parom da pomognem.....
Sva sreca sto sam svestan svoje nesvesti.U suprotnom bih bio nesvestan svoje svesti...
 
Odgovor na temu

roli
Mrdja Dragan
Razvlakac kablova na Freedom wireless
mrezi

Član broj: 3571
Poruke: 2156
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.freedom-wlan.com


Profil

icon Re: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!17.08.2006. u 00:00 - pre 215 meseci
Naravno...pomoc nikad nije na odmet...a posebno mi je interesantan onaj tvoj fider na 5.x opsegu koji na zalost jos nisam stigao da istestiram jer smo danas podigli nas prvi Freedom hot spot koji je takodjer potpuno besplatan u jednom renomiranom novosadskom restoranu na obali Dunava..
Steta sto nisi bio sa nama al...evo :

http://www.freedom.org.yu/modu...p;file=viewtopic&p=595#595

Nadam se da ce mo stici dok si na odmoru, da zajedno podignemo bar jednu ili dve bazne stanice u Tvom gradu pa da onda mogu na miru da radim jos duzi 70 km-ski link ka Beogradu odatle



Pozdrav!!

/mrdja
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Wireless mreže i ISP :: Wireless ZRenjanin - 1. lokacija naselje Bagljas!!

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 19200 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.