Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako otvoriti paypal nalog u SiCG

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 68168 | Odgovora: 174 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nedeljko
Nedeljko Stefanović

Član broj: 314
Poruke: 8632
195.222.97.*



+2789 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG23.03.2009. u 19:11 - pre 183 meseci
A šta ako neko ima server u inostranstvu, pa mu pristupa preko računara odavde, a server komunicira sa strane IP adrese sa PayPal-om? Kako se niko toga ne seti?
Nije bitno koji su zaključci izvučeni, već kako se do njih došlo.
 
Odgovor na temu

El_Nino
Bečej/Novi Sad

Član broj: 46592
Poruke: 160
79.101.86.*

ICQ: 192742585
Sajt: www.valleyofwishes.net


+3 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG16.04.2009. u 15:59 - pre 182 meseci
Evo da se pohvalim - od danas sam veryfied PayPal member...

Posto imam prijatelja u USA, otvorio mi je besplatnu debitnu VISA karticu sa kojom sam bez problema verifikovao PP nalog.

Upravo sam produzio svoj nalog na RapidShare-u...

Evo kako to izgleda...

[url]http://i41.tinypic.com/2d15vev.jpg[/url]

PP ne pravi za sada nikakvih problema sa time sto ja pristupam sa nasih IP adresa a nalog je registrovan na USA ime, USA adresu i USA karticu.
 
Odgovor na temu

Ljubo46
Ljubisa Domanovic
Cacak

Član broj: 141871
Poruke: 215
93.86.183.*



+1 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG20.04.2009. u 00:58 - pre 182 meseci
Pošto u Srbiji nema paypal zašto nam nisu blokirali sve ip adrese odavde prema njima. Ja imam uredno nalog kod njih, kao zemlju sam naveo uk i plaćam rapidshare uredno. Kako mi stigne novac ja nedam da mi leži kod njih nego odma plaćam. Onda me posle nekog vremena blokiraju i ja otvorim drugi nalog. Dosad sam otvarao preko 50 puta nalog. Ko ih džebe kad su majmuni. Umesto da nam puste servis kao ljudima oni misle da smo mi neke životinje koje nisu dosledne njihovog servisa.

Toliko od mene .. Ljubo.
 
Odgovor na temu

RichardNixon

Član broj: 247578
Poruke: 1
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG18.01.2010. u 10:23 - pre 173 meseci
Imam pitanje. Imam prijatelja u Nemackoj, dolazi u Srbiju svaka 3 meseca. Hocu da narucim neke stvari sa ebay-a, i naravno potreban je paypal. Taj prijatelj mi moze otvoriti paypal nalog na svoje ime, ali kako ja da placam iz Srbije? Ne bih hteo da trosim njegov novac. Da li moze on da mi otvori nalog a ja da placam odavde iz Srbije recimo visa internet platnim karticama?
 
Odgovor na temu

slocky
Nikola Cvetkovic
Nis,Srbija

Član broj: 252323
Poruke: 2
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG22.02.2010. u 01:43 - pre 172 meseci
bas mi je neophodno potreban eBay pa sam sestra mi je rekla da to sto radim mogu da upotrebim kao magistarski rad za neki IT fakultet :)))


1. Odete na paypal stavite da vam je zemljda Bosna i toliko ako hocete da kupite... i reigistrujete Visa Internet karticu Banca Intesa. Verifikujete e-mail adresu , verifikujete karticu ( sa kartice ce PayPal da vam skine odredjenu sumu do 3 eura koja ce vam biti vracena sto je dokaz da vasa kartica radi ) time ste postali Verifikovani clan PayPal-a

a sada :))) kako prodati na eBay pa evo ovako... postoje dve solucije
prva solucija se odnosi bas na vas i na sve ostale koji imaju rodjake .

kao verifikovani clan PayPal-a sto sam objasnio gore kako se postaje mozete da saljete novac bilo kome u okviru PayPal-a . Prosto idete na send money i upisete email adresu prijatelja koji ima paypal .. automatski novac ce sa vaseg accounta biti prebacen na account ciji ste mail ukucali. Tako da ce se novac naci na PayPal accountu vaseg prijatelja... on podigne novac i prosledi ga vama .

Za sve one koji nemaju rodjake ... kako prodati na eBay-u MONEYBOOKERS je sastavni deo eBay-a bas kao i PayPal

1. postanete PayPal verified ( sto sam objasnio gore kako se postaje) Visa Internet karticom
NAPOMENA : ovo je potrebno da bi eBay imao potvrdu da cete da platite troskove aukcije kada budete prodavali . Zbog toga sto eBay uzima proviziju od prodatih stvari na njihovom sajtu ... tako da kada budete prodali nesto provizija ce vam biti skinuta sa Visa INTERNET kartice. Zbog toga sto ste PayPal verified user oni garantuju eBay-u da je vasa kartica ok i da postoje sredstva na njoj.

2. Posto ste postali PayPal verified za sta vam je potrebno 10 minuta pod uslovom da imate Visa INTERNET karticu . Odete u opcije PayPal sajta na vasem accountu i enejblujete PayPal za eBay

3. otvorite dva devizna racuna u Banca Intesi, za prvi vezete Visa INTERNET ,a za drugi Visa ELECTRON karticu ( otvaranje oba racuna i kartica je besplatno )
NAPOMENA : PayPal ce prihvatiti samo Visa INTERNET karticu ( Kartica koja je vezana za devizni racun koji moze samo da salje novac ) dok Visa ELECTRON moze i da prima na racun i da salje sa njega

4.idete na www.moneybookers.com i registrujete se . ( mnogo ozbiljniji i sajt sa manjom taksom od eBay-a koga koriste svi ozbiljniji trgovci kada god su prilici )
verifikacija adrese stanovanja : Posle 3-4 dana na kucnu adresu ce vam stici pismo sa 6 karaktera . idete na verify address i ukucate tu kombinaciju brojki i slova i time ste potvrdili da bas vi zivite na toj adresi .
verifikacija e-maila je standarna
verifikacija deviznih racuna : verifikuje se samo jedan racun svi ostali ce biti automatski dodati . Odete u Banca Intesu i odnesete uputstvo koje cete dobiti na sajtu moneybookers . Uputite savetnika da pod NOSTRO doznakom izvrsi uplatu na racun moneybookers-a . U roku od 4-6 dana na vasem racunu moneybookers ce se naci suma koju ste poslali ( preporuka je da se uplati 5 eura , mozete i manja , ja sam recimo uplatio 2 EUR posto sam prevideo :))) pisalo je bas sitnim slovima.
verifikacija kartica : moneybookers ce vam skinuti odredjenu svotu 1.1 - 2.5 EUR sa kartice , potom odete na online Banca Intesa i ulogujete se pomocu vaseg PIN-a , pogledate koliko su vam skinuli : ako su vam skinuli 1.45 EUR u polje za verifikaciju ukucate 1.45 sto znaci da je ta kartica bas vasa posto samo vi znate koliko su vam skinuli sa racuna .
KONACNO enable eBay za Moneybookers !!!!!
time ste dobili account sa kojim mozete da prodajete na eBay-u
NAPOMENA : sav novac koji vam bude skinut sa kartica bice na vasem moneybookers accountu mozete da ga podignete kada god zelite , NOSTRO doznaka kosta 400 dinara i 30 EUR depozita koji ce vam biti vracen posle 30 dana
kada odete na eBay idete na sell tamo gde vam pise da upisete PayPal email adresu idete na advanced i dodate moneybookers , odstiklirate polje za PayPal i GOTVOOOOO .
mozete da prodajete na eBay-u do mile volje .

P.S. ono za magistarski rad se salim ... mozda ovo deluje malo komplikovano ali radiiiiii !!!! zamislite kako je meni bilo dok sam sve to zavrsio bez icije pomoci .... to je bilo ono NOSTRO sta ???? heheh
 
Odgovor na temu

ZorzNS

Član broj: 252728
Poruke: 37
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG25.02.2010. u 02:25 - pre 172 meseci
Evo shta mi izbaci kada verifikuje karticu -

"This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card."

Izabrao sam BIH i ukucao sam svoju adresu gde zivim u Novom Sadu, i kod provere kartice je to ispisalo. Kartica je intesina internet kartica. Shta sad?
 
Odgovor na temu

zemun88
Beograd - Zemun, Srbija

Član broj: 152727
Poruke: 442
95.180.55.*



+112 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG23.04.2010. u 16:20 - pre 170 meseci
Nishta!
 
Odgovor na temu

nikolalhs22
Beograd,Srbija

Član broj: 266979
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG26.08.2010. u 11:27 - pre 166 meseci
da li neko moze da mi kaze kako se uplacuju pare na paypal da li moras da imas kreditnu karticu ili...
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG26.08.2010. u 13:20 - pre 166 meseci
Citat:
nikolalhs22: da li neko moze da mi kaze kako se uplacuju pare na paypal da li moras da imas kreditnu karticu ili...
O tome ima ovde vec prilicno tema ali znam da je tesko traziti kroz more poruka, pa cu ti reci ukratko, a ti posle citaj teme.

Pare na PayPal se ne uplacuju, nego se pomocu njega premestaju sa jednog mesta (banka) na drugo mesto (prodavac).

Odes u banku, po svemu sudeci ljudi imaju najmanje problema sa Intesa Internet Visa karticom, i trazis tu karticu. Ona se ceka nedelju, dve, kako kad. Istovremeno otvoris devizni racun na koji ces uplacivati pare a sa koga ce ona Internet kartica trositi pare.

Kad dobijes karticu ides na sajt PayPala i otvaras nalog. Buduci da za Srbiju ne mozes da otvoris nalog malo ih lazes, napises tamo u rubriku zemlja neku drugu, Slovenija je mozda najbolja, a kao region Srbija. Kad si otvorio nalog onda mozes da kupujes stvari sa sajtova koji primaju PayPal kao nacin placanja.

To ti je to, uprosceno.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

nikolalhs22
Beograd,Srbija

Član broj: 266979
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG26.08.2010. u 14:25 - pre 166 meseci
hvala na informaciji
 
Odgovor na temu

navigare

Član broj: 158258
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG28.08.2010. u 19:22 - pre 166 meseci
Pare na PayPal se ne uplacuju, nego se pomocu njega premestaju sa jednog mesta (banka) na drugo mesto (prodavac).

brate mili, lupio si pa si ostao ziv, da bi mogao da placas pay palom, moras da imas na tvom pay pal accountu novac za placanje
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG28.08.2010. u 19:25 - pre 166 meseci
Netačno. Možeš da imaš novac na PayPal računu, a možeš i samo da preko PayPala platiš sa svoje kartice bez toga da prvo deponuješ novac na PayPal račun.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

navigare

Član broj: 158258
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG29.08.2010. u 11:50 - pre 166 meseci
sta je netacno? pay pal je pay pal a kartica je kartica, bila visa ili mastercard. Ako placas karticom, to ne znaci da si platio pay palom vec karticom a te pare ti se skidaju sa racuna od kartice a ne od pay pala. Ne brkajte babe i zabe
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG29.08.2010. u 13:46 - pre 166 meseci
Citat:
navigare: Pare na PayPal se ne uplacuju, nego se pomocu njega premestaju sa jednog mesta (banka) na drugo mesto (prodavac).

brate mili, lupio si pa si ostao ziv, da bi mogao da placas pay palom, moras da imas na tvom pay pal accountu novac za placanje
Netacno. Ja nikad ne uplacujem pare na PayPal a ipak placam njime. A sta on radi "ispod haube" bas me briga. Niti sam strucnjak da o tome raspravljam, a pretpostavio sam da ni kolega nikolalhs22 nije bas strucnjak pa sam odgovorio kratko i uprosceno i uputio ga da kasnije pretrazuje po temama o tome. Ne mogu da prihvatim tvoju kritiku u celini. Da si rekao 'Moze tako, a moze i ovako ..... ' onda bi bilo OK, ali ti proglasavas za lupanje nesto sto provereno radi.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

navigare

Član broj: 158258
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG29.08.2010. u 22:54 - pre 166 meseci
ne znam kako to moze tako da radi, jer pay pal je virtuelni racun na kome moras da imas novac da bi nesto uplatio, ako mislis da novac samo protutnji preko pay pala a da oni ne vide da je bilo na racunu nesto, nema sanse. Ja imam 2 pay pal racuna, oba su morala da idu preko kartice, tj u mom slucaju mastercard. Znaci ako tipa kupim nesto sto kosta 45 eura a na pay pal racunu imam samo 23eura, onda ce mi sa racuna skinuti ostatak od navedence cifre. Placanje pay palom i karticom su dve vrste placanja, nemaju veze jedno sa drugim. Kad se placa karticom, onda moras da ostavis bukvalno sve podatke primaocu novca, a pay palom samo adresu, tako da je to sto se ovde prica netacno i zato sam tako rekao. I sve ovo nema veze sa karticama koja se ovde prave, nego u inostranstvu. Ja koristim pay pal vec 2 godine svakodnevno i mogu da kazem da sam se naslusao svacega na forumu u vezi pay pala
ljudi pokusavaju da naprave pay pal nalog, ali to uopste nije jednostavno iz sadasnjeg ugla, a pitanje je kada ce biti omoguceno za siroke narodne mase...
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG29.08.2010. u 23:04 - pre 166 meseci
PayPal može da koristi samo prodavac, a ti dođeš i plaćaš karticom ili možeš PayPal da koristiš i ti za deponovanje novca (preneseš sa kartice, pa plaćaš sa PayPal računa) što ti daje dodatne mogućnosti.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG30.08.2010. u 02:53 - pre 166 meseci
Cini mi se da se ovde radi o nesporazumu. Kao sto sam vec naglasio, ja nisam strucnjak za to, pre se moze reci da sam pocetnik, tek pocetkom ove godine sam nabavio Internet Visa debitnu karticu kod Inesa banke.

Dakle, iz pocetka. Podneses molbu za Internet Visa karticu, kojom se moze iskljucivo placati preko Interneta, nema magnetni deo, ne mozes nigde njom da platis, ni u prodavnici, ni u bakomatu, nista pod milim bogom.

Kartica se "napaja" parama sa deviznog racuna, koji moras da otvoris u te svrhe.

Sad sam gledao svoj PayPal nalog - tamo stoji stanje 1,5 EUR od samog pocetka naloga. A nabrojane su razne moje transakcije i isto tako lepo pise da PayPal preuzima pare sa kartice Visa br. xxxxxxxxx.......... a koja te pare preuzima sa deviznog racuna. Sve je jasno i OK. Pise nesto "Tip transakcije: zaduzivanje kreditne kartice". Dakle, pare zaista protutnje preko PayPala ali njima je svejedno da li su camile nedeljama na PayPal nalogu pa uplacene mom prodavcu ili su u jednoj sekundi podignute sa moje kartice a u drugoj sekundi uplacene prodavcu, ubedjen sam da oni svoje uzmu za transakciju u svakom slucaju.

Drugi razlog zasto pare treba da stoje na deviznom racunu a ne na PayPal je u mom slucaju Google Checkout a verovatno ima jos takvih servisa. Slucajno sam naleteo na coveka, posrednika, koji mi kupuje robu u SAD i salje ovamo a posluje sa Google Checkout. On mi poslje invojs, ja prihvatim, ulogujem se na Google Checkout, prihvatim da se taj invojs plati tim putem, opet se pare skidaju sa vec spomenute Visa kartice, odnosno deviznog racuna i sve se obavi u 10-tak sekundi.

Bez brige da oni znaju sta si ti radio, bilo da je stajalo na racunu danima bilo da je protutnjalo, i bez brige da uzmu proviziju za sebe. I na listingu se sve lepo vidi - ovo placeno PayPalu, ovo Googlu i to je to. To tako lepo radi da ja prosto ne mogu da verujem, klik, klik, platim nesto u UK, klik, klik - odose pare u Hong Kong, ma milina bozja.

Naravno, pokusam da vidim stanje na domacem sajtu, domace banke, pa pise - ustvari, ne pise. Ja platio, a ne vidi se. I tako cami 6 dana, tek onda im dodje, svaku stvar makar malo zeznemo. A oni "ludaci" na zapadu / istoku mi onda napisu: "Postovani, upravo je postar odneo vasu posiljku iz nase kancelarije u postu i bice vam danas poslata." sto samo po sebi ne bi bilo nista cudno da se ne radi o nedelji. Lepo sede ljudi i rade, nedelja ili ne, biznis ne stoji!

[Ovu poruku je menjao tdjokic dana 30.08.2010. u 04:07 GMT+1]
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.240.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG30.08.2010. u 03:06 - pre 166 meseci
Evo pise izricito u jednom objasnjenju placanja:

"Pay securely with a PayPal balance, credit card, or bank account." Znaci, mozes da platis sa parama koje su na PayPalu, kredit kartici ili bankovnom racunu, a prodavac isto tako moze da povuce pare na svoj bankovni racun ili karticu ili ih ostavi na PayPalu, pa placa tim parama sta mu treba:

* Sellers or recipients can withdraw funds from a PayPal account to a bank account or credit card.
* Or, they can use their PayPal balance to pay online.

Jos jednom objasnjenje da sam rekao coveku ono najobicnije, jer ovo ostalo je vec za iskusnije korisnike, pogotovu u nasim uslovima, kad imamo polu-legalne naloge na PP. Drzis 500 evra na PP pa nesto zeznes i oni ti blokiraju pare!? Hvala, ali ne, hvala.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

navigare

Član broj: 158258
Poruke: 89
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG30.08.2010. u 13:10 - pre 166 meseci
jednom za svagda, da se vise ne dezinformisu ljudi sto se tice pay pala:

znaci da bi mogao da otvoris pay pal racun ( vazi za evropu) moras da predas zahtev u banci u kojoj imas racun za karticu ( visa ili master). Posle nekoliko dana dobijes tu karticu i na osnovu te kartice mozes da otvoris pay pal racun.
S vremena na vreme pay pal aktuelizira tvoje podatke i trazi skeniran dokument da se posalje (pasos ili licna karta), prijava boravka i neki racun koji glasi na tvoje ime. Imas fore 30 (ili 40 dana) da kad ti posalju taj zahtev da im vratis trazene dokumente. Ako im to ne dostavis u predvidjeno vreme, logicno je da blokiraju tvoj pay pal nalog. To uglavnom traze za nalog koji je premier i biznis. Ako samo placas, mislim da ni to ne traze, ali u slucaju da primas novac, to je obavezno.
Pay pal je vlasnistvo pay life firme tj banke, a kao sto svi znamo, ebay je vlasnik i ebay-a, skajpa i pay pala.
Da bi nesto platio pay palom, logicno je da moras da imas novac na pay pal racunu. Da bi ljudi lakse razumeli, najjednostavnije je porediti sa kreditom za mobilni telefon. Koliko imas na racunu, toliko mozes i da platis, osim u slucaju kad to malo prevazidje sumu, u tom slucaju se taj ostatak oduzme sa kreditne kartice. Google checkout nema nikakve veze sa pay palom!!! ja ga licno ne koristim, za sada samo pay pal i to sasvim solidno funkcionise, osim u slucaju kad je neki konflikt po sredi, e onda to malo vise traje, i tu oni presudjuju da li je kupac ili prodavac u pravu, na osnovu dostavljenih dokaza.

Posto ja nemam kreditnu karticu banke intese, nemam pojma kako to ovde funkcionise, a i ne interesuje me jer koristim 2 pay pal racuna

pay pal moze bilo ko da koristi, ne samo prodavac kao sto je rekao jedan clan foruma gore, vec i kupac tj fizicko lice, mada ne mora da znaci da je prodavac pravno lice tj firma
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG30.08.2010. u 16:49 - pre 166 meseci
Izvini, a zasto ti svo vreme pricas o necemu sto NE VAZI ovde? Ja bio ubedjen da mi pricamo o ovdasnjem zivotu i problemima. Tako ispada da smo pricali o 2 potpuno razlicite stvari.
Citat:
navigare: Google checkout nema nikakve veze sa pay palom!!!
Tacno tako. I mnogo mi je drago da je tako. Spomenuo sam ga samo zbog opste informisanosti o online kupovini.
Citat:
Da bi nesto platio pay palom, logicno je da moras da imas novac na pay pal racunu.
Dobro, mozes li mi onda objasniti sta znaci ovo: ""Pay securely with a PayPal balance, credit card, or bank account." sto sam nasao na www.paypal.com. Ne pise 'ovo mora, a u krajnjem slucaj moze i ovo drugo'.

Citat:
Posto ja nemam kreditnu karticu banke intese, nemam pojma kako to ovde funkcionise, a i ne interesuje me jer koristim 2 pay pal racuna
Ovo ne shvatam. Sta za PayPal nalog znaci "ovde" i "tamo"? Ako vec uspes da otvoris nalog koji svi prihvataju, onda je to onaj nalog od "tamo" i poslovanje domace banke (sporo obavestavanje korisnika o stanju na deviznom racunu i ostale nevazne stvari) uopste vise nema uticaja na placanje PayPalom.

Ja sam platio od pocetka godine recimo 10 stvari i ni jednom nisam unapred stavljao novac na PayPal niti znam kako se to radi. Jednostavno postujem postupak koji funkcionise i to je sve - PayPal redovno uzima novac sa kartice a ona sa deviznog racuna. Mozda je ovo sto ti pricas opet za neke naprednije opcije, biznis i profi ili kako se vec zovu, ali ova obicna usluga funkcionise ovako.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Poslovanje :: E-Transakcije :: Kako otvoriti paypal nalog u SiCG

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 68168 | Odgovora: 174 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.