Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Winamp for mac os x

[es] :: Mac software :: Winamp for mac os x

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 16964 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Chika-nedja
nedja pavlovic
Privatna firma
Novi Sad

Član broj: 45441
Poruke: 98
*.ptt.yu.

Sajt: www.serbiansite.com


Profil

icon Winamp for mac os x24.03.2005. u 18:41 - pre 232 meseci
Nasao sam samo neku verziju koja je za mac os 9. Prvo sto se pojavi na google kada ukucam winamp for mac os. Ali to nije to. Pa ako neko zna>>>>>>>>
I ja sam jednom video konja na Adi
Ciganliji
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Winamp for mac os x24.03.2005. u 19:04 - pre 232 meseci
samo da te pitam - zasto pored iTunes-a terati WinAmp?
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Winamp for mac os x24.03.2005. u 20:03 - pre 232 meseci
Mislim da su batalili razvoj Winampa za OS X. A i ja da ponovim pitanje, šta će ti Winamp pored iTunesa?
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

SIT

Član broj: 30468
Poruke: 292
*.xdsl.beograd.com.



Profil

icon Re: Winamp for mac os x24.03.2005. u 20:20 - pre 232 meseci
Citat:
madamov: Mislim da su batalili razvoj Winampa za OS X. A i ja da ponovim pitanje, šta će ti Winamp pored iTunesa?

itunes... ...šta?
Stay In Tune
 
Odgovor na temu

iceboy
Beograd

Član broj: 10025
Poruke: 80
217.26.75.*

ICQ: 29551600
Sajt: technodrombg.deviantart.c..


Profil

icon Re: Winamp for mac os x24.03.2005. u 21:39 - pre 232 meseci
hehe mozda milkdrop visuals ;)
znate li ima li gde nekih zanimljivih visualisationsa za itunes kao sto ima za winamp?
 
Odgovor na temu

MacOS
ljubisha
Karaburma

Član broj: 18300
Poruke: 641
*.dialup.sezampro.yu.

Sajt: ljubisha.net


+12 Profil

icon Re: Winamp for mac os x25.03.2005. u 15:12 - pre 232 meseci
hehe mozda milkdrop visuals ;)
znate li ima li gde nekih zanimljivih visualisationsa za itunes kao sto ima za winamp?
*******

Pa zar to nije opsesija pisi vidnoze korisnika. Kad ne uzivaju u OSu ostaje im bar da se loze na neke vizuelne efekte u ruznom Winampu. :((
Svako ima pravo na mišljenje a ima budala koje se tim pravom i koriste.
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Winamp for mac os x25.03.2005. u 16:09 - pre 232 meseci
Ja i na PC-ju koristim iTunes.
iTunes je neuporedivo bolji od Winamp-a.

A evo zašto neki koriste Winamp umesto iTunes-a (ova poslovica sve objašnjava):
"Zašto raditi nešto na lak način kad može komplikovano"
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
*.83.beocity.net.

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Winamp for mac os x26.03.2005. u 11:26 - pre 232 meseci
Po novim istraživanjima 20% korisnika iPod-a ima nameru da kupi Mac računar!

Aj sad polako... korisnici su toliko oduševljeni lepotom, jednostavnošću i kvalitetom iPod-a da će da kupe stoni računar samo zato što ga ista firma proizvodi (Apple).

Iskreno:
Žalim ove pacijente koji se primaju na WinAmp koji VEROVALI ILI NE nemaju pojma da koriste iTunes... evo već sam se iznervirao... odgovoriću drugi put... taman mi izbrisali poruku.

p.s. Znaš kad me iznerviraju... kad vide iTunes i STRUČNO prokomentarišu... pa to je isto ko windows media player!!!!!
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

madamov
Milan Adamov
vlasnik
Adamov Konsultacije d.o.o.
Beograd, Srbija

SuperModerator
Član broj: 21939
Poruke: 4413
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.

Sajt: www.adamov.rs


+138 Profil

icon Re: Winamp for mac os x26.03.2005. u 20:31 - pre 232 meseci
Jedna od najlepših mogućnosti koje ima iTunes je Music Sharing koji radi po principu streamovanje muzike. Na jednoj lokaciji na kojoj sam administrirao servere sam postavio jednu mašinu za "Music" server sa svim MP3 fajlovima koje su zaposleni (njih oko osamdeset) imali, negde oko 20 GB istih. Posle par nedelja smo ustanovili da se download sa interneta značajno smanjio.
 Certified Trainer Mojave 101 macOS Support Essentials 10.14
http://www.adamov.co.rs http://milan.adamov.rs http://www.infinitum.rs
 
Odgovor na temu

KarakorukaJapan
Kući sam

Član broj: 49449
Poruke: 351
212.200.69.*



Profil

icon Re: Winamp for mac os x28.03.2005. u 22:09 - pre 232 meseci
Svi mi koji koristimo iTunes (ja ga koristim više od 3 god.) znamo kako iTunes lepo sređuje muziku na kompjuteru. Sve stavi u jednu muzičku fasciklu, pa to onda lepo po fasciklama rasporedi po izvođaču, albumu... a i kad otvorimo iTunes muzika je lepo raspoređena po vrsti muzike, izvođaču, godini, albumu...

Pre par meseci dođe kod mene jedan čovek (čitajte MAJMUN) i kaže mi da je WinAmp mnogo bolji i da mu je glupo to što iTunes raspoređuje muziku po autoru, albumu... jer on želi da mu sva muzika (MP3 datoteke) budu u jednoj fascikli, a ne da su pesme svakog autora u zasebnoj. Taj čovek koristi neki nenormalno komplikovani program da s CD-a prebaci muziku u MP3, a onda te datoteke kopira u fasciklu s muzikom, pa ih ubacuje u WinAmp (mora da pravi play liste)...

MP3 datoteke su mu u takvom haosu, razbacane su mu svuda po kompjuteru i pojma nema ko je izvođač neke pesme, s kog je albuma ta pesma... Kad mu kažeš da ti nađe sve pesme od nekog izvođača koje ima i da ti ih snimi na CD, njemu treba oko pola sata da pronađe sve te pesme, pa ih onda kopira u zasebnu fasciklu, a onda ih s programom NERO snima na CD.

Pa, ukoliko volite haos i anarhiju na vašem kompjuteru onda koristite WinAmp (pored koga morate imati još nekoliko programa kako biste konvertovali CD-ove u MP3 i snimali CD-ove)
Pozdravljam ve svi
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
*.83.beocity.net.

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Winamp for mac os x29.03.2005. u 16:48 - pre 232 meseci
Naravno, vaše CD-ove importujete u AAC file, em manji od MP3 em mnogo kvalitetniji od MP3.

Obično na iTunes for Windows korisnicima isključim u preferences/advanced-keep iTunes music folder organised i copy files to iTunes Music folder...
tako da mogu pored WinAmp-a da isprobaju iTunes sve dok........
ne deinstaliraju WinAmp i uključe gore pomenute opcije za organizovanje muzike u foldere i kopiranje iste u iTunes Music folder pri dodavanju u iTunes.... tada se pitaju kako su mogli bez ovoga da žive!

Jedna mnogo zanimljiva stvarčica je kad imate muziku na cd-u i hoćete da iskopirate u comp... naravno samo prebacite u iTunes ali u deo gde se nalaze playliste i to ne u neku playlistu nego na prazno mesto gde iTunes otvori novu playlistu sa imenom cd-a!

Ima li ko još neku zanimljivu "prečicu".
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

henrik
Nebojša Kuzmanović
Ogilvy&Mather
Beograd

Član broj: 13843
Poruke: 772
*.yubc.net.

ICQ: 341761597


Profil

icon Re: Winamp for mac os x30.03.2005. u 15:42 - pre 232 meseci
U bre, ala ste zapeli po jadnom WinAmpu...ne znam šta vam toliko smeta kod njega, osim to što je sa neprijateljske platforme. Odličan piece of software.
%%pinball fantasies

DizajnZona
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
*.83.beocity.net.

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Winamp for mac os x30.03.2005. u 15:59 - pre 232 meseci
Citat:
henrik: U bre, ala ste zapeli po jadnom WinAmpu...ne znam šta vam toliko smeta kod njega, osim to što je sa neprijateljske platforme. Odličan piece of software.


Neprijateljske platforme? Nemamo nikakvih "neprijateljskih" afiniteta... jednostavno proveo sam dosta vremena i u jednom i u drugom da bi rekao svoje mišljenje... ako je tebi WinAmp "odličan piece of software" žalim slučaj.

p.s. reci mi samo šta ti se sviđa kod WinAmp-a ako ima išta?
Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

iceboy
Beograd

Član broj: 10025
Poruke: 80
217.26.75.*

ICQ: 29551600
Sajt: technodrombg.deviantart.c..


Profil

icon Re: Winamp for mac os x30.03.2005. u 19:10 - pre 232 meseci

Citat:
MacOS: hehe mozda milkdrop visuals ;)
znate li ima li gde nekih zanimljivih visualisationsa za itunes kao sto ima za winamp?
*******

Pa zar to nije opsesija pisi vidnoze korisnika. Kad ne uzivaju u OSu ostaje im bar da se loze na neke vizuelne efekte u ruznom Winampu. :((


nema sta da se loze na visualisations, milkdrop i jos neki su jako dobri steta sto ne mogu na itunes, oni visualsi sto idu uz itunes su totalni trash

jeste da je itunes bolji, ali winamp nije niti ruzan, niti los software
 
Odgovor na temu

iceboy
Beograd

Član broj: 10025
Poruke: 80
217.26.75.*

ICQ: 29551600
Sajt: technodrombg.deviantart.c..


Profil

icon Re: Winamp for mac os x30.03.2005. u 19:13 - pre 232 meseci
+ kako mozes da pricas o ruznom, pogledaj svoj site koji si naveo u profilu ;)
 
Odgovor na temu

henrik
Nebojša Kuzmanović
Ogilvy&Mather
Beograd

Član broj: 13843
Poruke: 772
*.etf.bg.ac.yu.

ICQ: 341761597


Profil

icon Re: Winamp for mac os x31.03.2005. u 00:06 - pre 232 meseci
Citat:
Darko Selakovic: Neprijateljske platforme? Nemamo nikakvih "neprijateljskih" afiniteta... jednostavno proveo sam dosta vremena i u jednom i u drugom da bi rekao svoje mišljenje... ako je tebi WinAmp "odličan piece of software" žalim slučaj.

p.s. reci mi samo šta ti se sviđa kod WinAmp-a ako ima išta?


Sviđa mi se WinAmp kao WinAmp, odličan programčić, a ne znam zašto bi "žalio slučaj" što je tako? Pošto ga ti pljuješ, verovatno znaš zašto to radiš. A pošto kažeš "ako ima išta", pitam se da li si ga koristio uopšte. Biće da je ipak neprijateljska platforma u pitanju. Think different.
%%pinball fantasies

DizajnZona
 
Odgovor na temu

_cika_kosta
Jovan Jovanovic
Kragujevac

Član broj: 38311
Poruke: 58
*.228.eunet.yu.



Profil

icon Re: Winamp for mac os x31.03.2005. u 00:44 - pre 232 meseci
ljudi,get low!!!!
ako je neko u mogucnosti da svoj komp prikljuci na prof. ozvucenje,i u preff iTunes-a ukljuci sound enhancer,pa nakon toga istu kompoziciju cuje i na WinAmp-u osetice razliku...onu pravu razliku koja pod 1 cini iTunes boljim.od kad sam pre par godina skinuo prvu verziju iTunes-a za pc,on mi je default player!
zašto je pile prešlo ulicu??
 
Odgovor na temu

diff

Član broj: 45094
Poruke: 21
*.ia3.marketscore.com.



Profil

icon Re: Winamp for mac os x31.03.2005. u 06:55 - pre 232 meseci
Prvo, odmah da kazem da koristim i winamp i itunes pod windowsom. Dalje, licno mislim da je preovladavajuci nacin koriscenje audio playera sledeci: pokrenes, ucitas playlistu, minimizujes i zaboravis da postoji, tako da mali winamp ipak deluje kao prakticnije resenje od itunesa (koji mi pojede u proseku oko 30 mega mem).

btw u kvalitet reprodukcije ne bih zalazio, ne samo zbog postojanja zilion pluginova za winamp, vec i zbog toga sto je to krajnje subjektivna stvar :)


 
Odgovor na temu

_cika_kosta
Jovan Jovanovic
Kragujevac

Član broj: 38311
Poruke: 58
*.229.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Winamp for mac os x31.03.2005. u 10:21 - pre 232 meseci
pa to da je subjektivna stvar oko kvaliteta reprodukcije nikako nije tacno!!jedino ako je tebi nebitno da li ces muziku slusati na aktivnim zvucnicima od 700din. ili na nekom kvalitetnom ozvucenju,a sto se pluginova tice veliki broj njih sam probao i niti jedan ne poboljsava kvalitet reprodukcije,vec daje neke dodatne efekte koji su uzgred toliko prosti da sam kao klinac slicno dobijao kombinovanjem kondenzatora i kalemova u minijaturnim nazovi skretnicama.

ps.ima nekih kojima je kvalitet zvuka na 1. mestu!
zašto je pile prešlo ulicu??
 
Odgovor na temu

Darko Selakovic
Čačak

Moderator
Član broj: 17289
Poruke: 499
*.83.beocity.net.

Jabber: darkoselakovic@gmail.com


+5 Profil

icon Re: Winamp for mac os x31.03.2005. u 11:04 - pre 232 meseci
Citat:
henrik: Sviđa mi se WinAmp kao WinAmp, odličan programčić, a ne znam zašto bi "žalio slučaj" što je tako? Pošto ga ti pljuješ, verovatno znaš zašto to radiš. A pošto kažeš "ako ima išta", pitam se da li si ga koristio uopšte. Biće da je ipak neprijateljska platforma u pitanju. Think different.


Što smo se uhvatili za "neprijateljsku platformu"... zaista nerazumem tu reč, nemam ništa protiv WinAmp-a ali kad nam je Apple dao za Windows iTunes od tada su svi moji prijatelji na moje INSISTIRANJE instalirali iTunes pored WinAmp-a... danas nijedan od njih nema WinAmp na mašini jer su ih SAMOVOLJNO deinstalirali (mislim na WinAmp, da ne bude zabune)... mislim da je najpoštenije da korisnici koriste paralelno i jedan i drugi a ne da kao većina njih samo proba iTunes i prokomentariše, posle pola minuta provedenog u njemu, pa nesviđa mi se... mnogo je prost... i deinstalira ga.

E da, još uvek mi nisi dao jedan pozitivan plus za WinAmp tj. "ako ima išta"... mislim na to šta se tebi sviđa na WinAmp-u a šta ne u iTunes-u (malo pre je diff prokomentarisao da mu jede 30M, eto jedan minus)

p.s. žaljenje je komentar jednog mog prijatelja... kad sam mu instalirao iTunes na Win toliko je oduševljen da mi je rekao da mu je ŽAO ovih što još uvek se primaju na WinAmp... a kad sam mu pokazao ceo iLife sad mu je žao samog sebe jer radi na Windows-u.... mislim da je to bilo PRIJATELJSKI! Pokazao sam mu da to može mnogo lepše, jednostavnije, efektnije i elegantnije.

Darko Selaković.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mac software :: Winamp for mac os x

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 16964 | Odgovora: 60 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.