Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG

[es] :: Enterprise Networking :: samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG

[ Pregleda: 7457 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG15.03.2005. u 08:44 - pre 232 meseci
dakle samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG?
treba mi da premostim sa jedne zgrade na drugu i to nekih 50-60m kabla.


 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.85.EUnet.yu.



+536 Profil

icon Re: samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG15.03.2005. u 20:05 - pre 232 meseci
Ja sam toliko razvukao običan UTP kabl (DRAKA comteq) i već godinu dana stoji između dve kuće, iznad njive.
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG15.03.2005. u 23:54 - pre 232 meseci
ma razvukli smo ga i mi bruka samo volio bi da ovo bude po ps-u sa se ne pentram na krov po snijegu kada ga pokida. ipak nisam voljan da ga prepustam vremenskim prilikama.
ako ne nadjem ( a po svemu sudeci necu naci) moracu rucno spojim neku sajlicu sa nekim kvalitetnije izolovanim kablom.
pozdrav


 
Odgovor na temu

nIce Cream
Novi Sad

Član broj: 14095
Poruke: 113
*.panline.net.

Sajt: www.coingcs.com


Profil

icon Re: samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG16.03.2005. u 02:22 - pre 232 meseci
Kada sam se mrezio sa "komsijom" koji je 2 zgrade od mene pre 2 godine, kupio sam najeftiniji wall kabel, i sajlu za ves na pijaci. Spojio 3 te sajle (30m jedna) da dobijem 70m koliko mi je trebalo da bude okaceno u vazduhu. Uz tu sajlu, izolirkom na svaki metar zalepljen UTP. Evo ga stoji i radi bez greske dve godine, a nicim nije zasticen, da kucnem u drvo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Enterprise Networking :: samonoseci UTP kabal (UTP kabal sa celicnom sajlom) gdje ima kupiti u BG

[ Pregleda: 7457 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.