Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"The C programming language" na srpskom!

[es] :: C/C++ programiranje :: "The C programming language" na srpskom!

[ Pregleda: 5727 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aster

Član broj: 1565
Poruke: 197
*.beotel.net



Profil

icon "The C programming language" na srpskom!31.05.2002. u 19:28 - pre 265 meseci
Nasao sam jedan sajt koji ce sigurno pomoci pocetnicima u programiranju na programskom jeziku C, radi se o knjizi "The C programming language" koja se moze naci na sajtu PREVEDENOJ NA SRPSKOM JEZIKU, ali na prvi pogled i koliko sam uspeo da uporedim, prevod nije kompletan, fale nekoliko zadnjih poglavlja, tako da ako neko poseduje punu prevedenu knigu bilo bi lepo da ostavi adresu sajta gde se moze downloadovati ta prevedena kompletna knjiga. Adresa tog sajta je http://members.tripod.com/blansblans/
 
Odgovor na temu

leka
Dejan Lekić
senior software engineer, 3Developers
Ltd.
London, UK

Član broj: 234
Poruke: 2534
*.racasse.se

Sajt: dejan.lekic.org


+2 Profil

icon Re: "The C programming language" na srpskom!31.05.2002. u 21:17 - pre 265 meseci
Najbolje bi bilo da ovo postoji u DocBook formatu... Svejedno, dobro je da nesto postoji na srpskom jeziku. Zasto je dobro - ne pitajte mene. Ja ionako sve ucim iz stranih izvora, na engleskom jeziku. Isto vazi za citavu Evropu (ostatak sveta me ne interesuje).
Dejan Lekic
software engineer, MySQL/PgSQL DBA, sysadmin
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: "The C programming language" na srpskom!03.06.2002. u 18:44 - pre 265 meseci
Bila je jedna knjiga na nekom od etf-ovih sajtova (tj. na *.etf.bg.ac.yu), ali sad da se ubijem ne mogu da pronadjem link. Tamoje bila cini mi se krausova knjiga c/c++ za download. Ako se neko seti ili pronadje, neka javi...
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: "The C programming language" na srpskom!

[ Pregleda: 5727 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.