Provjerio sam sve poluprovodnike i pronašao jedan crknuti tranzistor 2N3904 i jednu diodu 1N4148.
Zamijenjeno, imam punovalno ispravljanje i na Bulk Elko imam 312VDC.
Punjač ne radi (mislim da ne počinje oscilovanje).
Pronašao sam i ovaj otpornik od 2W (ocijenio po veličini) koji pokazuje beskonačan otpor ali ne znam koja je ovo vrijednost pa molim pomoć.
Opto Cupler-e (ima ih 3 komada) nisam skidao jer ih ne znam ispitati.
Pokušao bi sa zamjenom ovog otpornika (spaja minus Bulk-a i Source Fet-a), kontam da pomoću njega počinje samooscilovanje.
Evo fotke:








BOSCH punjač - popravka, pomoć !